Keystone logo
Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

مقدمه

هوماک در نوتشل

Humak یک دانشگاه ملی علوم کاربردی است که تقریباً در همه جای فنلاند فعالیت می کند. Humak دارای 2400 دانشجوی مدرک تحصیلی و حدود 160 کارشناس در سمت های مختلف است. در بیش از 25 سال، 5400 متخصص در زمینه های خود از Humak فارغ التحصیل شده اند. هسته استراتژی ما تقویت تخصص در زمینه های خود از طریق آموزش، فعالیت های RDI و خدمات است. دفاتر ما در منطقه متروپولیتن هلسینکی (هلسینکی، کاونیاینن و نورمیجاروی)، ییواسکیلا، کووپیو، تامپره و تورکو قرار دارند. به لطف آموزش آنلاین گسترده ما، ما در سراسر فنلاند و در سطح بین المللی آموزش های درجه یک را در عمل ارائه می دهیم.

ما بزرگترین آموزش دهنده و سازمان RDI در زمینه های تخصص در فنلاند هستیم. نقاط قوت ما کار و اجتماع جوانان است. کار سازمان ، جوامع کار و ادغام. تفسیر و دسترسی به زبان و مدیریت فرهنگی و انتقال .

Humak متعلق به Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy است. ما 2400 دانشجو و حدود 160 متخصص داریم که با ما کار می کنند.

Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

هماک جامعه ای است که دانش خود را به اشتراک می گذارد

هسته استراتژی Humak ایجاد شایستگی است. این به معنای تقویت مهارت هایی است که با آن می توانیم تأثیر اجتماعی ایجاد کنیم.

ماموریت هوماک طی چند دهه تغییر نکرده است. حوزه‌های تمرکزی که به‌عنوان پایه‌ای برای تأسیس ما عمل کردند، هنوز هسته اصلی عملیات ما را تشکیل می‌دهند. کاربرد آنها در محیط های عملیاتی جدید نیز دامنه ما را گسترش داده است. ما اکنون بخشی از ایجاد محیط های عملیاتی کاملاً جدید هستیم.

تمرکز بر صنایع جدید و محیط های جدید باعث تقویت و گسترش تخصص ما شده و حوزه بازار ما را گسترده تر کرده است. ما دیگر به صنایع سنتی وابسته نیستیم.

ما می خواهیم با دیگران دانش تولید کنیم. ما می‌خواهیم با شرکایی که همان علاقه را در توسعه تخصص دارند متحد شویم. ما می‌خواهیم در جوامع حرفه‌ای مختلف با آوردن به اصطلاح قطعه گمشده مورد نیاز برای رسیدگی به چالش‌های مختلف اجتماعی مشارکت کنیم.

استراتژی 2030 - Humak در یک جهان در حال تغییر

ما در زمانی زندگی می کنیم که حرفه های جدید در حال ظهور هستند و روش های انجام کار شبکه ای تر و کارآفرینانه تر می شوند. ما با جستجوی فعالانه پاسخ به نیازهای جامعه، تغییرات در زندگی کاری را پیش بینی می کنیم.

انسان ها در مرکز این تغییر قرار دارند. ما شمول را با در نظر گرفتن برابری و حقوق مدنی دیجیتال تقویت می کنیم. بین المللی سازی، درک فرهنگ های مختلف و توانایی حل مشکلات جهانی در حال و آینده هومک محور است.

Humak به دانش‌آموزان خود آموزش‌هایی ارائه می‌دهد که در آن آنها به حرفه‌ای منتقد سازنده تبدیل می‌شوند. به عنوان یک محل کار، ما به کارکنان خود یک شغل منحصر به فرد و معنی دار با فرصت های توسعه ارائه می دهیم. برای شرکای خود ما شریک قابل اعتمادی برای توسعه شایستگی و صنایع هستیم.

ماموریت هوماک

ماموریت Humak ساخت جهانی انسانی تر است که نیازهای افراد و جوامع را به همراه دانش آموزان، کارکنان و شرکا برآورده کند.

ما متخصصانی را با شجاعت برای دفاع از مردم، انسانیت و حقوق شهروندی تربیت می کنیم. تخصصی که ما تولید می کنیم، جامعه، دسترسی و رفاه را افزایش می دهد و یک سبک زندگی پایدار را برای نسل های کنونی و آینده ممکن می سازد.

ارزش های ما

  • نوسازی پایدار و نوآوری جسورانه
  • موفقیت همراه با دانش آموزان و شرکای ما
  • تشویق می کنیم و الهام می گیریم

مکان ها

  • Helsinki

    Ilkantie,4, 00400, Helsinki

سوالات