Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

وبینار آموزش در Ireland <span translate="no">Pathway</span>

وبینار آموزش در ایرلند Pathway در هجدهم آوریل به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که توسط Independent College و خانه بین المللی دوبلین میزبانی می شود.

مقدمه

نمی توانید در این رویداد شرکت کنید، اما می خواهید در مورد مسیر خود به سمت زبان انگلیسی و تحصیلات عالی در ایرلند بیشتر بدانید؟

برای پیوستن به ما در مسیر آموزش رایگان ایرلند حتی در 18 آوریل 2024 th اینجا ثبت نام کنید:

https://www.cognitoforms.com/IndependentColleges/IndependentCollegeInternationalHousePathwayWebinar

داستان ما

ما یک کالج تخصصی تجارت معاصر و حقوق هستیم که در مرکز منطقه‌های مالی و فناوری دوبلین قرار دارد. ما معتقدیم آموزش تحول آفرین است، باید فراگیر باشد و ذهن های درخشان را با آغوش باز پرورش دهد.

تخصص ما

کالج مستقل در سال 2007 در دوبلین تأسیس شد. ما کالجی هستیم که در آن دانشگاه با کیفیت با روحیه کارآفرینی متعادل است و دوره‌هایی را ایجاد می‌کند که از گرایش‌ها جلوگیری می‌کنند، به اقتصاد مرتبط هستند و بر قابلیت اشتغال تمرکز دارند. کالج مستقل که به جامعه تجاری متصل است، مکانی است که در آن اساتید و برنامه های ما به الهام بخشیدن به متفکران انتقادی، تغییر رهبران و یادگیرندگان مادام العمر کمک می کند.

شهرت ما

ما به اعتبار QQI خود برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود افتخار می کنیم. برنامه های کالج مستقل با بالاترین استانداردها در سطح ملی و بین المللی تأیید شده است. این نشان دهنده تعهد ما به کیفیت و استانداردهای بالایی است که برای ارائه یک تجربه ارزشمند برای دانشجویان، کارکنان و تیم سخنرانی خود به کار می گیریم.

ارزشهای اصلی

ما به تنوع فکری، جنسیتی، سنی و فرهنگی اعتقاد داریم. اساتید ما در زمینه های خود پیشرو هستند. برنامه های ما همهجانبه، چالش برانگیز و با کیفیت هستند. تجربه دانش آموز محور ما در قلب هر کاری است که انجام می دهیم.

ما یادگیرنده محور هستیم

ما زبان آموزان خود را در مرکز قرار می دهیم، نه پیرامون. تمرکز ما روی تجربه دانشجویی است. ما برای تعامل، فردیت، انعطاف پذیری، رشد و احترام متقابل ارزش قائل هستیم. مفهوم ما تجربه یادگیری بهتری را برای همه فراهم می کند.

ما محیطی از تعلق را فراهم می کنیم

ما ضمن تشویق اعتماد به نفس و نظرات، احساس مشارکت و یکپارچگی را ترویج می کنیم. ما یک جامعه فوق‌العاده ایجاد می‌کنیم که از آن پشتیبانی شخصی می‌کنیم، جایی که دانش‌آموزان برای زندگی دوستانی پیدا می‌کنند.

زیرا صلاحیت شما بین المللی شناخته می شود

مدرک تحصیلی جدید شما نشان دهنده پیشرفت تحصیلی و همچنین درک عمیق تر موضوع شما از نظر عملی است و این در رشته شما بسیار ارزشمند است.

زیرا از وقت خود در اینجا لذت خواهید برد

هر موضوعی و صلاحیتی را انتخاب کنید ، ما قول می دهیم شما یک تجربه یادگیری جالب و فکر برانگیز را تجربه خواهید کرد که در آن شما مشتاقانه به هر کلاس نگاه خواهید کرد. زندگی دانشجویی شما نه تنها توسط دانشکده و دوره ، بلکه توسط دوستان ، همکاران و یک شهر فوق العاده غنی می شود.

درباره کالج مستقل

به عنوان رئیس کالج مستقل، خوشحالم که شما در حال بررسی ادامه تحصیلات آکادمیک خود با کالج ما هستید.

هدف اصلی کالج مستقل این است که دانش‌آموزان خود را از طریق برنامه‌های یادگیری که مرتبط هستند، برای همیشه با شما بمانند، پایه‌های موفقیت آینده شما هستند و به مدارکی که در رشته انتخابی شما بسیار مورد احترام هستند، بیاورد.

پس از اتمام ، جایزه کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا حرفه ای شما در رشته های مختلف هر کجا که می خواهید ، چه در ایرلند و چه در خارج از کشور شناخته می شود.

ما یک دانشکده هدف مدار و حرفه ای هستیم. ما به شهریه شخصی خود افتخار می کنیم ، که در یک محیط یادگیری تعاملی توسط کارکنان آموزشی بسیار ماهر و دوستانه به بالاترین استانداردهای دانشگاهی تحویل داده می شود.

در صورت ثبت نام در کالج مستقل، زمانی که برای فصل بعدی زندگی خود آماده می‌شوید، زمانی لذت‌بخش و از نظر تحصیلی پربار خواهد بود. شما از برخی از باتجربه ترین و معتبرترین اساتید صنعت در حوزه خود در جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش یاد خواهید گرفت. این نه تنها پله‌ای برای شغل انتخابی‌تان است، بلکه درس‌های زندگی و دوستی‌ها و ارتباطاتی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که در آینده نیز پایدار خواهند بود.

ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما به عنوان بخشی از جذب بعدی دانشجویان هستیم.

پادراگ هوریگان

رئيس جمهور

ویژگی های پردیس

مکان ما

پردیس اصلی کالج‌های مستقل در فولاد ورکز، خیابان فولی، دوبلین 1 واقع شده است. فولاد ورکز یک ساختمان پنج طبقه چشمگیر با 40 کلاس درس و آتریوم پنجره‌ای از کف تا سقف، رستوران روی پشت بام و تراس در فضای باز، کتابخانه، امکانات کامپیوتری مشرف به محوطه‌سازی خصوصی است. و مناظر خیره کننده از شهر

مجتمع فولاد ورکز در مرکز شهر بین خیابان تالبوت و خیابان آمیان در مجاورت IFSC واقع شده است. پردیس تقریباً 600 متر از منطقه خرید اصلی خیابان هنری و اوکانل فاصله دارد و برای حمل و نقل با دسترسی آسان به قطارها، خط تراموا لواس و پایانه های اتوبوس شهری و منطقه ای بسیار عالی است.

همین جا زندگی می کند

دوبلین دارای انتخاب گسترده ای از آپارتمان ها، تخت خواب ها، اقامتگاه ها، مهمانخانه ها و هاستل ها است که دانشجویان هر ساله در آن خانه های خود را می سازند. با هزاران میخانه، رستوران و کلوب سنتی و معاصر کارهای زیادی برای انجام و دیدن وجود دارد. این شهر بیش از سهم خود از موزه ها، گالری ها و بناهای تاریخی نیز دارد.

ورزش ها

پارک کروک درست در شمال رودخانه و محل برگزاری ورزش‌های ملی فوتبال ایرلند و فوتبال گالیک است. این ورزشگاه با ظرفیت 82300 نفر سومین استادیوم بزرگ اروپا است. راگبی در استادیوم جدید و خیره کننده آویوا در ساوت ساید بازی می شود در حالی که صدها باشگاه فوتبال، راگبی، فوتبال گالیک، پرتاب، تنیس، شنا و سایر باشگاه ها در سراسر شهر وجود دارد.

هنر

دوبلین دارای تاریخ ادبی مشهوری در جهان است و شخصیت‌های برجسته ادبی بسیاری از جمله ویلیام باتلر ییتس، جورج برنارد شاو و ساموئل بکت برندگان جایزه نوبل را به وجود آورده است. از دیگر نویسندگان و نمایشنامه نویسان تأثیرگذار می توان به اسکار وایلد، جاناتان سویفت و برام استوکر اشاره کرد. در جولای 2010، دوبلین به عنوان شهر ادبی یونسکو، ادینبورگ، ملبورن و شهر آیووا با عنوان دائمی نامگذاری شد. چندین تئاتر در مرکز شهر وجود دارد که شناخته شده ترین آنها عبارتند از Gaiety، Abbey، Olympia، Gate و Grand Canal.

سرگرمی

دوبلین زندگی شبانه هیجان انگیزی دارد و یکی از جوان ترین شهرهای اروپا است که تخمین زده می شود 50 درصد از شهروندان آن کمتر از 25 سال سن داشته باشند. میخانه های زیادی در سراسر مرکز شهر وجود دارد، به خصوص در اطراف خیابان سنت استفان سبز و خیابان گرافتون، به خصوص. خیابان هارکورت، خیابان کمدن، خیابان وکسفورد و خیابان لیسون، با داشتن محبوب ترین کلوپ های شبانه و میخانه ها. شناخته شده ترین منطقه برای تفریحات شبانه، بار معبد در جنوب رودخانه لیفی است. موسیقی زنده به طور عمومی در خیابان ها و مکان های برگزاری در سراسر دوبلین پخش می شود.

خدمات دانشجویی

Independent College Dublinمحیط مثبت و پرانرژی، اساتید و کارکنان عمیقا متعهد و شبکه قوی از سیستم‌های پشتیبانی، آن را به مکانی عالی برای یافتن جایگاه خود - از نظر آکادمیک، اجتماعی و حرفه‌ای تبدیل کرده است.

مقدمات تحصیلی

حضور در کالج برای اولین بار می تواند یک چشم انداز هیجان انگیز باشد. با این حال، بسیاری نیز معتقدند که چشم انداز حرکت از سطح دوم به یک موسسه سطح سوم می تواند یک تجربه دلهره آور باشد. در Independent College Dublin می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این انتقال تا حد امکان بدون درد است. به همین دلیل، قبل از شروع هر برنامه کارشناسی، مقدمات دانشجویی را سازماندهی می کنیم. این به همه دانشجویان این امکان را می دهد که با رئیس کالج، مدیر دانشکده، مدیر تجربه یادگیرنده و مشاغل و سایر دانشجویان خود ملاقات کنند.

پشتیبانی تحصیلی

هر برنامه دانشگاهی دارای یک کارمند اختصاصی است که با مسائل تحصیلی که ممکن است دانش آموزان با آن مواجه شوند سروکار دارد. کارکنان اداری دانشکده از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 17:00 بعد از ظهر یک دفتر باز دارند.

نصیحت شغلی

Independent College Dublin از چالش های روزافزون پیش روی دانش آموزان آگاه است. داشتن رزومه خوب در هنگام درخواست شغل ضروری است. همچنین آمادگی برای مصاحبه بسیار مهم است. مدیر تجربه و مشاغل یادگیرنده ما به دانشجویان سال آخر در نوشتن رزومه کمک می کند و راهنمایی و مشاوره برای آماده شدن برای مصاحبه شما ارائه می دهد.

خدمات محاسباتی

دسترسی به خدماتی مانند Moodle، منابع و مجلات آنلاین، دسترسی به اینترنت بی سیم، و ذخیره سازی آنلاین به صورت رایگان برای همه دانشجویان ثبت نام شده ارائه می شود.

زندگی دانشجویی و پردیس

خواه به دنبال ورزش و تناسب اندام، سازمان های دانشجویی، تفریحات شبانه محلی یا فعالیت های دانشجویی باشید، Independent College Dublin منابع عالی و دسترسی به بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد. موقعیت مکانی مرکز شهر Independent College Dublin دارای امکانات رفاهی زیادی در آستان ما است.

تخفیف دانشجویی

از کارت دانشجویی Independent College Dublin خود برای استفاده از این تخفیف های منحصر به فرد استفاده کنید:

 • فیتنس انرژی، خیابان کلارندون
 • رکوردهای برج - 10٪
 • کتاب های هیوز و هیوز - 10٪
 • مزرعه، خیابان داوسون - 10٪
 • KC Peaches، Nassau Street – 10% و طرح کارت وفاداری
 • کافه سول، خیابان داوسون- 15 درصد و طرح کارت وفاداری
 • Hickey's Pharmacy- 15% تخفیف نسخه و 10% تخفیف سایر اقلام
 • دکتر، خیابان سافولک - 10 یورو از هزینه مشاوره

رفاه دانشجویی

ما به همه دانشجویان در کالج مشاوره و پشتیبانی ارائه می دهیم. چه در مورد امتحانات، تکالیف، خوابگاه یا امور مالی، افسر خدمات دانشجویی برای کمک به نگرانی های شما در دسترس است. با این حال، اگر به کمک بیشتری نیاز دارید و می خواهید با مشاور کالج صحبت کنید، یک ارجاع به شما ارائه می شود.

این سرویس رایگان و کاملا محرمانه است.

خدمات دانشجویی بین المللی

خدمات خاصی برای دانشجویان بین المللی قبل از سفر به ایرلند و پس از ورود به ایرلند در دسترس است تا در انتقال آنها به ایرلند کمک شود.

  مکان ها

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   سوالات