Keystone logo
Keuka College

Keuka College

Keuka College

مقدمه

کالج Keuka در سال 1890 تاسیس شده است و در ساحل دریاچه Keuka در انگشت منطقه دریاچه های ایالت نیویورک واقع شده است. کالج Keuka خصوصی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، کالج های مسکونی ارائه می دهد که برنامه های مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد در دانشگاه و از طریق مطالعات شتاب دهنده برای برنامه بزرگسالان و برنامه های بین المللی در چین و ویتنام است.

بدون در نظر گرفتن درجه و یا محل، فارغ التحصیلان کالج Keuka به رخ کشیدن قابل توجه است، تجربه دنیای واقعی را تحت تاثیر قرار است که کارفرمایان و مدارس عالی.

و این به دلیل یادگیری تجربی به مدت طولانی به سنگ بنای تجربه کالج Keuka بوده است. تعدادی از بسیار مورد احترام، منابع ملی تجربه کالج Keuka ستایش کرده اند، از جمله رسانه های چاپی (US اخبار و گزارش جهانی، نیویورک تایمز، واشنگتن ماهانه)، پایه های آموزشی (بنیاد کارنگی برای پیشبرد تدریس)، و حتی کاخ سفید (آموزش و پرورش جامعه عالی خدمات رئیس جمهور افتخار رول).

در قلب تعهد کالج Keuka را به یادگیری تجربی دوره درست، یک برنامه کارآموزی مورد نیاز برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه خانه ما است. هر سال، آنها جلب 140 ساعت از تجربه عملی، قرار دادن به تمرین آنچه که آنها در کلاس درس به دست. دانش آموزان ممکن است انتخاب به دنبال دوره های درست بین المللی با دانشگاه های همکار کالج و یا خود به خود.

کالج ارائه می دهد Keuka 34 برنامه های مدرک لیسانس در دانشگاه صفحه اصلی آن، بسیاری از با غلظت تخصصی. 27 افراد زیر سن قانونی. و رشته های اصلی خود طراحی شده است. کالج Keuka نیز ارائه می دهد برنامه های درجه هفت کارشناسی ارشد و برنامه های از پیش حرفه ای در دندانپزشکی، حقوق، پزشکی، دامپزشکی، بینایی سنجی، داروسازی، و درمان فیزیکی است.

خدمات اجتماعی شده است بخشی از تجربه کالج Keuka از آن را امروز تاسیس شد و تمام باشگاه های 40 به علاوه در محوطه دانشگاه به خانه مورد نیاز برای انجام حداقل یک پروژه خدمات اجتماعی هر ترم. کالج ارائه می دهد Keuka 17 ورزش بین دانشکده و انواع ورزش های درون مرزی در محوطه دانشگاه به خانه آن است.

از طریق مطالعات شتاب دهنده برای برنامه بزرگسالان (ASAP)، کالج ارائه می دهد برنامه اتمام درجه لیسانس در رشته مدیریت سازمانی، سیستم عدالت کیفری، اجتماعی، و سالمندان، و همچنین به عنوان درجه کارشناسی ارشد در مدیریت، مدیریت عدالت کیفری، و پرستاری در سراسر جدید دولت نیویورک است. این کالج نیز گسترش فرصت های آموزشی از طریق اینترنت از طریق دفتر Wertman آن آموزش از راه دور.

کالج Keuka نیز یک بازیکن بزرگ آموزشی در حاشیه اقیانوس آرام، با 2،680 دانش آموزان چینی مدارک تحصیلی کالج Keuka در چهار دانشگاه شریک زندگی، یکی از بزرگترین ثبت نام هر کالج آمریکایی که در کشور است. یکی دیگر از 505 دانشجوی ویتنامی انجام می دهند به همین ترتیب در دو دانشگاه در ویتنام است. بیش از 110 دانش آموز بین المللی در محوطه دانشگاه به خانه مطالعه است.

ارزش های ما

• تمامیت. در کالج Keuka، رفتار اخلاقی و با صداقت به معنای صادق بودن، نگه داشتن وعده، و احترام به اموال و منافع دیگران است. یکپارچگی شخصی و حرفه ای ما را هدایت اقدامات جامعه دانشگاهی ما، با پشتیبانی از توسعه شخصیت، سلامتی، و معنویت از دانش آموزان ما، و باعث می شود ما یک جامعه مدنی است. کالج Keuka توسعه صداقت و رفتار اخلاقی در دانش آموزان خود را از طریق برنامه آموزشی و با استفاده از مدل سازگار رفتار صادق توسط استادان، کارکنان، دولت، و فارغ التحصیلان.

• برتری علمی. در کالج Keuka، برتری علمی مرکزی به ماموریت آموزشی این کالج است، و انتظارات بالا برای دانشجویان و استادان به طور یکسان تنظیم شده است. ما ارزش دستاورد فکری و دانش، استخدام شیوه های آموزشی نوآورانه و جذاب به منظور توسعه همه افراد، و تاکید بر کشت مهارت های تفکر انتقادی و عشق به یادگیری است. برتری علمی است نه تنها تابعی از توانایی های فکری دانش آموزان کالج، بلکه به شدت وابسته به کیفیت و دقت از روند تدریس / یادگیری است.

• دانشجو محوری. در کالج Keuka، ما ارائه یک تجربه یادگیری جامع پرورش رشد فکری و شخصی هر دانش آموز. دانش آموزان، معلمان، کارکنان، و فارغ التحصیلان در راه است که فرایند یادگیری را به جهان فراتر از کالج متصل مشغول اند. از طریق برنامه های آکادمیک، مشارکت جمعی و تجربیات یادگیری تجربی، دانش آموزان کالج Keuka مهارت و دیدگاه های شغلی، مسئولیت شخصی، سلامتی، و مشارکت مدنی خود را گسترش.

• تنوع. در کالج Keuka، ما اذعان، احترام، و جشن تفاوت های ما. جامعه ما متشکل از بسیاری از هویت، که هر کدام فراهم می کند یک چشم انداز ارزش دارد. ما محیط جذب که در آن ما عمدا به سمت درک کار می کنند، احترام، و قدردانی از تنوع پرورش. در انجام این کار، ما فراتر از تحمل به تفاهم و احترام متقابل است.

• چشم انداز جهانی. در کالج Keuka، داشتن یک چشم انداز جهانی به معنی باز بودن در هنگام کار با مردم منشاء جغرافیایی متنوع و میراث فرهنگی - یادگیری از آنها، و آنها از ما. به منظور آماده سازی دانش آموزان برای جهان از قرن 21st، ما آنها را با فرصت برای یادگیری و با فرهنگ های دیگر، مردم، و دیدگاه تعامل فراهم می کند. قرار گرفتن در معرض دانشجویی در بسیاری از رخ می دهد - در کلاس درس از طریق برنامه های داخلی و بین المللی ما دانشگاهی و درسی و خارج از کلاس درس از طریق فرصت های متعدد برای ارتباط برقرار کردن با مردم از تجارب و سوابق متنوع است.

• نظارت. در کالج Keuka، ما متعهد به حفظ و ساخت و ساز میراث ما برای نسل های آینده و به پرورش حس مسئولیت و تعهد به کالج هستند. نظارت فعال مسئولیت اخلاقی و سازمانی است که مظهر مراقب باشید، استفاده محتاطانه و مدیریت منابع ما، از جمله مردم ما، منابع مالی، منابع طبیعی، و دارایی های سرمایه است. کالج و مواد موثره آن یک ضرورت اخلاقی و مالی به استفاده از بسیاری و متنوع از منابع ما را در راه است که موثر، کارآمد و پایدار می باشد.

• شهروندی. در کالج Keuka، ما معتقدیم شهروندی شامل جنبه های رهبری، خدمات، و مسئولیت اجتماعی است. همه اعضای جامعه کالج Keuka در تلاش برای رهبران خوب و شهروندان نمونه. رهبران موثر و شهروندان نشان صفات مشترک از عقل، اراده، چشم انداز، هوش هیجانی، همدلی و مسئولیت اجتماعی است. ما به طور فعال این مدل کیفیت و مربی و توسعه خود را، در نتیجه نشان دادن و تشویق شهروندی نمونه - به صورت محلی، ملی و جهانی.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

سوالات