Keystone logo
© IUC Bad Vöslau
IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

مقدمه

IUC در نزدیکی وین پایتخت اتریش قرار دارد و برنامه های تحصیلی خود را عمدتاً برای دانشجویان بین المللی طراحی کرده است. زبان شرکت و آموزش 100% انگلیسی است. حوزه های تمرکز برنامه های تحصیلی در زمینه های منابع انسانی، هتلداری و مدیریت است. پردیس در یک سمینار عملیاتی و حتی یک هتل واقع شده است، جایی که دانشجویان می توانند انتظار زیرساخت خدمات ایده آل و یک تجربه مهمان نوازی عالی را داشته باشند.

IUC University College در حال حاضر در مرحله اعتباربخشی اولیه نهادی است. شروع برنامه ریزی شده برای تحصیل در اکتبر 2024 است. همه تصمیمات پذیرش منوط به اعتبار مثبت هستند.*

چرا ما را انتخاب کن

اگر تصمیم به تحصیل در IUC دارید، می توانید انتظار یک آموزش با کیفیت و مدرن با فاکتور خدمات برتر را داشته باشید. بر اساس تخصص دو ارائه دهنده مشهور آموزش! در IUC، ما بر هوش هیجانی و مهارت‌های ارتباط اجتماعی تمرکز می‌کنیم، زیرا این مهارت‌ها به طور فزاینده‌ای برای محیط کار جدید ضروری می‌شوند.

اگر به دنبال یک برنامه مطالعاتی به روز و نوآورانه در یک محیط مطالعاتی واقعا بین المللی هستید، مطمئنا IUC انتخاب مناسبی است!

IUC یک کالج دانشگاه خصوصی جدید است که عمدتاً توسط دو مؤسسه آموزشی مشهور اروپایی تأسیس شده است:

 • کالج ITM، اتریش – آموزش مدیریت هتلداری و گردشگری از سال 1986
 • دانشگاه علوم کاربردی ویتنبورگ، هلند - چندین مدرسه تجاری معتبر از سال 1987

همکاری بین این دو موسسه، IUC را قادر می‌سازد تا از تخصص زیادی در همه زمینه‌های موضوعی و همچنین در راهنمایی دانشجویان و به طور کلی اداره چنین مؤسسه‌ای استفاده کند و تجربه‌ای روان و لذت‌بخش را برای همه دانشجویان آینده تضمین کند.

IUC مخفف یک کالج دانشگاهی بین المللی و خصوصی است که بر محیط های کاری جدید و هوش هیجانی تاکید دارد. دانش‌آموزان و معلمان در IUC وارد یک محیط چند فرهنگی می‌شوند که در آن تنوع، اصول اخلاقی و تعامل محترمانه بین همه دانشجویان، اساتید و اعضای دانشگاه، پایه‌ای برای تدریس و تحقیق موفق است.

ماموریت ما ارائه عالی به دانشجویان و کارکنان در زمینه تدریس، تحقیق و امکانات پردیس برای ایجاد یک پردیس دانشگاهی ایده آل است.

فرمت یادگیری ترکیبی، که در آن تمام برنامه های IUC ساختار یافته اند، همه را قادر می سازد تا در کنار سایر تعهدات خصوصی یا حرفه ای مطالعه کنند. فرمت سازمانی به گونه ای طراحی شده است که با زندگی حرفه ای سازگار باشد و به دانشجویان اجازه می دهد در طول تحصیل به طور مداوم کار کنند.

پردیس در یک سمینار و هتل رویداد در باد وسلاو (منطقه وین) به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا در یک محیط حرفه‌ای با امکانات خدمات عالی زندگی کنند، یاد بگیرند و زندگی کنند. این مکان ترکیبی از مزایای یک محیط آموزشی توسعه‌یافته، ایمن و سازگار با آب و هوا، و همچنین اتصالات عالی به وین و سایر شهرهای بزرگ اتریش با وسایل نقلیه عمومی یا ماشین است.

* وضعیت اعتبار و اطلاعات حقوقی

IUC - کالج دانشگاه خصوصی بین المللی باد وسلاو در حال حاضر در مرحله اعتباربخشی اولیه نهادی توسط AQ اتریش (مرجع اعتباربخشی اتریش) و در وضعیت پروژه است.
شرکت توسعه زیر مسئولیت پروژه را بر عهده دارد:
Privathochschule Bad Vöslau Entwicklungs GmbH،
Johann Strauß Straße 2, 2540 Bad Vöslau، اتریش

لطفاً برای اطلاعات بیشتر از href="https://iuc-bv.at/accreditation-status-and-legal-information/ دیدن کنید.

ویژگی های پردیس

در IUC ما یک پردیس منحصر به فرد در یک سمینار و هتل رویداد واقعی داریم. در اینجا شما در یک محیط پردیس پویا، پر جنب و جوش و بین المللی مطالعه می کنید. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند سطح بالایی از خدمات گرایی و مهمان نوازی واقعی را انتظار داشته باشند.

محل تحصیل پردیس

پردیس IUC در هتل کالج گاردن، یک هتل سمینار و رویداد در شهر باد وسلاو واقع شده است.

موقعیت مکانی در هتل فضاهای مطالعه و تفریح مدرن و امروزی از جمله فضاهای بیرونی را برای دانشجویان فراهم می کند. این هتل علاوه بر امکانات، زیرساخت های خدماتی و پذیرایی ایده آل را برای دانشجویان ارائه می دهد.

Bad Vöslau به عنوان یک شهر کوچک با موقعیت آرام و سرسبز خود در منطقه ای پر جنب و جوش، با اتصالات حمل و نقل عمومی عالی به وین و سایر شهرهای بزرگ مشخص می شود. دانش آموزان می توانند بدون مزاحمت روی تحصیلات خود تمرکز کنند، اما می توانند به سرعت و به راحتی در فعالیت های اوقات فراغت متعدد در منطقه یا وین شرکت کنند. قابل زندگی ترین شهر دنیا!

محل اقامت

IUC به دانشجویان خود دسترسی تضمینی به خوابگاه دانشجویی مناسب را ارائه می دهد!

ما اتاق های مدرن و روشن در محوطه دانشگاه داریم که به طور کامل و راحت مبله شده اند. بسته‌های پیشنهادی نه تنها شامل اثاثیه بلکه شامل تمام هزینه‌های اضافی مانند برق، گرمایش، وای‌فای و غیره می‌شود. بنابراین دانشجویان یک بسته بدون دغدغه برای اولین اقامت خود در طول تحصیل در IUC رزرو می‌کنند.

علاوه بر این، IUC در یافتن محل اقامت در نزدیکی محوطه دانشگاه یا در وین پشتیبانی می کند. این شامل اقامتگاه ها و آپارتمان های دانشجویی از شرکت های شریک و همچنین آپارتمان های شخصی می شود.

با توجه به گستردگی اقامتگاه های موجود در منطقه، می توانیم برای تمامی دانشجویان خوابگاه تهیه کنیم. ما همچنین تاییدیه های محل اقامت را برای مقامات اقامتگاه به دانشجویان ارائه می دهیم.

زندگی دانشجویی

دانش آموزان می توانند فرصت های بی شماری را برای فعالیت های اوقات فراغت در اطراف محوطه دانشگاه یا در شهرهای مجاور وین، بادن و گراتس انتظار داشته باشند.

IUC نه تنها از دانش آموزان در معاشرت حمایت می کند، بلکه رویدادهایی را در جامعه دانش آموزی خارج از کلاس برگزار می کند.

یکی از اهداف IUC این است که برای دانشجویان اوقات خوشی را در دانشگاه فراهم کند و شبکه های اجتماعی خود را به طور مداوم گسترش دهد.

علاوه بر فعالیت های اجتماعی، فرصت های متعددی برای ورزش، هنر و فرهنگ و تفریح و تندرستی وجود دارد. برای هر دانش آموزی چیزی وجود دارد!

  پذیرش ها

  درخواست برای IUC

  IUC که به تازگی برنامه ریزی شده است - کالج دانشگاه بین المللی باد وسلاو از شما دعوت می کند تا به برنامه های منحصر به فرد کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در زمینه های مدیریت منابع انسانی و ارتباطات و هتلداری و مدیریت بازرگانی بپیوندید.

  اگر تصمیم به تحصیل در IUC گرفته اید، ما مشتاقانه منتظر دریافت درخواست شما هستیم! تیم خدمات مطالعه ما همیشه در دسترس است تا به سوالات شما پاسخ دهد و درخواست شما را بررسی خواهد کرد.

  در طول فرآیند پذیرش، یک فرد تماس اختصاصی به شما منصوب می شود که قدم به قدم شما را پشتیبانی می کند و روند روان را تضمین می کند. اگر مجوز اقامت یا ویزای اتریش مورد نیاز باشد، ما 100% راهنمایی خواهیم کرد.

  فرآیند برنامه

  1. درخواست: دانشجو مدارک مورد نیاز درخواست را از طریق ایمیل ارسال می کند
  2. مصاحبه: پس از ارزیابی و بررسی شرایط ورود، دانشجو به مصاحبه زوم دعوت می شود
  3. دعوت نامه: پس از ارزیابی مثبت، دانشجو موافقت نامه تحصیلی و نامه پیشنهاد دریافت می کند
  4. پذیرش محل تحصیل: برای ایمن سازی محل تحصیل باید هزینه ثبت نام را پرداخت کنید
  5. تاییدیه تحصیل و ویزا: ما تمامی تاییدیه های تحصیلی و اقامتی مربوطه را برای شما ارسال خواهیم کرد
  6. راهنمایی ویزا: در صورت وجود، ما 100% شما را در کل مراحل ویزا راهنمایی خواهیم کرد

  مکان ها

  • Bad Vöslau

   Johann Strauß Straße 2, Bad Vöslau, Austria, 2540, Bad Vöslau

  سوالات