Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

مقدمه

به جامک خوش آمدید

دانشگاه علوم کاربردی ما که در مرکز فنلاند واقع شده است، بخشی از یک مرکز دانش بزرگتر است که پله هایی برای فردایی بهتر ایجاد می کند. تقاضا برای فارغ التحصیلان جامک وجود دارد: آنها دانش فنی، نوع نگرش مناسب و افتخار به مهارت های حرفه ای خود دارند. حرفه ای بودن انتخاب های بیشتری در زندگی و شغل به شما ارائه می دهد.

خلاقیت خود را شارژ کنید - اینجا در Jamk. آینده شما از اینجا شروع می شود!

مسیر خود را از بین شش رشته تحصیلی انتخاب کنید

یک مدرک لیسانس یا فوق لیسانس با گرایش عملی دریافت کنید و حرفه بین المللی خود را در Jyväskylä، فنلاند شروع کنید. مدارک لیسانس شامل 210-240 واحد است و زمان استاندارد تکمیل آنها از 3.5 تا 4 سال متغیر است.

زمان درخواست بعدی برای برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی برگزار می شود، 8 تا 22 ژانویه 2025 است. زمینه های تحصیلی ما عبارتند از مدیریت بازرگانی , ICT , گردشگری و مهمان نوازی , خدمات اجتماعی و مراقبت های بهداشتی , فناوری و حمل و نقل و آموزش معلمان حرفه ای .

شهرستان جیو اسکیلا

Jyväskylä چهار فصل زیبا دارد که از تابستان‌های سبز گرم تا زمستان‌های سفید تند را شامل می‌شود. این شهر در مرکز فنلاند واقع شده است و توسط دریاچه های زیبا و طبیعت زیبا احاطه شده است. فنلاند و Jyväskylä هر دو مکان امنی برای تحصیل و زندگی هستند. Jyväskylä بسیار پویا است. ما فعالیت های ورزشی و فرهنگی زیادی داریم، رستوران ها و کافه ها را هم نگوییم!

در فرصت هایی که Jyväskylä در visitjyvaskyla.fi ارائه می دهد شیرجه بزنید! !

آمار

در JAMK University of Applied Sciences ، ما بیش از 1100 دانشجوی مدرک بین المللی از بیش از 80 کشور جهان داریم. به تعداد دانش آموزان داستان وجود دارد! داستان های دانش آموزان و فارغ التحصیلان را در وب سایت ما بخوانید.

  ویژگی های پردیس

  امکانات در JAMK ترکیبی از فضای آرام با تکنولوژی بالا است.

   پذیرش ها

   دوره بعدی درخواست مشترک برای برنامه های درجه JAMK به زبان انگلیسی از 8 تا 22 ژانویه 2025 ساعت 15:00 به وقت فنلاند است.

   مکان ها

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   سوالات