Keystone logo
© Carrianna Field
Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

مقدمه

دانشکده مد و لباس های خود را در بیلبائو

در دنیای مد ، طراحی پارچه و لباس های فانتزی تخصص داشته باشید.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

بیاموزید که با مکتب خاویر باروتا لباس های خود و هر آنچه را که می خواهید بدانید در مورد دنیای لباس های هوایی بدانید.

با بیش از 40 سال زندگی در دنیای Haute Couture ، خاویر باروتا فقدان آموزش عملی را در طراحان جوان تشخیص داد و در سال 2015 وی درهای مدرسه خود را Haute Couture ، پیشگام در کشور باسک را باز کرد.

به منظور تداوم میراث خود ، پرشور در مورد مد و طراحان جوان از سراسر جهان ، آنها هر دوره تکنیک های منحصر به فرد خود را تحت هدایت خلاقانه خود یاد می گیرند ، تا با ارائه آموزش گسترده ، در دنیای Haute Couture تخصص یابند.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

چرا در مدرسه مد با مدرسه خاویر باروتا آموزش می بینیم؟

 • بیش از 2.5 درصد تولید ناخالص داخلی: بخشی در رشد مستمر
 • بیش از 19000 شرکت: بخش استراتژیک در اسپانیا در صنعت مد
 • دوره کارآموزی در معتبرترین شرکت ها در سطح ملی و بین المللی
 • شناخت بین المللی یکی از منابع Haute Couture در اسپانیا و اساتیدی که برای مارک های اصلی مد کار کرده اند

ارزش مدرسه

 • 100٪ آموزش عملی
 • مدل سازی در مانکن Couture
 • گروه های کوچک
 • آموزش سفارشی
 • متخصصان بخش طراحی و طراحی هوته
 • تاریخ و روش مدرسه را بیاموزید
 • خیاطی 100٪ دست ساز ، آموزش بی نظیر.

همکاران ما

توافقات با شرکتهای مهم برای انجام کارآموزی.

121819_collaboration.png

تاریخچه مدرسه Haute Couture

خاویر باروتا در لموا (Bizkaia ، کشور باسک) متولد شد ، جایی که حرفه اولیه او به عنوان مداح باعث شد او به عنوان یک شاگرد برترین در زمان خود ، استاد لباس هوایی پدرو رودریگوئز شناخته شود. به عنوان بخشی از تیمش در مادرید ، خاویر باروتا به مدت چهار سال می آموزد که او اولین بار در اسپانیا بود که با مانکن ها رژه هایی را برای راهپیمایی ها انجام داد. یک کورتیر بسیار جالب و یک قطعه اساسی برای درک تاریخ مد اسپانیا. امروز خاویر استمرار میراثی است که خودش ساخته است و تکنیک خودش را با تجربه خود به عنوان یک استاد پرده در این 40 سال تکمیل و غنی کرده است.

در سال 1989 او آنچه را که اکنون خانه ساحلی او در بیلبائو است تأسیس کرد. این در کارگاه خود است که او می سازد ، مجموعه های خود را ارائه می دهد و مشتری های خود را تحت الشعاع قرار می دهد. با گذشت سالها ، این جهان با ایجاد لباس های عروسی ، لباس های الهه و لباس های مهمان که منحصراً یک به یک طراحی شده اند ، جهان خود را گسترش می دهد. خاویر توضیح می دهد که وی به نوبه خود ، خط تولید نقاشی های چرمی ، نیمه پنهان و بالای چرم را "یک کار کامل و احساسی که در آن با احساسات کار می کنم" ایجاد می کند. مجموعه های نفیس مخصوص بانوان ویژه.

خاویر باروتا کمبود آموزش عملی را در طراحان جوان تشخیص می دهد و در سال 2015 درهای مدرسه خود Haute Couture ، پیشگام در کشور باسک را باز می کند. به منظور تداوم میراث خود ، پرشور در مورد مد و طراحان جوان از سراسر جهان ، آنها هر دوره تکنیک های منحصر به فرد خود را تحت هدایت خلاقانه خود یاد می گیرند ، تا با ارائه آموزش گسترده ، در دنیای Haute Couture تخصص یابند.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

فلسفه

این مدرسه مبتنی بر یک اثر هنری است که در آن کارهای دستی و فناوری های جدید برای آموزش طراحان مد آینده در این کشور گرد هم می آیند.

فلسفه آموزشگاه Javier Barroeta Bilbao انتقال تمام دانش به دست آمده در طول حرفه خود است تا طراحان جوان تسلط بر تجارت داشته باشند تا بتوانند هدایت یا بخشی از تیم های بزرگ یا کارگاه های آموزشی باشند.

کلمه رسمی از اصطلاح تجارت ناشی می شود ، خاویر باروته کاملاً معتقد است که تجارت Haute Couture باید منتقل شود تا کیفیت و طراحی از ویژگی های بارز طراحان آینده مد باشد.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

روش شناسی

دانشکده مد و خاویار خاویر باروتا آموزش کارگاهی را پیشنهاد می کند که دوخت و مدل سازی روی مانکن ها ضروری است.

دانستن اینکه یک آموزش هنری و طراحی برای آموزش خلاقانه آینده نیز لازم است. آموزشگاه آموزش Couture Javier Barroeta Bilbao Haute بر اساس 3 پایه است:

 • مدل سازی روی آدمک
 • خیاطی دست ساز
 • خلاقیت و طراحی

همه موضوعات مکمل و پیوستن به یکدیگر ، به طوری که دانش آموز دارای یک آموزش مداوم و پویایی dodne در هر بخش است.

اهداف

مدرسه Javier Barroeta Bilbao Haute Couture با هدف ارائه 100٪ آموزش عملی که در آن دانش آموزان فنون لازم برای انجام رشته های مختلف را در دنیای مد یاد می گیرند ، تاسیس شده است.

121827_121801_JavierBarroeta.jpg

مکان ها

 • Bilbao

  Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain, 48008, Bilbao

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات