Keystone logo
Husson University

Husson University

Husson University

مقدمه

در Husson University ، همه چیز در مورد شماست. شما در یک جمعیت گم نخواهید شد شما از استادانی که از شما مراقبت می کنند یاد می گیرید. شما در دست گرفتن، کسب مدرک و مهارت هایی که شما را برای یک شایستگی و موفقیت آمیز آماده می کند، خواهید آموخت. از همه مهمتر شهرت هوسون برای آموزش و پرورش درجه اول و بهینه بودن این است که شما سرمایه گذاری هوشمندانه خواهید کرد. Husson University ... مأموریت ما موفقیت شماست.

از سال 1898 ، هوسن رهبران مین را آموزش می داد. در ابتدا که دانشجویان را برای تجارت ، تدریس و تلگراف آماده می کرد ، هوسون در سال 1953 به بلوغ رسید ، زمانی که دولت قانونی را تصویب کرد که به هوسون اجازه می داد تا مدرک کارشناسی علوم را اعطا کند. هوسون در دهه شصت یک مزرعه لبنی خریداری کرد ، آن را تمیز کرد و یک محوطه زیبا ساخت. در سال 1981 ، کالج دانشکده پرستاری کالج Husson/مرکز پزشکی شرقی مین را تاسیس کرد. امروزه ، Husson دارای مقاطع تحصیلی متعدد در مقطع کارشناسی و بسیاری از برنامه های ابتکاری پیشرفته و مجموعه ای متنوع از دوره های اصلی علوم و علوم انسانی است. در 11 اکتبر 2008 ، هوسن به دانشگاه تبدیل شد ، اما همچنان به حفظ کالج کوچک خود ادامه می دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Husson Area

    Husson Area, آمریکا

سوالات