Keystone logo
ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

مقدمه

آموزش بین المللی در حال حاضر به عنوان هنجار جهان بیشتر و بیشتر به یک دهکده جهانی تبدیل می شود. ما در ISB پرشور در مورد ارائه دانشجویان بین المللی ما یک تجربه آموزشی به چالش کشیدن، معنی دار و مرتبط را در دوبلین. مانند ISB یک نهاد دولتی به رسمیت شناخته شده شما می توانید از استانداردهای عالی دانشگاهی مطمئن است.

برنامه های ما طراحی شده اند تا شما را با دانش، مهارت و شایستگی که کار حرفه ای خود را افزایش خواهد فراهم می کند. ما به دنبال ارائه چارچوب و مواد کمک خواهد کرد که شما به عنوان یک فرد در یک محیط چند فرهنگی را توسعه دهد.

دانش آموزان از آمریکا و اروپا گرد هم می آیند هر ترم در ISB به اشتراک گذاشتن این تجربه. امکانات مرکز شهرستان ما اطمینان را به شما در قلب شهرستان شلوغ و جهان وطنی هستند. تیم با تجربه و مجرب ما از کارکنان و استادان اضطراب به اطمینان حاصل شود که وقت خود را در ایرلند خواهد بود هر دو پاداش و چالش برانگیز است.

ISB دوبلین یک مدرسه کسب و کار خصوصی که متخصص در برنامه ترم در خارج از کشور برای دانش آموزان بین المللی است. ما از کیفیت و مدارک ایرلند (- که قبلا HETAC QQI) معتبر است. ما در سال 2009 تاسیس شد و در حال حاضر حدود 135 دانش آموزان در هر ترم است. ما یک دانشکده پاره وقت 17 استادان است. ما به همکاری نزدیک با نهادهای شریک ما در فرانسه, GERMANY, اسپانیا, روسیه, دانمارک, اتریش, کشور پرتغال و لتونی.

ما همچنین مرکز دوبلین برای CEA (تجارب فرهنگی در خارج از کشور)، یک تحقیق آمریکایی در خارج از کشور سازمان در Phoenix، آریزونا است. برنامه های آمریکایی ما با دانشگاه نیوهیون، کانتیکت معتبر. ما همچنین یک عضو (انجمن اروپایی موسسه آموزش و پرورش) EAIE، Businet (شبکه ای از مدارس کسب و کار بین المللی) و انجمن در آموزش و پرورش (بررسی بر اساس ایالات متحده در خارج سازمان) می باشد.

مکان ها

  • Dublin

    International School of Business, Wicklow House, 84-88 South Great Georges Street, , Dublin

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات