Keystone logo
HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

مقدمه

HZ University of Applied Sciences در جنوب غربی هلند واقع شده است. با جمعیتی حدود 4800 دانشجوی ملی و بین المللی، ما دانشگاهی کوچک با رویکرد شخصی هستیم. HZ برنامه های مطالعاتی با کیفیت بالا ارائه می دهد. از سال 2011 - پس از یازده سال گذشته - HZ در سه دانشگاه برتر چند رشته ای علوم کاربردی هلند بوده است.

به عنوان یک دانشگاه علمی کاربردی، ما بر آموزش مبتنی بر عمل و فرصت های تحقیقاتی تمرکز می کنیم. همکاری نزدیک ما با دنیای تجارت، مراکز تحقیقاتی مختلف و شبکه جهانی دانشگاه‌های همکار ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

دربارهی ما

HZ حدود 4800 دانشجو دارد که در چهار سال تحصیلی تقسیم شده اند و حدود 25 برنامه در مقطع لیسانس دارند که هشت مورد از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شود. حدود 500 دانشجو از خارج از هلند می آیند، بنابراین ما ترکیبی عالی از دانشجویان هلندی و بین المللی داریم. ریاضیات آسان به شما می گوید که با چنین اعدادی، کلاس ها کوچک می شوند.

جایی که دانش آموزان اهمیت دارند

معلمان و کارکنان تأکید زیادی بر مربیگری فردی دارند. مربی تحصیلات به شما کمک می کند دوره ها را انتخاب کنید و امکانات شغلی خود را کشف کنید. از هر دانشجوی بین المللی سوال کنید و آنها به شما خواهند گفت که مدرسین و مدرسان به راحتی در دسترس هستند تا در صورت لزوم به شما کمک کنند. HZ همچنین از امکانات و خدمات فردی برای دانش آموزان دارای معلولیت یا بیماری مزمن برخوردار است.

تخصص حرفه ای ما

ما به عنوان یک دانشگاه علمی کاربردی ، خود را به عنوان متخصصان آب ، انرژی و نشاط جای داده ایم. برنامه های ما کاملاً مطابق با این سر نیزه ها است.

در بالا

هر سال "Keuzegids Hoger Onderwijs" (راهنمای آموزش عالی) یک نظرسنجی از آموزش عالی در هلند برگزار می کند. از سال 2011 این راهنما HZ را در 3 دانشگاه برتر چند رشته ای هلندی علوم کاربردی رتبه بندی کرده است. کیفیت و دسترسی اساتید و گروه های کوچک دانشجویی از دارایی های HZ است. اما همچنین کلاس‌های درس، محیط‌های کاری و امکانات کامپیوتری عالی رتبه‌بندی شدند.

کیفیت و اعتبار سنجی

HZ در 3 صفحه برتر

هلند به طور مداوم در میان بهترین سیستم های آموزشی در جهان قرار دارد. هر ساله "Keuzegids Hoger Onderwijs" (راهنمای آموزش عالی) یک بررسی از آموزش عالی در هلند برگزار می کند. HZ از سال 2011 در سه دانشگاه برتر چند رشته علمی کاربردی رتبه بندی شده است.

اعتباربخشی

HZ یک دانشگاه علمی کاربردی (HBO) است که توسط دولت تأمین می شود. برای به دست آوردن بودجه دولتی در هلند ، موسسات باید به طور مستمر تعدادی از الزامات کیفیت را برآورده کنند. کیفیت بخش ها و برنامه ها به طور منظم توسط VBI (سازمان های ارزیابی بازدید کننده) مورد تأیید وزارت آموزش ، فرهنگ و علوم ارزیابی می شود.

برنامه های لیسانس، از جمله برنامه های زبان انگلیسی، که در HZ تدریس می شود، توسط NVAO (سازمان اعتباربخشی هلند-فلاندری) بر اساس توافق نامه های بین المللی تایید شده است.

بیانیه مأموریت

ما یک موسسه دانش با گرایش جهانی ، با جهت گیری خاص در دوام و آب ، ایمنی ، نوآوری و حوزه های دانش سازمانی هستیم.

گروه‌های هدف مختلف می‌توانند از طریق آموزش سفارشی بر شایستگی‌های انتخابی خود تسلط یابند تا در جامعه‌ای چندفرهنگی و چندشکل زندگی کنند. ما می‌خواهیم شریک شرکت‌ها، مؤسسات و مقامات باشیم تا به هر دانش و نیازهای نوآوری آنها رسیدگی کنیم. بنابراین، ما بر روی تعدادی از سر نیزه‌ها تمرکز می‌کنیم، که ما را برای بازاری جذاب می‌کند که فراتر از مرزهای منطقه‌ای و حتی ملی است. این سر نیزه ها دوام و آب، ایمنی و نوآوری و سازمانی هستند. وجود مدرسین در این حوزه‌های خاص نیز بر این امر تأکید مجدد می‌کند.

هر شخصی حساب می کند

یک مأموریت همچنین به طور مداوم در مجموعه ای از "ارزش ها" تعبیه شده است ، که جهت افکار و اعمال را فراهم می کند. ارزشهای اصلی ما کیفیت ، رشد فردی ، احترام متقابل و جهت گیری حرفه ای است. اسناد و مدارک مختلف HZ همچنین بر توجه مورد نیاز به مسائل قومی و تفسیری ، چه به طور کلی و چه در شرایط حرفه ای تأکید دارند. ما می خواهیم جامعه ای باشیم که در آن هر فرد حساب می کند و هر فردی به عنوان یک فرد در آن دیده می شود ، جایی که کار با یکدیگر در لیست اولویت ها قرار دارد و احترام متقابل به امکانات توسعه درگیر وجود دارد.

رتبه بندی

دانشگاه های علمی کاربردی در هلند به طور کلی در رتبه بندی دانشگاه های جهان قرار ندارند. بنابراین ، سازمانهای هلندی استانداردهای خاص خود را برای رتبه بندی این نوع موسسات ایجاد کرده اند.

بررسی ملی دانشجویی

Nationale Studenten Enquete (NSE) که به انگلیسی Nationale Student Survey معروف است، یک نظرسنجی سالانه است که برای دانشجویان پس از یک برنامه در آموزش عالی ارسال می شود. بنیاد Studychoice123 (به هلندی Studiekeuze123)، ابتکاری از سازمان های آموزش عالی، مسئول NSE است و با وزارت آموزش همکاری می کند. Studychoice123 از همه مؤسسات آموزش عالی می خواهد که هر ساله در نظرسنجی ملی دانشجویان شرکت کنند. سوالات مربوط به کیفیت اساتید، مطالعه، مهارت ها و آموزش های کسب شده، آزمون و ارزیابی و سایر اطلاعات مرتبط. نتایج NSE فقط به زبان هلندی موجود است.

رتبه بندی Keuzegids

Keuzegids تنها راهنمای مستقلی است که سالانه توسط Centrum Hoger Onderwijs Informatie (مرکز اطلاعات آموزش عالی) منتشر می شود. یکی از پنج گزارش منتشر شده، "مطالعات تمام وقت HBO" (HBO Voltijd)، به طور انتقادی کیفیت برنامه های تحصیلی دانشگاه های حرفه ای عالی در هلند را ارزیابی و مقایسه می کند.

نتایج، دیدگاه دانشجویان و خود دانشگاه ها را در نظر می گیرد. رتبه‌بندی‌ها عموماً بر اساس داده‌های مربوط به میزان موفقیت برنامه، نظرات کارشناسان از اعتباربخشی برنامه‌ها، و نظرات دانشجویان برگرفته از نتایج NSE است.

HZ در رتبه بندی

از سال 2011، HZ به طور مداوم در سه دانشگاه برتر علوم کاربردی هلند، با برنامه های متعدد در شماره 1 و در 3 برتر بوده است.

مکان ها

 • Vlissingen

  Edisonweg 4, 4382 NW, Vlissingen

  • Middelburg

   Het Groene Woud 1-3, 4331 NB, Middelburg

   • Velp

    Larensteinselaan, 26-A, 6882 CT, Velp

    سوالات