Keystone logo
© TESS
L’école de Condé

L’école de Condé

L’école de Condé

مقدمه

École de Condé دانشکده معیار آموزش عالی برای طراحی ، تصویرگری ، عکاسی ، سینمای انیمیشن و مرمت میراث است. دوره های آن در فهرست ملی گواهینامه های حرفه ای (RNCP) سطح 6 و 7 ثبت شده است.

شما را برای تبدیل شدن به طراحان سطح بالا و متخصصان تصویر ، قادر به پیش بینی تغییرات عمیق جامعه ، متعهد به تحول در جهان ، انقلاب دیجیتال و مسائل مهم اکولوژیکی ، آموزش دهید. خلاقیت و طراحی اهرم های قدرتمندی برای اختراع یک دنیای کاملاً جدید هستند.

هر پردیس مکانی برای زندگی است ، که هوش جمعی را تمرین می کند و روحیه ابتکار عمل را تشویق می کند. با ما ، شما می توانید تجربه خود را پرورش دهید و آن را به اشتراک بگذارید. احترام و تعهد هر یک در اشتیاق او ، با اطمینان ، ضروری است.

این مدرسه در فرهنگ پیشی گرفتن از خود ، تعلیماتی مبتكر ، باز ، خیرخواهانه و خواستار را انجام می دهد. هدف این است که محلی برای همگرایی بین تعالی علمی و خلاقیت و سازگاری با شرایط عینی باشد.

آنها بخشی از چهار زمینه طراحی هستند: طراحی گرافیک ، معماری ، داخلی ، محصول ، مد ، در زمینه های ایجاد UI UI دیجیتال ، عکس تصویر و کمیک ، انیمیشن و بازسازی میراث.

همکاری بین دانشجویان این دوره های مختلف سازمان یافته و تشویق می شود ، به همه اجازه می دهد مکمل بودن خود را تجربه کنند.

دوره های آموزشی ما به شما این امکان را می دهد که با گذراندن دوره خود دوره خود را کشف و بسازید. شما قادر خواهید بود شبکه حرفه ای خود را ایجاد کنید ، که این امر ادغام شما در دنیای کار را تسهیل می کند!

چه از طریق مشارکت ، کارآموزی یا سازماندهی چندین انجمن تجاری ، ما همیشه در ارتباط نزدیک با دنیای حرفه ای هستیم.

شبکه هفت پردیس در فرانسه: پاریس ، لیون ، بوردو ، نیس ، نانسی ، مارسی و تولوز ، دو پردیس در ایتالیا با IAAD: تورین ، بولونیا و دو پردیس در اسپانیا بارسلونا ، مادرید تحرک را تشویق می کند و به مراکز بین المللی باز می شود: اراسموس برنامه ، کارآموزی بین المللی و کارگاه های آموزشی ...

مکان ها

  • Bordeaux

    Rue de la Benauge,59, 33100, Bordeaux

    سوالات