Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

مقدمه

تجربه راه Wildcat

در دانشگاه پلی تکنیک دانشگاه ایالتی کانزاس، ما باور به عمل می کنیم. هنگامی که شما عمیق تر از تئوری و یادگیری در کلاس درس می پردازید، رهبران قدرتمند و مدرن را برای حل مسائل جهانی آماده می کنید. شما با انجام این کار، از طریق دستکاری در پروژه ها، تحقیقات، کارآموزی ها یا مسابقات یاد خواهید گرفت.

اعضای هیئت علمی بیش از دیپلم خود را بر روی دیوار؛ آنها کارشناسان این حوزه هستند و علاقمند به انتقال دانش خود به نسل بعدی سازندگان هستند. پلی تکنیک دولتی کانزاس ارائه می دهد آموزش، اما بیشتر، یک تجربه است. ما در پلی تکنیک ایالت کانزاس، ما فقط به ایجاد جایگاه بهتر از طریق هواپیمایی، مهندسی، فن آوری و سرویس معتقد نیستیم - ما در واقع آن را انجام می دهیم.

110082_Facilities_StudentLifeCenter.jpg

حرکت ما به یک دانشگاه پلی تکنیک، قول ما را برای فراهم آوردن فضایی کوچک دانشگاهی با یک محیط آموزشی حرفه ای ساخته شده بر اساس نظریه، پیشرفته ترین تحقیق و کاربرد صنعتی، محکم می کند. به عنوان یک دانش آموز، شما با ترکیب یادگیری کلاس درس فعال و کار مبتنی بر پروژه، مفاهیم و نظریات را برای زندگی به ارمغان می آورید. پلی تکنیک دولت کانزاس یک فضای دانشگاهی کوچک با محیط آموزشی حرفه ای ساخته شده بر اساس نظریه، تحقیق و کاربرد صنعت در کلاس درس فراهم می کند.

110081_Undergrad_General6.jpg

ارزش های خانواده

K-Staters خانواده خود را در نظر می گیرند و این اعتقاد از طریق مشارکت های مختلف به عنوان اعضای ما ظاهر می شود. محققان راه حل هایی را برای حل مشکلات حل می کنند که بتوانند زندگی را در نیمه راه در سراسر جهان نجات دهند و دانش آموزان در روز شنبه صبح روز جمعه برای خدمات اجتماعی شرکت کنند. هزاران نفر از طرفداران Wildcat استادیوم های ما را فریاد می زنند، و رهبری ما ما را هدایت می کند به گونه ای که به تعهدات یک دانشگاه زمینۀ کمک هزینه می دهد.

در واقع، این تعهدات می توانند ارزش های خانوادگی ما را در نظر بگیرند، و بسیاری از راه هایی که به آنها می رسیم، راه Wildcat است. ما از شما دعوت میکنیم تا برای سوار شدن به آنجا برسید؛ زیرا همیشه در یک خانواده خانوادگی K-State وجود دارد.

چه کسی هستیم و چه چیزی ما ارائه می دهیم:

دانشگاه ایالتی کانزاس یک موسسه تحقیقاتی در زمینه زمین است که در سال 1863 تأسیس شده است. در رتبه 75 دانشگاه برتر ایالات متحده، K-State در سال 2025 برای تبدیل شدن به 50 مرکز تحقیقاتی عالی در سطح بالا قرار دارد!

دانش آموزان می توانند از 15 برنامه کارشناسی و یک استاد فنی حرفه ای را انتخاب کنند و دانشگاه را به عنوان یک جامعه متنوع از دانش آموزان سنتی و غیر سنتی تبدیل کند. پلی تکنیک دولتی کانزاس افتخار دارد که یکی از چهار محوطه دانشگاهی دانشگاه کانزاس است.

110083_Facilities_CollegeCenter.jpg

مکان ها

  • Salina

    Salina, آمریکا

    سوالات