Keystone logo
© Uni.
Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

مقدمه

Howest University of Applied Sciences یک موسسه کارآفرینی است که به دلیل رویکرد نوآورانه و بین رشته ای خود در آموزش و پژوهش و همکاری نزدیک با صنعت، تجارت و بخش سود اجتماعی شناخته شده است. Howest برای برنامه‌های فناوری، طراحی و هنری مانند هنرهای دیجیتال و سرگرمی، امنیت سایبری، طراحی و توسعه دیجیتال، و برنامه‌های طراحی محصولات صنعتی در بلژیک و فراتر از آن مشهور است.

Howest و برنامه DAE آن مقام اول را در جایزه Rookies به عنوان بهترین مدرسه طراحی و توسعه بازی در جهان در سال های 2017 و 2018، 2021 کسب کردند. همچنین، طبق گزارش The Princeton Review® ، Howest University of Applied Sciences یکی از مدارس برتر در مقطع کارشناسی است. برای مطالعه طراحی بازی علاوه بر این، برنامه لیسانس طراحی محصول صنعتی به عنوان دومین مدرسه برتر طراحی در جهان بر اساس جایزه Rookie 2023 انتخاب شد.

تکالیف میدانی، آموزش در حین کار و کارآموزی اجزای اصلی هر برنامه هستند. به این ترتیب است که ما نیازهای در حال تغییر جامعه امروزی را برآورده می‌کنیم و دانش‌آموزان خود را با مهارت‌های اثبات‌کننده آینده مسلح می‌کنیم. طی سال‌ها، Howest به عنوان یک رهبر در تحقیقات علمی کاربردی، خدمات و آموزش، شهرت خوبی به دست آورده است.

ما به مشارکت خود با دانشگاه ها و رهبران بخش در بلژیک، سراسر اروپا و سراسر جهان افتخار می کنیم. به دانشجویان و کارکنان ما به لطف شبکه های بین المللی گسترده، بورسیه ها و برنامه های تبادل فرصت های زیادی برای جهانی شدن و کسب تجربه بین المللی داده می شود. به طور خلاصه، Howest مدرسه‌ای است که دانش‌آموزان در آن آموزش‌های آینده‌نگر را با امنیت شغلی تضمین شده دریافت می‌کنند و در عین حال از روند تحصیل و زندگی در قلب اروپا لذت می‌برند.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Bruges

    Rijselstraat 5, 8000, Bruges

  • Kortrijk

    Kortrijk, بلژیک

    سوالات