Keystone logo
Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

مقدمه

به Karelia University Of Applied Sciences خوش آمدید

مسیر رسیدن به آینده ای عالی با مهارت و تخصص هموار شده است. Karelia University Of Applied Sciences کارلیا (Karelia UAS) مفتخر است که با آموزش متخصصان ماهر بخشی از این پیشرفت است. Karelia UAS یک سازمان چند رشته‌ای، به‌طور گسترده، بین‌المللی و نوآورانه است که آموزش‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به مدارک لیسانس و کارشناسی ارشد می‌شود. Karelia UAS در هفت رشته تحصیلی فعالیت می کند که 22 برنامه را ارائه می دهد که از این تعداد پنج برنامه مطالعاتی در سطح کارشناسی ارشد هستند. حوزه های مورد مطالعه عبارتند از: مراقبت های بهداشتی و مطالعات اجتماعی، تجارت، مهندسی، جنگلداری، رسانه و مدیریت هتلداری. Karelia UAS در دو پردیس در نزدیکی مرکز شهر Joensuu در شرقی ترین فنلاند فعالیت می کند.

Karelia UAS یک اپراتور قابل توجه و شناخته شده در آموزش است و نقشی اساسی در فعالیت های توسعه منطقه ای و تحقیق ، توسعه و نوآوری (RDI) دارد. Karelia UAS به طور فعال در شبکه های مختلف ملی و بین المللی فعالیت می کند. شبکه های شریک بین المللی بسیاری از کشورهای آسیایی ، آفریقایی ، اروپایی و آمریکای شمالی و جنوبی را شامل می شود. چین یکی از کشورهای مهم شریک است که در آن همکاری آموزشی با همکاری شرکا به طور فعال و سیستماتیک توسعه می یابد.

ما شرایط عالی را برای دانشجویان بین المللی با گرایش بین المللی که با ما تلاش می کنند تا متخصصان آینده باشند ، ارائه می دهیم. در Karelia University Of Applied Sciences ، همه دانشجویان از نزدیک با شرکت های محلی و با سایر م institutionsسسات آموزشی در زمینه پروژه های تحقیقاتی و تحقیقاتی هیجان انگیز همکاری می کنند. هر دانشجو در طول تحصیل خود زمینه محکم در زمینه خود ایجاد می کند. برنامه درسی متناسب با ترجیحات و نیازهای هر دانش آموز تنظیم شده و از طریق تماس نزدیک با کارفرمایان احتمالی تکمیل می شود. یک مدرک از Karelia University Of Applied Sciences مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای آینده ای با ارزش را می دهد.

Karelia University Of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" />

141923_141849_karelia-image-students.jpg

جهان روشن ما

 • دانش آموزان: 3867
 • پرسنل: 303
 • مدارک اعطا شده: 742
 • میزان رضایت دانشجویان: 81٪

دانشجویان بین المللی جهان روشن ما

 • دانشجویان مدرک بین المللی:
 • دانشجویان تبادل / سال: 150 خروجی ، 120 ورودی

پردیس های کارلیا UAS

پردیس های دانشگاه علمی کاربردی کارلیا در دو مکان در Joensuu فعالیت می کنند. دانشگاه ها محیط های یادگیری و توسعه چند رشته ای هستند که امکان تحصیل در مرزهای برنامه های مختلف را فراهم می کنند.

در دانشگاه بین المللی Wärtsilä ، اقتصاد بازرگانی ، گردشگری ، جنگلداری و مهندسی دانشجویان برای آینده حرفه ای خود کار می کنند. در پردیس تیکارین ، دانشجویان پرستاری ، فیزیوتراپی ، خدمات اجتماعی ، اجتماعی و بهداشتی در حال ایجاد مشاغل خود هستند. تیکارین در نزدیکی بیمارستان شهر در نیینیواارا واقع شده است.

پردیس ها نزدیک به هم هستند و به راحتی با پیاده روی یا دوچرخه می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. در پردیس های ما، از یک محیط آموزشی آرام و گرم لذت خواهید برد و بخشی از جامعه حامی ما خواهید بود. شما می توانید به راحتی از تمام نقاط شهر با دوچرخه و اتوبوس به پردیس های ما دسترسی داشته باشید.

دانشگاه های ما مدرن هستند. دسترسی به اینترنت بی سیم و همچنین کار گروهی و امکانات محاسباتی شما را قادر می سازد تا به طور م studyثر مطالعه کنید. امکانات دانشگاه ما مکان های متنوعی را برای مطالعات مستقل ارائه می دهد. همچنین ، ایمنی دانشجویان ما اولویت ما است: سیستم امنیتی به صورت شبانه روزی کار می کند و به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به دانشجویان اجازه می دهد تا اواخر ساعت 9 شب در محل دانشگاه کار کنند.

این کتابخانه در پردیس تیکارین با آزمایشگاه رایانه ، اتاق مطالعه خاموش ، میز مطالعه و اتاق کار گروهی واقع شده است. مجموعه های کتابخانه شامل کتاب ها ، پایان نامه ها ، روزنامه ها و مجلات ، چاپی و الکترونیکی است. كتابداران ما در انجام جستجوها و وام ها از دانشجویان پشتیبانی می كنند.

رستوران های پردیس صبحانه ، ناهار و تنقلات گرم و مقرون به صرفه را با قیمت پایین دانشجویی برای شما فراهم می کنند.

مراقبت های بهداشتی دانشجویی برای پرستاران ما همیشه با مشکلات مدرن و بهداشتی در دسترس است.

شما در اولین روز تحصیل از سرپرست دانشگاه مجوز پارک می گیرید.

مکان ها

 • Joensuu

  Wärtsilä Campus, Karjalankatu 3, 80200, Joensuu

  • Joensuu

   Tikkarinne 9, 80200, Joensuu

   سوالات