Keystone logo
Knox College لیسانس در ریاضیات
Knox College

لیسانس در ریاضیات

Galesburg, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دانشجویان ما از طریق یک سری دوره های چالش برانگیز و مطالعات مستقل ویژه طراحی شده ، تعامل نزدیک بین اعضای هیئت علمی و دانشجویان ، و پروژه های دقیق افتخار و تجربه تحقیق ارشد ، یک زمینه ریاضی جامد دریافت می کنند. این زمینه جامد باعث شده است که تعداد بی شماری از رشته های ما در برنامه های تحصیلات تکمیلی موفق باشند و درهای زیادی را برای کسانی که تمایل غیر دانشگاهی دارند باز کرده است.

این به ما انگیزه می دهد ، روشهای متناوب را پیشنهاد می دهد ، ایده های پیچیده ای را نشان می دهد و صحت بینش ما را تأیید می کند. فراتر از سیستم جبر رایانه ای فوق العاده قدرتمند Mathematica ، دانشجویان ناکس به مجموعه ای از دستورات سفارشی Mathematica دسترسی دارند که برای افزایش دروس از حساب از طریق جبر خطی و معادلات دیفرانسیل ساخته شده است ، که توسط یکی از اعضای هیئت علمی ما ساخته شده است - با کمک دانشجویان ناکس و پشتیبانی توسط چندین کمک مالی بنیاد ملی علوم

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه