Keystone logo
IIBIT International Institute of Business & Information Technology

IIBIT International Institute of Business & Information Technology

IIBIT International Institute of Business & Information Technology

مقدمه

InfoTech Professionals Pty Limited که در سال 1999 تاسیس شد ، با عنوان گروه آموزشی IIBIT (IIBITEG) تجارت می کند. این یک سازمان برتر آموزشی است که خدمات با کیفیت در آموزش و آموزش در آموزش عالی ، آموزش حرفه ای ، ELICOS و آموزش K-12 در استرالیا و بین المللی ارائه می دهد. ما یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش ، هیجان انگیز و درگیر هستیم که به تعالی آموزشی متعهد هستیم. برنامه های آموزشی ما در دانشگاه های سیدنی و آدلاید در استرالیا ارائه می شود.

شعار ما "آموزش با هم" است ، و چشم انداز ما همیشه جهانی بوده و بر مشارکت ، توانمند سازی و کیفیت تأکید دارد. ماموریت ما ارائه برنامه هایی به دانشجویان بین المللی با تمرکز بر یک تجربه یادگیری حمایتی فردی در یک محیط نوآورانه و الهام بخش برای دانشجویان ، کارکنان و سازمان های شریک بوده است. یک چارچوب حاکمیتی قوی از یک هیئت حاکمه با تجربه و متعهد پشتیبانی می کند که در تمام بخشهای آموزش در استرالیا ، انگلستان ، ایرلند ، شبه قاره هند ، آسیای جنوب شرقی ، هند غربی ، حاشیه اقیانوس آرام و آفریقا کار کرده است.

تیم مدیریتی ما متخصصین آموزش و پرورش با بیش از 35 سال تجربه جمعی در آموزش در استرالیا و شبه قاره هند هستند. ما با رویکرد "دست به دست" ، مدیران ارشد که به طور فعال درگیر برنامه هایی برای موفقیت و تکمیل دانشجو ، توسعه حرفه ای کارکنان و تضمین کیفیت و انطباق با آنها هستند ، تشویق می کنیم.

مکان ها

  • Sydney

    841 George Street, 2000, Sydney

    سوالات