Keystone logo
Kean University

Kean University

Kean University

مقدمه

Kean University یک دانشگاه دولتی معتبر در نیوجرسی است و به کالج فارغ التحصیل ناتان وایس می آید. این دانشگاه در فاصله چند مایل از شهر نیویورک قرار دارد. Kean یک دانشگاه جامع، جامع و تعاملی است که آموزش و پرورش در سطح جهانی را برای حدود 2500 دانش آموز فراهم می کند. این دانشگاه است که به دنبال تعالی در آموزش عالی است. این دانشگاه از یک محیط یادگیری محور دانش آموزی حمایت می کند که رشد تمام دانش آموز را برای جلب رضایت شغلی، یادگیری مادام العمر و زندگی در جامعه جهانی به ارمغان می آورد. این تعهد به برتری و عدالت در ثبت نام، آموزش و مدیریت است.

در دنیای امروزه به طور فزاینده ای پیچیده، متنوع و تکنولوژیکی، متخصصان و دانش آموزان به طور یکسان به دنبال ارتقاء مهارت های خود، ایجاد یک حرفه جدید و پرطرفدار هستند یا به سادگی در سازمان فعلی خود پیشرفت می کنند. دیگران سعی دارند خود را از یک اقتصاد دشوار محافظت کنند، امنیت شغلی خود را تضمین کنند یا آینده ای امن برای خانواده هایشان را حفظ کنند. اما یک ثابت هنوز باقی مانده است - قدرت یک آموزش جهانی در سطح جهانی.

کالج فارغ التحصیل طیف گسترده ای از برنامه های متمایز، جامع، سطح تحصیلات تکمیلی، از جمله درجه دکتری، دیپلم حرفه ای، مدرک کارشناسی ارشد، گواهینامه ها و برنامه های غیر درجه بندی را ارائه می دهد. گستره وسیعی از این گزینه ها عبارتند از: آموزش و پرورش، کسب و کار، مدیریت عمومی، علوم طبیعی، کاربردی و علوم بهداشتی، علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنر.

در اینجا یک درجه بر روی کاغذ به دست نمی آید. این امر به وسیله آموزش دست یابی به دست می آید، دانش آموزان را با تجربۀ دنیای واقعی لازم برای شروع کار خود در روزی که فارغ التحصیل می شوند، به دست می آورند. به سادگی، دانش آموزان Kean با انجام کار یاد می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به Grade مراجعه کنید. Kean .edu یا با ما تماس بگیرید (908) 737-4723.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • New York

    Kean University Nathan Weiss Graduate College Office of Graduate Admissions 1000 Morris Avenue Union, NJ, 07083

    سوالات