Keystone logo
ICBS Business College

ICBS Business College

ICBS Business College

مقدمه

ICBS 40 سال از عملیات موفق و انسجام تحصیلی

ICBS Business College در سال 1977 در تسالونیکی توسط تیمی از دانشمندان برای برآوردن نیاز به آموزش کسب و کار تاسیس شد. گسترش اقدامات در شهرهای دیگر دنبال شد. از اولین لحظه فلسفه او بر اساس:

 • آموزش و پرورش با توجه به کارآمد ترین استانداردهای اروپایی و بین المللی.
 • برنامه های مطالعاتی که به نیازهای بازار و تحولات آینده در محیط جهانی تبدیل شده اند.
 • کارکنان علمی که زیرساخت های دانشگاهی را با تجربه عملی ترکیب می کنند.
 • رویکرد انسان شناختی برای توسعه فوری، روابط در یک محیط آموزشی باروری برای تسهیل یادگیری.
 • استخدام در کسب و کار به طوری که ایده های نوآورانه و جدید ایجاد شده و، بالاتر از همه، به اقدام کسب و کار موثر تبدیل شده است.

ICBS با همکاری دانشگاه های دولتی بریتانیا (اولستر، کینگستون و وینچستر) و اعتباربخشی از سازمان های بین المللی تشخیص علمی (AMBA، QAA، NARIC، PRME)، برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد

 • مدیریت کسب و کار
 • بازار یابی
 • مدیریت مالی و حسابداری
 • اقتصاد

به طور قابل توجهی به ایجاد هزاران فارغ التحصیل بسیار آموزش دیده کمک می کند که موفق به راه اندازی کسب و کارها و سازمان ها در بخش خصوصی و عمومی می شوند.

ICBS Business College ، برنامه های خود را در Thessaloniki و آتن اجرا می کند، همچنان برای حمایت از دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین جامعه کسب و کار گسترده تر در دستیابی به اهداف خود پشتیبانی می کند.

76045_1.jpg

دانشگاه ICBS تسالونیکی

تنها 10 کیلومتر از مرکز تسالونیکی، پردیس گالن در اوراکواسترو است که نمونه هایی از 14000 متر مربع از امکانات خصوصی است که مخصوصا برای حمایت از تلاش های معلمان و دانش آموزان در جهت تعالی طراحی شده است.مرکز ICBS گالین شامل موارد زیر می باشد: کلاس های مجهز به رسانه های صوتی و تصویری و پروژکتور های تعاملی، تالار کنفرانس 240 نفر، آزمایشگاه های کامپیوتر، کتابخانه و اتاق خواندن، دفاتر اداری، دفاتر آموزش و پرورش، اتاق های کنفرانس، دفاتر دفتر، دفاتر فارغ التحصیلی، زمین های ورزشی

ICBS Athens City

ICBS آکادمی بین المللی آکادمی در ساختمان اداره یونان (EEDE)، واقع در Kato Patisia، منطقه آتن واقع شده است. این مجتمع دارای یک مرکز کنفرانس 390 نفره است، اتاق های تدریس، اتاق های سمینار، کتابخانه ها و آزمایشگاه ها، محیطی ایده آل برای آموزش در محیط دانشگاهی را فراهم می کند.برای اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه: www.icbs.grبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه وینچستر: www.winchester.ac.uk

زندگی در تسالونیکی

تسالونیکی دومین شهر بزرگ یونان است که بیش از 1 میلیون نفر در منطقه شهری و پایتخت مقدونیه زندگی می کنند.شهر تسالونیکی در سال 315 میلادی توسط کاساندر مقدون تاسیس شد. کلان شهر مهم در دوره رومی، تسالونیکی دومین شهر بزرگ و ثروتمند امپراتوری بیزانس بود. این در سال 1430 توسط عثمانیها فتح شد و از تاریخ 8 نوامبر 1912 از امپراتوری عثمانی به یونان منتقل شد.تسالونیکی دومین مرکز اقتصادی، صنعتی، تجاری و سیاسی یونان است؛ این مرکز بزرگ حمل و نقل برای یونان و جنوب شرقی اروپا است، به ویژه از طریق بندر تسالونیکی. این شهر به خاطر جشنواره ها، رویدادها و زندگی فرهنگی پر جنب و جوش به طور کلی مشهور است و به عنوان سرمایه ی فرهنگی یونان شناخته می شود.رویدادهایی مانند نمایشگاه بین المللی تجارت تسالونیکی و جشنواره بین المللی فیلم تسالونیکی سالانه برگزار می شود. تسالونیکی 2014 پایتخت جوانان اروپا بود. تسالونیکی خانه های متعددی از بناهای تاریخی بیزانس است که شامل بناهای تاریخی پائولو کریستین و بیزانس از تسالونیکی، یک میراث جهانی یونسکو و همچنین چندین سازه یهودیان رم، عثمانی و سپرداری است. دانشگاه اصلی دانشگاه، دانشگاه ارسطو، بزرگترین در یونان و بالکان است.تسالونیکی مقصد توریستی محبوب یونان است. در سال 2013، مجله ملی جغرافیایی Thessaloniki را در بهترین مقصد گردشگری خود در سراسر جهان قرار داده است، در حالی که در سال 2014 مجله FDI فایننشال تایمز تسالونیکی را به عنوان بهترین شهر اروپای متوسط ​​اروپا برای سرمایه انسانی و شیوه زندگی معرفی می کند. در میان عکاسان خیابانی، مرکز تسالونیکی نیز محبوب ترین مکان برای عکاسی خیابانی در یونان است.

زندگی در آتن

آتن پایتخت و بزرگترین شهر یونان است. آتن در منطقه آتلتیک غالب است و یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است. تاریخ ثبت شده آن بیش از 3400 سال است و اولین حضور انسان در اواسط دهه ی هجدهم و قبل از میلاد آغاز شده است. کلاسیک آتن یک شهر قدرتمند و قدرتمند بود که در پی توسعه دریایی بندر پیرئوس، که پیش از قرن پنجم قبل از میلاد با آتن، یک شهر متمایز بود، ظهور کرد. مرکز هنر، یادگیری و فلسفه، خانه آکادمی افلاطون و لیسئال ارسطو، به طور گسترده به عنوان گهواره تمدن غرب و جایگاه دموکراسی اشاره می شود. در زمان های مدرن، آتن کلان شهر بزرگ جهانگردی است و مرکز اقتصادی، مالی، صنعتی، دریایی، سیاسی و فرهنگی یونان است. آتن به دو محل میراث جهانی یونسکو، آکروپلیس آتن و صومعه Daphni قرون وسطایی است. آتن همچنین به چندین موزه و موسسات فرهنگی مانند موزه ملی باستان شناسی، بزرگترین مجموعه باستانی از آثار باستانی یونان، موزه آکروپلیس، موزه هنر سیکلادی، موزه بناکی و موزه بیزانس و مسیحی می پردازد.یونان یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای خارجی ها است، برای گردشگران و دانشجویان بین المللی به طور یکسان. به طور متوسط ​​شما در حدود 450-700 یورو در ماه برای تمام هزینه ها، از جمله محل اقامت، که منطقی است، در مقایسه با مقاصد دیگر اروپا (اسپانیا، آلمان و ایتالیا) است که میانگین هزینه های ماهانه بین 800 تا 1000 یورو است.

مکان ها

 • Athens

  200, IONIAS AVE & IAKOVATON STR, , Athens

  • Athens

   3, Rethimnou Str., 10682, Athens

   • Thessaloniki

    Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13, , Thessaloniki

    سوالات