Keystone logo
Karl Landsteiner University of Health Sciences

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Karl Landsteiner University of Health Sciences

مقدمه

هدف این دانشگاه، نقش پیشگامانه در پیشرفت علم و فناوری مرتبط با سلامت، تمرکز بر چهار حوزه مطالعه: علوم بهداشتی، پزشکی انسانی، روان درمانی و مشاوره، و توانبخشی نورونی است.

محدوده در حال رشد ما از دوره ها، که چشم انداز بین المللی خود را، طراحی بین رشته ای و تاکید بر مهندسی زیست پزشکی و اقتصاد سلامت برجسته می شود، مکمل ارزشمند برای دوره های ارائه شده در دانشگاه های عمومی اتریش خواهد بود.

یک تیم از کارشناسان بخش عمومی آموزش عالی و بخش خدمات بهداشتی و درمانی از هیئت مشورتی هیئت علمی دانشگاه تشکیل شده است. این دانشگاه براساس تخصص دانشگاه وین، دانشگاه دانوب کرمز، دانشگاه کالیفرنیا، مرکز علمی کاربردی کیمز، دانشگاه تکنولوژی وین، بیمارستان اتریش، NÖ Landeskliniken-Holding و دانشگاه بازل است.

بیانیه مأموریت

آینده نیازمند دیدگاه های جدید در مورد سلامت است. راه حل ها باید به مشکلات ناشی از جمعیت های رو به رشد، انتظارات طولانی مدت زندگی، افزایش هزینه ها و افزایش تقاضا برای کارشناسان با مهارت فراوان برسد.

ما خودمان را یکی از پیشگامان نوآوری در آموزش و پژوهش در زمینه علوم پزشکی و بهداشت و یک کاتالیزور برای کار می کنیم که به نفع جامعه به طور گسترده ای است.

به عنوان بخشی از یک رویکرد نوآورانه و یکپارچه که سلامت را پایه ریزی سلامت جسمی، روحی و روانی می بیند، ما چهار رشته هایی را که تأثیر تعیین کننده ای بر سیاست های بهداشتی - علوم بهداشتی، پزشکی انسانی، روان درمانی و مشاوره ای دارند، و چهار Neurorehabilitation - تحت پرچم علوم بهداشتی. دوره های تخصصی مهندسی پزشکی و اقتصاد سلامت بخش مهمی از برنامه های آموزشی ما هستند.

تاکید قوی بر زمینه های مرتبط با علوم انسانی، مهندسی پزشکی و اقتصاد سلامت، جنبه دیگری از فلسفه یکپارچه و بین رشته ای ما است. تعامل بین این سه رشته، باز کردن مناطق جدیدی از تحصیلات دانشگاهی و پژوهشی برای متخصصین بهداشتی است که تقاضای بالا در بازار کار بین المللی دارند.

اهداف

Karl Landsteiner University of Health Sciences نسل بعدی دانشمندان و پزشکان سلامت را آموزش می دهد. آنها در زمینه های جدید تحقیق و پرچمداران برای رویکرد بین رشته ای به سلامت و پزشکی پیشگام خواهند بود. آنها استانداردهای جدیدی را برای پیشگیری، تشخیص و درمان و نیز تحقیقات در زمینه بیماری ها و شرایط پزشکی در قرن 21 بنا خواهند کرد.

برنامه های تحصیلی در علوم پزشکی، پزشکی انسانی، روان درمانی و مشاوره، و توانبخشی نورولوژیک، مهارت های ارتباطی، حرفه ای و حل مسئله را توسعه می دهد. شبکه ما از بیمارستان های شریک در St. Pölten، Krems و Tulln ما را قادر می سازد تا دانش آموزان را با آموزش های با کیفیت با کیفیت و آموزش علمی، و انجام تحقیقات بالینی درجه بالایی با شهرت بین المللی قوی.

مهندسی پزشکی و اقتصاد سلامت در حوزه های تمرکز کلیدی در دانشگاه کارل لنستینر قرار دارند. هر دو از این موارد به برنامه درسی پیشرفته ما و اجزای اساسی برنامه های آموزشی و طرح های تحقیقاتی ما بستگی دارند. فارغ التحصیلان ما قادر به درک مفاهیم نوآوری در مهندسی پزشکی و مقابله با چالش های سیاست های سلامت هستند.

برنامه های تحصیلی ما با تقاضا با تمرکز قوی بین المللی، پایه های آموزش ابتدایی، حرفه های جدید، تحقیقات با ارزش و کسب و کار نوآورانه را فراهم می کنند. این ترکیب، به نوبه خود، به بیماران دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت بالا را فراهم می کند که حمایت از آموزش، تحقیق و فن آوری پیشرفته است.

مکان ها

  • Krems an der Donau

    Karl Landsteiner University of Health Sciences Dr.-Karl-Dorrek-Straße 30 A-3500 Krems an der Donau, 3500, Krems an der Donau

سوالات