Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

مقدمه

پیام خوش آمد گویی مدیر اجرایی / مدیر

به Imperia Institute of Technology خوش آمدید و از تصمیم درست برای پیوستن به ما تبریک می گوییم. IMPERIA به عنوان یک موسسه تخصصی متمرکز است که به طور مداوم در ساخت و ساز مورد نیاز است

مالزی، که یکی از معدود کشورهای جهان است، در حال رقابت برای تبدیل شدن به یک کشور صنعتی است. بدون شک، صنایع ساخته شده محیط زیست و توسعه املاک به عنوان نیروهای محرک برای کمک به تحقق این آرزو مفید هستند. آنچه که کشور ما به آن نیاز دارد نیروی کار است که در ساخت و ساز و اموال محیط مدرن و فارغ التحصیلانی که به خوبی تجربه می کنند و در معرض موثر قرار دارند، آماده است.

IMPERIA متعهد به حفظ موقعیت ما به عنوان موسسه مورد علاقه با یک محیط مفید برای رشد شخصی و توسعه فارغ التحصیلان حرفه ای آماده است. دوره های انجام شده امروزه از طریق جستجوی گسترده ای برای تعیین ارتباط آن با نیازهای صنعت گذرانده شده است. قرار گرفتن در معرض دریافت از دانشگاه های همکار و سخنگویان دعوت شده، و همچنین تور مطالعه در برنامه، دانشجویان را به دانشجویان جهانی تبدیل خواهند کرد که بتوانند در کنار همتایان بین المللی شرکت کنند.

به غیر از این، ما افتخار می کنیم تلاش هایی را که در پیش داریم برای آماده سازی شما برای فارغ التحصیلی حرفه ای از ابتدای سال تحصیلی افتتاح می کنیم. یادگیری مبتنی بر کار که شما از آن مطلع هستید، ARIEL (Academic، Armored، Industry، Exposure، Learning)، Value (Value Added Life Useful and Education) و SCOPE (Short Course for Enhancement Professional) نیز در IMPERIA اجرا می شود. کمیته ها تشکیل شده و توانایی ایجاد و سازماندهی جلسات جذاب را که باعث ایجاد و توسعه حرفه ای محیط زیست در IMPERIA. فعالیت های آنها بر روی قرار گرفتن در معرض دنیای واقعی کار و توسعه مهارت های خود برای برآورده کردن انتظارات خود تمرکز خواهد کرد.

در IMPERIA، دانش آموزان از طریق یک زندگی متعادل زندگی می کنند و نه تنها به فعالیت های فقط در کلاس درس محدود می شوند. فعالیت های اضافی یا برنامه درسی مکمل فعالیت های برنامه درسی کالج است. کمیته نمایندگی دانشجویان (SRC) سایر فعالیت های فضای باز را برای دانش آموزان فراهم می کند. SRC فرصت های همکاری در برنامه های آموزشی را تشویق می کند و مشارکت دانش آموزان را در تمامی جنبه های زندگی دانشگاه ها تشویق می کند. فعالیت های برنامه درسی و تحصیلی فوق العاده با هم کار می کنند تا تجربه ی کامل دانش آموزان را فراهم کنند. مهم است که یک تعادل سالم در زندگی آموزشی دانشجویی وجود داشته باشد. ما همچنین به دنبال ایجاد مسئولیت اجتماعی از طریق این فعالیت ها و تشویق خدمات اجتماعی و هدفمند می باشیم.

از این رو، بار دیگر باید برای انتخاب درست و خوش آمدید به Imperia Institute of Technology تبریک بگویم.

خانم روضه طالب

(مدیریت اوراق بهادار ساختمانی کارشناسی ارشد (UTM)
BSc (Hons) Survey Survey (UTM)
(ثبت نام فارغ التحصیل QS (MP03738) عضو BQSM فارغ التحصیل (G11239) موسسه سلطنتی Surveyors مالزی،
(RISM)

رئیس اجرایی / اساسی

مکان ها

  • Putrajaya

    Menara Summit, Usj 1, 47600 Subang Jaya, , Putrajaya

سوالات