Keystone logo
King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

مقدمه

کالج کینگ هلند (KCN) به عنوان نام ، یک موسسه آموزشی کوچک است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش تجارت معاصر از طریق آموزش و تحقیق هدایت می شود. هدف راهبردی KCN آموزش و تجهیز دانش آموزان خود به دانش عمیق در الهیات مسیحی است. علاوه بر این ، به همان اندازه تئوری های تجاری امروزی و کاربرد عملی آنها را آموزش می دهد که مربوط به حل مشکلات تجاری بزرگ و همچنین غلبه بر چالش های شگفت انگیز تجاری است که مشاغل روزانه با آن روبرو می شوند.

چرا KCN؟

آموزش به هر شکل (رسمی یا غیر رسمی) که ارائه می شود ، کلید توسعه انسان است. در نتیجه ، آموزش برای توسعه کلی افراد ضروری است. کتاب مقدس در هوشع 4: 6 به صراحت می گوید که قوم من به دلیل عدم آگاهی از بین می روند. به عبارت دیگر ، بدون دانش ، توسعه انسان محدود می شود. با این حال ، رویاهای بسیاری از افرادی که مایل و آرزوی کسب دانش برای توسعه خود را دارند ، در بیشتر موارد به دلیل عظیمی از هزینه های مالی که آموزش رسمی به دنبال دارد ، محقق نشده است. KCN برای کمک به کاهش مشکلات مالی عظیمی که برای دانش آموزان پس از اتمام برنامه های تحصیلی مربوطه به الباتروس تبدیل می شود ، برنامه های آکادمیک را از طریق آموزش از راه دور ، آموزش آنلاین و تنظیمات کلاس درس ارائه کرده است. بنابراین ، KCN از دو روش معمولی و غیر متعارف برای انتقال دانش به طور عمده با کمک و پشتیبانی فناوری رایانه استفاده می کند.

KCN بر این عقیده است که ترکیب این روش های مختلف آموزش به دانش آموزان ، انعطاف پذیری را تضمین و امکان پذیر می کند و فشارهایی را که بسیاری از دانش آموزان در پی زمینه تحصیلی انتخابی با آن مواجه می شوند ، به حداقل می رساند. علاوه بر این ، تجربه نشان داده است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند مشاغل تمام وقت کار کنند و برنامه های دانشگاهی پاره وقت را دنبال کنند و این همان چیزی است که KCN نشان می دهد. بنابراین ، در KCN ما متعهد به آموزش در یک محیط انعطاف پذیر و پویا هستیم. KCN دانش آموزان را از تمام کشورهای جهان و اقشار مختلف مردم جذب می کند. کارکنان و اعضای هیئت علمی ما توسط برخی از حوزه های علمیه معتبر و کالج های علمیه در ایالات متحده آموزش دیده اند. گذشته از کیفیت آموزشی الهیاتی که اعضای هیئت علمی KCN کسب کرده اند ، اکثریت قابل توجهی از آنها به عنوان کشیشان و رهبران کلیساها در فرقه های خود تجربیات عملی را به دست آورده اند.

هیئت علمی گروه تجارت متشکل از اساتید با مدارک با کیفیت بالا که از برخی از دانشگاه های معتبر اروپا اخذ شده اند و چندین سال از مهارت ها و تجربیات تدریس برخی از این دانشگاه ها برخوردار بوده اند.

بروک کیگل / آنلپلش

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpg

عضویت و وابستگی

KCN عضو انجمن مدارس مسیحی بین المللی (ACSI) و شبکه آموزش از راه دور و آموزش الکترونیکی اروپا (EDEN) ، وابسته به حوزه علمیه انجیلی جهانی (WWES) نوا اسکوشیا کانادا و همچنین عضو آکادمی مدیریت بریتانیا (BAM) است به

کالج کینگ هلند (KCN) به عنوان نام ، یک موسسه آموزشی است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش تجارت معاصر از طریق آموزش و پژوهش هدایت می شود. هدف راهبردی KCN آموزش و تجهیز دانش آموزان خود به دانش عمیق در الهیات مسیحی است. علاوه بر این ، به همان اندازه تئوری های تجاری امروزی و کاربرد عملی آنها را آموزش می دهد که مربوط به حل مشکلات تجاری بزرگ و همچنین غلبه بر چالش های شگفت انگیز تجاری است که مشاغل روزانه با آن روبرو می شوند.

بیانیه چشم انداز KCN

ارائه آموزش الهیات مسیحی با کیفیت بالا که برای همه افراد در سنین که مایل به داشتن دانش عمیق و صمیمی از الهیات مسیحی هستند ، در دسترس باشد.

تحت الهیات ، KCN دارای ارزشهای اصلی زیر است:

 1. آموزش و تجهیز مسیحیان برای رهبری در کلیساهای مربوطه با دانش کلامی و تفاسیر کتاب مقدس.
 2. القاء مسیحیان برای کسب مهارت در اداره کلیسا
 3. به منظور تقویت رهبران کلیسا و مسیحیان ، به طور کلی ، از طریق دانش به دست آمده موتورهای تبشیر بشوند.
 4. در زمینه کسب و کار ، KCN باید رهبران تجاری را تربیت و آماده کند که در شناسایی فرصت های تجاری برای بهره برداری و کنترل چالش هایی که احتمالاً در محیط تجاری غیرقابل پیش بینی رخ می دهد ، مهارت داشته باشند.

با توجه به آموزش کسب و کار ، KCN ارزشهای اصلی زیر را مطرح می کند:

 1. KCN می کوشد تا از طریق کلاس های کوچک که باعث ایجاد روابط غنی و صمیمی دانشکده و دانشجو می شود ، توسعه مهارت های تجاری فردی و بصیرت را به حداکثر برساند.
 2. KCN یک رویکرد جامع برای یادگیری را که در آن نظریه و عمل به شدت دنبال می شود ، ارزش گذاری و ارج می نهد و در نتیجه فعالیت و دانش را ترویج می دهد که ابزارهای ضروری برای توسعه و موقعیت م leadersثر رهبران تجاری فردا در محیط کسب و کار هستند.
 3. ارائه آموزش های تجاری قابل دسترس و مقرون به صرفه برای همه مردم ، فرهنگ ها ، سنین ، جنس ها و زمینه های مختلف اقتصادی و اجتماعی. احترام ، تحمل و پذیرش توسط و برای همه ارزشهای کلیدی هستند که یادگیری را ارتقا می دهند.

بیانیه ماموریت KCN

KCN یک موسسه عالی محلی با تمرکز جهانی است که فعالیتهای یادگیری با کیفیت بالا را تضمین می کند و در نهایت یادگیرندگان را برای رهبری آینده در زمینه انتخاب دانشگاهی خود شکل می دهد و آماده می کند. کشف و توسعه استعدادها و مهارتهای خود از طریق آموزش و خدمت به بشریت.

دانشکده تجارت

معرفی انعطاف پذیری در برنامه های آموزشی KCN عمق دانشگاهی را افزایش می دهد و همچنین گستردگی فکری را افزایش می دهد که در نهایت دانش کافی را برای فرد فراهم می کند. بسته به ماهیت دوره و محتوای دوره ، برنامه های گواهینامه KCN می تواند در مدت کوتاهی از 2 هفته تا 6 ماه انجام شود. برنامه های دیپلم معمولاً 9 ماه تا 1 سال (حدود 2 دوره ترم) طول می کشد. تکمیل برنامه های کارشناسی تا 3 سال طول می کشد. در شرایط نادر ، دانش آموزان می توانند برنامه های خود را در 4 سال به پایان برسانند.

KCN برنامه های زیر را در تجارت ارائه می دهد

 • گواهی رسانه های اجتماعی
 • دیپلم بازاریابی
 • مدیریت BS
 • مدیریت بازرگانی BS
 • حسابداری BS
 • BS Finance
 • کارشناسی روابط بین الملل
 • BA Media Communications

صلاحیت حرفه ای حساب های ACCA

ما دوره های حسابداری ACCA را ارائه می دهیم. اخذ مدرک حسابداری ACCA شما را به یک حسابدار جهانی تبدیل می کند. در حال حاضر ، ACCA دارای 503،000 دانش آموز در 179 کشور جهان است. به عبارت دیگر ، ACCA گسترده ترین و معتبرترین برنامه حسابداری حرفه ای در جهان است.

مدارک اولیه برای پیگیری دوره های حسابداری ACCA ؛

 1. کسانی که تجربه ندارند و مدارک لازم را می توانند با دوره های پایه شروع کنند (وقتی با مدیریت ما تماس می گیرید بیشتر توضیح داده می شود)
 2. کسانی که دارای 3 GCE و 2 سطح A در 5 درس جداگانه شامل ریاضیات و انگلیسی یا معادل آنها هستند. علاوه بر این ، 3 سال سابقه کار برای تکمیل 13 امتحان (در صورت عدم ارائه معافیت) مورد نیاز است که انجام آن تا 3 یا 4 سال طول می کشد.

فواید:

 1. عضو دانشجویی ACCA شوید
 2. انعطاف پذیری در مطالعه برنامه
 3. صلاحیت جهانی شناخته شده است
 4. ACCA UK همیشه آماده ارائه پشتیبانی در صورت لزوم است
 5. فقط پرداخت برای امتحانات ثبت شده است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت حسابداری ACCA ، با KCN تماس بگیرید.

برای درخواست اینجا را کلیک کنید:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-fakulty-of-theology/admission/

مکان ها

 • The Hague

  Erasmusweg 8C, 2532 CP, , The Hague

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات