Keystone logo
© Domus Academy
Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

مقدمه

از سال 2001 آکادمی جام جم به بیش از 5000 دانش آموز فرصت برای کشف و افزایش استعداد موسیقی خود را ارائه شده است. این رشته ها را دوره عمومی و آموزش عالی تقسیم می شوند: کارشناسی هنر در عملکرد و کارشناسی هنر در فن آوری و تولید. آکادمی جام جم آزاد مدارک دانشگاهی رسمیت شناخته شده توسط نوازندگان لندن آزمون هیئت مدیره و معتبر توسط BTEC پیرسون (یک موسسه انگلیسی برای مدارک علمی و حرفه ای)، دانشگاه بدفردشر, کالج ترینیتی (آزمون هیئت مدیره، مجوز بریتانیا.

روش های آموزشی برای آموزش موسیقی

در سال 2012 جام جم آکادمی برای اولین بار در دوره او روش های تدریس جدید سیستم موسیقی استعداد توسعه (MAD) معرفی شده است. در این روش persos انجام موسیقی به عنوان یک کل دیده می شود، به عنوان انجام موسیقی یک endavour پیچیده مربوط به هر دو توانایی های فیزیکی و روانی است. فرض اصلی این روش به شرح زیر است: 1. تفکر منطقی، خلاقیت، هشیاری عاطفی و جسمانی: ساخت موسیقی یک فعالیت است که نگرانی های مختلف جنبه بسیار مهم از یک فرد است.

  1. مهارت های درگیر هستند به شدت به ماهیت خاص از کار موسیقایی محدود، اما بیشتر مربوط به funcioning از فرد به عنوان یک کل است.
  2. موسیقی مدرن کاملا متفاوت از موسیقی کلاسیک است و نیاز به روش های کاملا متفاوت آموزش و روش های یادگیری است.

نوآوری MAD ساکن در آموزش از جمله مهارت های لازم قادر به اجرای موسیقی. موسیقی استعداد توسعه طراحی شده برای آموزش موسیقی مدرن و به عنوان مثل unburdened از میراث قدیمی resinding در تعالیم سنتی موسیقی نوشته شده و کلاسیک است.

روشن است که روش تدریس نوین در نیاز مبرم به راه و روش های جدید است. ما قویا معتقدیم که تنها می تواند یاد بگیرند که چگونه موسیقی را از معلمان که در واقع موسیقی را و که هرگز متوقف مطالعه و توسعه مهارت های خود را. آموزش موسیقی است، به ما، یک کسب و کار جدی در مورد هر جنبه ای از یک فرد.

مفهوم اصلی است به کار بر روی مهارت های حرکتی، هماهنگی، preception، immagination و مفاهیم بسیار کمی دانش که موسس به موسیقی مدرن است. همه می آموزد به آواز خواندن، حرکت در زمان، پیانو. هر کس یک دانش عمیق از هماهنگی مدرن است. هر کس به مطالعه ترکیب و تنظیم، و غیره. تفاوت در چگونه کسانی که مهارت های توسعه یافته می شود و چگونه آنها مناسب و همکاری با یکدیگر است. هیچ استعداد، تنها کار سخت وجود دارد. دانش آموزان ما نوازندگان آماده، هنرمندان از خود آگاه و معلمان موثر هستند، اما در میان چیزهای دیگر آنها طیف با کشف بسیاری از مهارت ها و بخش هایی از آنها که نمی دانستند ساخته شده است.

مکان ها

  • Lucca

    Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca, 55100, Lucca

سوالات