Keystone logo
Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

مقدمه

Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – یک دانشگاه خصوصی است که در شهر هافن هامبورگ واقع شده است. KLU یکی از معدود دانشگاه‌های خصوصی در آلمان است که حق دارند مدرک دکترای خود را اعطا کنند.

حوزه‌های تحقیقاتی اصلی دانشگاه مستقل و دارای گواهی دولتی، پایداری، تحول دیجیتال، و ایجاد ارزش در زمینه‌های حمل‌ونقل، لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین است. 2020 KLU دهمین سالگرد خود را با شعار "10 سال آموزش و تحقیق برنده جایزه" جشن می گیرد.

رتبه بندی Wirtschaftswoche در سال 2019، KLU را به عنوان یکی از قوی ترین دانشگاه های تحقیقاتی در زمینه مدیریت بازرگانی در آلمان، اتریش و سوئیس معرفی می کند. از بین 200 دانشگاه رقیب، KLU در رتبه بندی کلی به 20 دانشگاه برتر می رسد و در بین تمام دانشگاه های خصوصی رتبه 2 را کسب می کند. از نظر خروجی تحقیقاتی به ازای هر استاد، دانشکده KLU در رتبه بندی کلی رتبه 7 و در همه دانشگاه های خصوصی رتبه 1 را دارد. در آخرین رتبه بندی دانشگاه CHE، KLU بالاترین امتیاز را برای همه معیارهای اصلی به دست آورد. درباره نتایج رتبه بندی ما در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

KLU با یک برنامه BSc و سه دوره کارشناسی ارشد، یک برنامه دکتری ساختاریافته و یک MBA پاره وقت، به 400 دانشجوی تمام وقت خود سطح بالایی از تخصص و شرایط یادگیری عالی را ارائه می دهد. KLU دارای یک تیم بین المللی متشکل از 24 استاد است که به زبان انگلیسی تدریس می کنند. در مجموعه سمینارهای مدیریت باز و سفارشی، متخصصان و مدیران صنعت به طور یکسان از کاربرد یافته های دانشگاهی در مسائل عملی بهره می برند.

پذیرش ها

در زیر 6 مرحله را مشاهده می کنید که شما را به دانشجو شدن در KLU می رساند.

 1. شما به صورت آنلاین درخواست می دهید.
 2. کیت پذیرش خود را دریافت می کنید.
 3. شما توافقنامه تحصیلی امضا شده خود را برمی گردانید.
 4. شما یک ایمیل خوش آمدگویی از خدمات دانشجویی دریافت می‌کنید که شامل پیوند به اینترانت دانشجویی ما می‌شود.
 5. شما راهنمای ثبت نام در اینترانت دانشجویی را دنبال کنید و مدارک مورد نیاز را به خدمات دانشجویی ارسال کنید.
 6. شما از KLU شروع می کنید. در محوطه دانشگاه کارت شناسایی دانشجویی و گواهی ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد.

به عرشه خوش آمدید! ما بسیار مشتاقانه منتظر آشنایی شما هستیم.

الزامات ویزا

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، باید ویزا و اجازه اقامت برای دوره تحصیل خود در آلمان دریافت کنید. همه ساکنان جدید هامبورگ باید ظرف یک هفته پس از مهاجرت ثبت نام کنند - فرقی نمی کند دانشجوی بین المللی باشید یا آلمانی.

درخواست برای اجازه اقامت مدتی زمان و آماده سازی طول می کشد. برای تسهیل برنامه ریزی خود و ارائه برخی جهت گیری ها، لطفاً مرور کلی ما را در مورد کارهایی که در صورت ورود به کشور برای هدف مطالعه باید انجام دهید، در زیر بیابید. همه مراحل برای همه اعمال نمی شود، اما به ملیت شما در میان دیگران بستگی دارد.

اطلاعات دقیق زیر به شما در فرآیند درخواست ویزا، ثبت نام و درخواست اجازه اقامت در هامبورگ کمک می کند.

بررسی اجمالی فرآیند ویزا

متقاضیان غیر اتحادیه اروپا، لطفاً توجه داشته باشید: روند روادید حداکثر دو ماه طول می کشد که از تاریخ پذیرش تا KLU شروع می شود. لطفاً به خاطر داشته باشید که هنگام برنامه ریزی برای تحصیل در خارج از کشور موارد سازمانی زیادی وجود دارد که باید به آنها رسیدگی کنید. ما به متقاضیان غیر اتحادیه اروپا توصیه می کنیم در KLU پنج ماه قبل از شروع تحصیل درخواست دهند و بلافاصله پس از دریافت پذیرش تا KLU برای ویزا اقدام کنند.

مراحلچیچه زمانی
1در صورت وجود درخواست برای ویزای دانشجویی/ویزای دانشجویی در کشور خود.درست پس از دریافت پذیرش توسط KLU
2ثبت نام در هامبورگ (همه دانشجویان/ساکنان، صرف نظر از ملیت شما)شروع تحصیل
3در صورت وجود درخواست برای اجازه اقامتحداکثر 90 روز پس از ورود شما به آلمان
4در صورت وجود، مجوز اقامت خود را تا پایان تحصیلات خود تمدید کنید.در طول تحصیل در KLU
5در صورت نقل مکان به هامبورگ یا آلمان: همیشه آدرس جدید خود را ثبت کنید (همه دانشجویان/ساکنان، صرف نظر از ملیت شما)در طول تحصیل در KLU

جزئیات ویزا

به طور کلی متقاضیان تحصیل در دانشگاه برای ورود به آلمان و تحصیل در آلمان باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

این برای:

 • شهروندان اتحادیه اروپا،
 • اتباع سایر کشورهای اروپایی (ایسلند، نروژ، لیختن اشتاین، سوئیس)
 • شهروندان آندورا، استرالیا، برزیل، کانادا، السالوادور، هندوراس، اسرائیل، ژاپن، موناکو، نیوزیلند، سان مارینو، جمهوری کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا می توانند پس از درخواست اجازه اقامت ("Aufenthaltstitel") ورود به آلمان

اتباع کشورهای ذکر شده در بالا برای ورود به آلمان نیازی به ویزا ندارند. متقاضیان سایر کشورها برای ورود به آلمان و تحصیل در آلمان نیاز به ویزا دارند. ویزای توریستی به دارنده آن حق ثبت نام دانشجویی را نمی دهد. درخواست ویزا باید از قبل در سفارت محلی آلمان یا کنسولگری آلمان انجام شود.

دو نوع ویزا قابل اجرا وجود دارد:

 • ویزای متقاضی دانشجو،
 • ویزای دانشجویی.

مدارک زیر باید ارائه شود:

 • درخواست ویزا،
 • پاسپورت معتبر،
 • 1 عکس بیومتریک به اندازه پاسپورت،
 • KLU نامه پذیرش،
 • اثبات وجوه کافی (به عنوان مثال صورت حساب بانکی)،
 • گواهی بیمه درمانی معتبر در آلمان.

برای جزئیات بیشتر در مورد ویزا، لطفا با سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود تماس بگیرید.

ثبت و شرکت

پس از ورود به هامبورگ، باید در هر مرکز خدماتی در هامبورگ یا مرکز استقبال هامبورگ (HWC) ثبت نام کنید. فرقی نمی کند که دانشجوی بین المللی باشید یا آلمانی – همه ساکنان جدید هامبورگ باید ظرف یک هفته پس از نقل مکان به آپارتمان یا اتاق جدید ثبت نام کنند.

KLU دانش‌آموزان تمام اطلاعات و فرم‌های مرتبط را در اینترانت دانشجویی توسط KLU پیدا می‌کنند.

اجازه اقامت

به منظور اجازه اقامت طولانی مدت در آلمان، شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید بلافاصله پس از مهاجرت به آلمان برای اجازه اقامت اقدام کنند. ضروری است که در طول اقامت خود در آلمان همیشه یک مجوز اقامت معتبر داشته باشید. به عنوان یک قاعده، تا زمانی که هدف اقامت شما هنوز معتبر است، این مجوز می تواند تمدید شود.

سرویس تبادل آکادمیک آلمان (DAAD) اطلاعات دقیقی در مورد مجوزهای اقامت ارائه می دهد.

KLU دانش‌آموزان تمام اطلاعات و فرم‌های مرتبط را در اینترانت دانشجویی توسط KLU پیدا می‌کنند.

رتبه بندی

مکان ها

 • Hamburg

  Kühne Logistics University - KLU Grosser Grasbrook 17

Chat with students

سوالات