Keystone logo
Kingston University FdSc و BSc در حفاظت از بناهای تاریخی
Kingston University

FdSc و BSc در حفاظت از بناهای تاریخی

Kingston upon Thames, بریتانیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۷٬۹۵۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* دانشجویان انگلستان: 7950 پوند در سال | بین المللی: 15800 پوند برای سال اول

مقدمه

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

محیط ساخته شده تاریخی بریتانیا غنی و متنوع است و به هویت ملی ما، کیفیت زندگی ما و اقتصاد و آموزش کشور کمک می کند. این دوره ترکیبی منحصر به فرد از یادگیری حرفه ای و آکادمیک را ارائه می دهد که تا حد زیادی قابلیت استخدام شما را در این زمینه چالش برانگیز و پر ارزش افزایش می دهد. محتوای دوره به طور خاص برای رسیدگی به کمبود مهارت در صنعت حفاظت طراحی شده است.

شناخت حرفه ای

مدرک پایه، زمانی که با تکمیل BSc (Hons) ترکیب می شود، توسط موسسه حفاظت از بناهای تاریخی (IHBC)، نهاد حرفه ای اصلی برای متخصصان حفاظت از ساختمان ها و متخصصان محیط های تاریخی به رسمیت شناخته می شود. BSc حفاظت از بناهای تاریخی (Hons) توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است.

دلایل انتخاب کینگستون

  • این دوره با پشتیبانی گروه آموزشی میراث ملی (NHTG)، که شامل میراث انگلیسی، اعتماد ملی، کاخ های سلطنتی تاریخی و مهارت های ساخت و ساز CITB است، توسط کارشناسان صنعت با دسترسی به پروژه های حفاظتی فعلی تدریس می شود.
  • پس از اتمام دوره تکمیلی BSc (Hons)، می توانید به دنبال شغلی باشید تا از شما در انجام ارزیابی شایستگی حرفه ای پشتیبانی کند. این منجر به عضویت رسمی در موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره می شود.
  • این دوره همچنین از شما برای آماده شدن برای شروع دوره تمرین مورد نیاز برای عضویت در موسسه حفاظت از بناهای تاریخی پشتیبانی می کند.

اعتبارسنجی

موسسه حفاظت از بناهای تاریخی (IHBC)

این دوره توسط موسسه حفاظت از بناهای تاریخی (IHBC) به رسمیت شناخته شده است.

موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS)

این دوره به طور کامل توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) معتبر است. پس از اتمام موفقیت آمیز، فارغ التحصیلانی که در شغل مناسب هستند می توانند به برنامه ارزیابی نهایی RICS ادامه دهند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

امکانات

درباره مدرسه

سوالات