Keystone logo
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

مقدمه

هنرهای آزاد را انتخاب کنید. در ژاپن.

کالج بین المللی هنرهای لیبرال (iCLA) یک کالج چهار ساله هنرهای لیبرال به سبک آمریکایی است که زبان اصلی آموزش آن انگلیسی است. دانش‌آموزان می‌توانند از طیف گسترده‌ای از دوره‌ها به عنوان بخشی از یک برنامه درسی نوآورانه که منجر به مدرک لیسانس در هنرهای لیبرال بین‌المللی می‌شود، انتخاب کنند. فقط 90 دقیقه در غرب توکیو، iCLA یک محیط آموزشی چند فرهنگی را با یک محیط زیبای سنتی ژاپنی در سایه کوه فوجی ترکیب می کند. iCLA به دانش‌آموزان فرصت منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد تا خود را در جوهر فرهنگ ژاپنی غوطه‌ور کنند، در حالی که آموزش‌های امروزی و مرتبط در سطح جهانی را در امکانات پیشرفته ما کسب می‌کنند.

همه دانشجویان مقطع کارشناسی iCLA تجربه برنامه درسی کالج هنرهای لیبرال را در تحصیل در مقطع کارشناسی خلاقانه هنرهای لیبرال بین المللی به اشتراک می گذارند. برنامه درسی iCLA برای پرورش تفکر انتقادی، خلاق، مستقل و جهانی طراحی شده است. دانش‌آموزان iCLA یاد می‌گیرند که چگونه دانش را به دست آورند و تجزیه و تحلیل کنند تا بتوانند پاسخ‌های خود را برای سؤالات قدیمی ایجاد کنند.

پردیس مسکونی ما یک تجربه زندگی متقابل فرهنگی را فراهم می کند و تضمین می کند که موضوعات بین المللی شدن و جهانی شدن در سراسر زندگی در iCLA اجرا می شود، نه فقط در کلاس درس. کلاس‌های تعاملی کوچک هسته اصلی رویکرد آموزشی ما هستند. نسبت پایین استاد به دانشجو باعث تقویت ارتباط نزدیک بین مربیان و دانشجویان و افزایش ارتباطات و همکاری بین خود دانشجویان می شود.

تجربه مشترک سال اول شامل تمرکز بر دوره های بنیاد و دوره های Omibus است که یک روش عالی برای دانشجویان برای یافتن آنچه برای آنها جالب است و تصمیم گیری آگاهانه در مورد زمینه اصلی تحصیل خود است.

در سال دوم، دانش آموزان ضمن گذراندن دوره های مختلف و کارگاه های آموزشی تجربی، نگاه دقیق تری به رشته خود می اندازند. رشته های سنتی در تجارت جهانی و اقتصاد و علوم سیاسی با ادغام با دوره های علوم داده، روانشناسی و جامعه شناسی که عمق و وسعت را ارائه می دهند، غنی می شوند. دوره‌های هنر، موسیقی، هنرهای زبان، هنرهای نمایشی، در رشته‌های مطالعات ژاپن و هنرهای بین‌رشته‌ای رابطه همزیستی دارند. ماهیت منحصر به فرد علوم انسانی توسط فلسفه "رشته خود را طراحی کنید" آشکار می شود که در آن دانش آموزان می توانند طیف گسترده ای از دروس را از رشته های مختلف انتخاب کرده و رشته خود را طراحی کنند.

در سال سوم، دانش آموزان حس خوبی نسبت به رشته تخصصی خود دارند و می توانند مطالعه عمیقی را در حوزه اصلی تحصیلی خود دنبال کنند. دانش‌آموزان می‌توانند تجربه تحصیل در خارج از کشور (اختیاری برای دانشجویان بین‌المللی) را در یکی از بیش از 60 مدرسه شریک در 30 کشور بگذرانند.

در سال آخر ، سمینار ارشد و پروژه تحقیقات فارغ التحصیلی (GRP) کانون مطالعه هستند. GRP به دانشجویان اجازه می دهد مهارت های نوشتاری ، تفکر انتقادی و حل مسئله خود را که در طول دانشگاه آموخته اند ، به نمایش بگذارند. دانش آموزان با بحث و تبادل نظر درمورد تحقیقات خود با گروه همسالان ، تفکر مستقل پرورش می دهند و آماده تصمیم گیری در مورد مراحل بعدی پس از دانشگاه می شوند.

پذیرش ها

چگونه درخواست شود

درخواست برای iCLA از طریق سیستم درخواست آنلاین ما آسان است. بسته به دسته پذیرش شما رویه های مختلفی وجود دارد که به شرح زیر است:

دانشجویان بین المللی می توانند به صورت آنلاین درخواست دهند.دانش‌آموزان ژاپنی که حداقل دو سال بین کلاس 7 تا 12 تحت یک برنامه درسی خارجی تحصیل کرده‌اند و شرایط زبان انگلیسی تافل iBT 76 (یا آزمون مهارت پذیرفته‌شده معادل آن) را برآورده می‌کنند، می‌توانند از طریق سیستم درخواست آنلاین بین‌المللی ما نیز درخواست دهند. دستورالعمل های مربوط به متقاضیان بین المللیدانش‌آموزان ژاپنی که تحت برنامه درسی خارجی تحصیل نکرده‌اند یا شرایط زبان انگلیسی ما را برآورده نمی‌کنند، لطفاً جزئیات روند درخواست ما برای دانشجویان داخلی را در صفحه اصلی ما مشاهده کنید.

مراحل درخواست:

  1. بررسی کنید که شرایط ورود ما را دارید و واجد شرایط درخواست هستید
  2. فرم درخواست آنلاین را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید
  3. هزینه درخواست 7000 ین را بپردازید
  4. غربالگری اسناد درخواست و مصاحبه
  5. اطلاع رسانی نتایج

روش غربالگری: درخواست ها بر اساس بررسی جامع همه مدارک از جمله مقاله (بیانیه هدف) و مصاحبه ارزیابی می شوند. در مورد پذیرش و نتایج بورس تحصیلی با متقاضیان به صورت جداگانه از طریق ایمیل تماس گرفته خواهد شد.

مکان ها

  • Kofu

    2-7-17 Sakaori

سوالات