Keystone logo
IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

مقدمه

گروه لنکستر موسسات

IIFA-Lancaster یک واحد از موسسات Lancaster است که در سال 1991 با شعار ایمان، تعهد

مراکز آموزشی گروه موسسات Lancaster

  • مدرسه دولتی کالابراتاتی، میسور.

  • کالابراثی B.Ed College، میسور.

  • کالبرشتی کالج پیش دانشگاهی، میسور.

  • لانکستر موسسه مدیریت هتل، بنگلور.

  • موسسه طراحی داخلی IIFA لنکستر، طراحی مد و انیمیشن، بنگلور.

IIFA در قلب دره سیلیکون هند-بنگلور و در شهر میراث-میسور واقع شده است. موسسه یکی از موسسات طراحی و انیمیشن در هند است. این آموزش هایی را فراهم می کند که مهارت های قابل استخراج را افزایش داده و ارتباط اجتماعی را افزایش می دهد. این موسسه آموزش ویژه ای را در زمینه طراحی و تکنولوژی ارائه می دهد. مؤسسه در معرض صنایع همراه با دانش فنی و عملی است. مؤسسه با استفاده از روش های نوین آموزش و شیوه های آموزشی و فراهم می کند وضعیت از محیط هنری است که باعث تحریک علاقه های یادگیری دانش آموزان است.

دانشکده های ما

IIFA مؤسسه آموزش عالی هند در زمینه آموزش و پرورش خلاقیت در هند است. موسسه اختصاصی ما آموزش مهارت های خلاقانه در زمینه تجارت، مدیریت، روزنامه نگاری، برنامه های کامپیوتری، طراحی داخلی، طراحی مد و انیمیشن را فراهم می کند. تیم ما دارای بسیاری از متخصصان با تجربه برای هدایت و ایجاد نظام آموزشی بسیار منظم است. دانش آموزان می توانند برنامه های آموزشی منحصر به فرد را برای قرار گرفتن در معرض در موضوعات عملی پیدا کنند. ما از الگو و سیستم آموزشی پیروی می کنیم. ما مسئولیت پذیری دانشجویان را برای آینده ای روشن می پذیریم. ما تعامل فردی با هر دو دانش آموز و اعضای هیات علمی را برای ارائه شفافیت بیشتر. اعضای هیات علمی ما برنامه هایی را برای ایجاد ذهن جوان درک مفصلی از دنیای طراحی ایجاد کرده اند.

دانش آموزان باید بدانند که چگونه جهان از بسیاری از طراحان کار می کند. تیم فنی و حرفه ای ما دانش آموزان ما را تشویق می کند تا پتانسیل خلاقانه خود را توسعه دهند و همچنین در مورد اینکه چگونه کسب و کار حرفه ای طراحان را آموزش می دهد، آموزش می دهد. این در نهایت به آنها کمک می کند تا راهکارهای صنایع طراحی را مطابق با نیازهای فعلی بازار گسترش دهند. مربیان با تجربه ما با تجربه تولید در زمینه های خود شما را به سطح بالایی از تخصص در 2D، 3D انیمیشن، گرافیک آموزش

جامعه دانشجویی

دانش آموزان با در نظر گرفتن پروژه هایی برای مفهوم سازی و ایجاد محصولات به پایان رسید که به آنها در فرایند طراحی کمک می کند تا مهارت های عملی و مهارت های عملی خود را به کار گیرند، و آنها را تشویق می کند تا با همسالان خود ارتباط برقرار کنند و مهارت های مدیریتی ضروری را بیاموزند. دانش آموزان همچنین دوره های کارآموزی را ارائه می دهند که تجربه بسیار مهمی را در صنعت خود ارائه می دهند. دانش آموزان قادرند مجموعه مهارت های خود را از طریق کارآموزی و پروژه های زنده به رسمیت بشناسند و به آنها کمک می کند تا حرفه ای برای خود انتخاب کنند. طراحی بر خلاقیت متکی است تا راه حل های جدیدی برای مشکلات قدیمی و در حال ظهور ایجاد کند.

دانش آموزان فضای امن خود را برای شجاعت کشف سنتز دیدگاه های جدیدی که تفکر متعارف را به چالش می کشند، می سازد. ما به موفقیت هر دانش آموز متعهد هستیم. IIFA Lancaster فراهم می کند سیستم های پشتیبانی دانشجویی و تکنولوژی بالا پایان که همه در یادگیری یکپارچه شده اند. فیلم IIFA Lancaster دانش آموزان مواد تشکیل دهنده اصلی را برای موفقیت در طراحی داخلی، طراحی مد، تجارت، مدیریت، روزنامه نگاری، برنامه های کاربردی کامپیوتری و صنعت انیمیشن برای رسیدن به اهداف شغلی فردی خود فراهم می کند. در IIFA لنکستر، ما آموزش های مبتنی بر تولید را به دانش آموزان ارائه می کنیم. همه دانشجویان IIFA Lancaster در یکی از بهترین انیمیشن های انیمیشن و همچنین در شرکت های طراحی قرار می گیرند.

چرا موسسه انیمیشن انیمیشن IIFA؟

ما آموزش می دهیم

IIFA یک موسسه دولتی پیشرفته است که برنامه های بسیار حرفه ای در زمینه طراحی داخلی، طراحی مد، انیمیشن، بازی ویدیویی، طراحی گرافیک، روزنامه نگاری، ارتباطات جمعی، ارتباطات بصری، مدیریت بازاریابی، مدیریت هتل، مالی مدیریت، مدیریت نساجی، مدیریت کسب و کار، علوم انسانی، برنامه های کاربردی کامپیوتری، تکنولوژی معماری. IIFA متعهد به تبدیل شدن به مرکز برجسته خلاقیتی است که استعداد را شکل می دهد، باعث تغییر می شود.

ما قصد داریم محیط محیط بین رشته ای را از طریق آموزش عالی در زمینه طراحی، انیمیشن و فناوری ایجاد کنیم. تجربه و دانش گسترده ما در زمینه طراحی و انیمیشن ما را در آموزش تخصصی تخصصی می کند. با استفاده از یک رویکرد نوآورانه، مهارت های خلاقانه خود را به رسمیت می شناسیم و به شما کمک می کند تا به یک متخصص انیمیشن کامل بپردازید. برنامه درسی توسط تیمی از مربیان حرفه ای طراحی شده است که در زمینه طراحی و انیمیشن تجربه می کنند. ما این نوآوری جدید را در این زمینه خلاقانه طراحی و انیمیشن تضمین می کنیم تا ابعاد جدیدی را برای یادگیری توانایی دانش آموزان اضافه کنیم.

IIFA دارای زیرساخت های جهانی و امکانات آموزشی مدرن است تا محیط آموزشی متنوعی را برای دانش آموزان فراهم کند. آموزش نوآورانه ما تمرکز بر یادگیری عملی است که توسط هیات علمی با تجربه ضروری است که درک کارهای صنعتی جهان را تقویت می کند. ما توانایی دانش آموزانمان را با استانداردهای جهانی در زمینه طراحی و انیمیشن داریم.

مکان ها

  • Bengaluru

    14/2, 5 Suvarna Jyothi Layot, Ganabharathi post Nagdevanahalli, Nagdevanahalli, Bhuvaneshwari Nagar, Nagdevanahalli, Bengaluru, Karnataka, , Bengaluru

سوالات