Keystone logo
Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

مقدمه

دانشکده هنرهای زیبا میزبان هیئت علمی و کارکنان با استعدادی است که به گسترش ذهن و مهارت دانشجویان از طریق برنامه های کاملاً معتبر و امکانات پیشرفته اختصاص دارد. ما تعادل استانداردهای حرفه ای بالا و تمرینات دقیق و فعلی آموزشی و تأکید بر صحنه ، استودیو و کلاس - بر دنیای هنری متنوع فرهنگی و قومی را ارائه می دهیم. این همان چیزی است که دانشجویان می توانند از کالج هنرهای زیبا در IUP انتظار داشته باشند.

علاوه بر مرکز جدید هنرهای نمایشی IUP ، کالج هنرهای زیبا والر هال را نگهداری می کند ، یک مرکز عالی تئاتر که دارای دو فضای اجرایی ، دفاتر ، کلاس ها و استودیوهای فنی است. این اداره که محل دپارتمان تئاتر ، رقص و نمایش است ، یک سالن نمایش رقص نیز در سالن زینک نگهداری می کند. سالن تماشاخانه فیشر ، که از طریق مرکز هنرهای نمایشی به والر هال متصل است ، دارای یک سالن تئاتر تاریخی به سبک آرت دکو است که دارای 1،460 صندلی ، به علاوه اتاق های لباس ، فضای تمرین ، دفاتر و امکانات کامل فنی است.

Sprowls Hall محل دپارتمان هنر و طراحی است و شامل انواع دفاتر ، گالری ها و استودیوها از جمله Wood Wood Center در IUP است. استودیوهای بزرگ مدرن برای سرامیک و مجسمه سازی برای دانشجویان هنر در ساختمان رابرتشاو واقع شده اند. Cogswell Hall دپارتمان موسیقی را در خود جای داده است ، که در سال 2007 به طور کامل بازسازی و گسترش یافته است. این ساختمان دارای یک کتابخانه بزرگ موسیقی ، کلاس های پیشرفته ، اتاق های تمرین کافی ، سالن های تمرین بزرگ گروه و تعداد زیادی استودیو و فضای کلاس های تخصصی است. IUP تمایز این را دارد که یک مدرسه All-Steinway باشد.

مکان ها

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    سوالات