Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

مقدمه

La Salle Campus Barcelona - URL یک مرکز دانشگاهی بین المللی با بیش از صد سال سابقه است که به آموزش کامل افراد اختصاص دارد. ما اعضای موسس دانشگاه Ramon Llull ، اولین دانشگاه غیرانتفاعی خصوصی در کاتالونیا هستیم.

با حدود 5 حوزه دانش ، که شامل مهندسی و فناوری ICT ، علوم کامپیوتر ، معماری و ساختمان ، مدیریت و هنر ، طراحی و فناوری است ، ساخته شده است و ما با این هدف کار می کنیم تا متخصصانی با ارزش را آموزش دهیم که بتوانند به پیشرفت عادلانه کمک کنند. و جامعه پایدارتر.

پردیس ما یک فضای کامل است ، که توسط هسته آموزشی و تحقیقاتی آن تعریف شده است ، همچنین La Salle Technova Barcelona ، یک پارک جوجه کشی کسب و کار ، که امکان ایجاد رابطه بین دانشگاه علمی و دنیای تجارت را فراهم می کند ، و مجموعه ای از امکانات که زندگی دانشگاه را تقویت می کند ، از جمله به عنوان سالن اقامت ، امکانات ورزشی ، آزمایشگاه ها و فضاهایی برای توسعه فعالیت های مختلف که توسط خود دانشجویان تشویق می شود.

کل جامعه آموزشی در این محیط دور هم جمع می شوند. ما یک دانشگاه دانشگاه بین المللی هستیم ، که به عنوان یک الگو عمل می کند ، برای آموزش افرادی که کمک می کنند شناخته شده است. ما به شبکه فارغ التحصیلان بین المللی خود افتخار می کنیم ، که همیشه به دلیل برتری در حرفه خود و همچنین به دلیل داشتن حرفه اجتماعی قوی شناخته می شوند.

امیدوارم که مرور شما در این وب سایت به شما این امکان را بدهد که هر آنچه را که می خواهید کشف کنید. درهای دانشگاه ما همیشه باز است.

La Salle Campus Barcelona - URL خوش آمدید.

جوزپ ام سانتوس

مدیر کل

با ما آشنا بشو

La Salle نهادی است که بیش از 300 سال سابقه و حضور گسترده بین المللی دارد. ما در ارائه مطالعات پیشگام بوده ایم که در هر زمان متناسب با نیازهای بازار و جامعه باشد. ما متعهد به آموزش و ارزشمندی با کیفیت برای جوانان آینده هستیم زیرا مردم در درجه اول قرار دارند.

ماموریت و ارزش ها

ما یک دانشگاه دانشگاهی بین المللی ، بین فرهنگی و بین مذهبی هستیم که به عنوان یک الگو عمل می کنیم و برای آموزش افرادی که کمک می کنند شناخته شده ایم. ما ظرفیت تحقیق عمیق و بنیان های لازم برای مقابله با فن آوری های مختلف و رایج را برای دانشجویان خود فراهم می کنیم.

حرفه ای برای تجارت و جامعه

مهمترین چیز مردم است. ما اخلاق ، ارزش ها و آموزش فنی را برای رویارویی با چالش های آینده ترکیب می کنیم.

ماموریت La Salle Campus Barcelona ارائه آموزش های با کیفیت و سطح بالا در یک چارچوب جهانی است. هدف ما این است که دانش ، مهارت و تجربیات لازم را در اختیار دانشجویان قرار دهیم تا در پیشرفت شغلی حرفه ای آنها بسیار موثر باشد.

در La Salle Campus Barcelona ، ما افراد حرفه ای را با تعهد اخلاقی بالا و با ارزش های لازم برای نوآوری ، آموزش چگونگی انطباق با تغییرات و هدایت تحولات یک جامعه در توسعه مداوم ، آموزش می دهیم. تمام فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و انتقال دانش ما با توسعه یک پروژه زندگی جامد و کامل مرتبط است.

اهداف اصلی مرکز دانشگاه ما عبارتند از:

 • انتقال دانش به دانش آموزانی که به برنامه های آموزشی ما می پیوندند.
 • انتقال سرمایه انسانی به جامعه ، از طریق ادغام فارغ التحصیلان ما در سازمان ها.
 • انتقال آخرین پیشرفت های تکنولوژی برای ایجاد ارزش در مکان هایی که مفید و ضروری هستند.
 • شرکت های واگذار شده ایجاد شده در پارک نوآوری فناوری و تجارت ، برای کمک به توسعه ساختار تجارت.

La Salle در تعداد

بیش از 4000 دانشجو ثبت نام کردند. 25٪ دانشجویان بین المللی هستند. زیربنای 75،100 متر مربع برای آموزش ، خدمات و مناطق بیرونی.

 • 77 کشور
 • +1000 مدرسه
 • 60 مرکز دانشگاهی
 • + 85،000 معلم
 • +1،000،000 دانشجو

روش شناسی

عادی جدید نیاز به روشی جدید برای یادگیری و یادگیری دارد ، سازگار با شرایطی که دائماً در حال تغییر است و نیاز به یادگیری انعطاف پذیر دارد ، بدون داشتن یک روش واحد ، اما گزینه های متعددی که به روشی هوشمندانه و تکنولوژیکی ، متناسب با تمام نیازهای جدید آموزشی دانش آموزان است.

La Salle Campus Barcelona یک مدل آموزشی جدید ، هوشمندانه ، شخصی سازی شده را ایجاد کرده است ، جایی که دانش آموز در مرکز فرایند آموزشی ، انعطاف پذیر ، هوشمند و مبتنی بر استفاده از فناوری متناسب با نیازهای محل ، مخلوط شده است. ، آموزش از راه دور و آنلاین.

به منظور پیاده سازی یادگیری هوشمند ، کلاسهای درسی با کلاسهای هوشمند به کلاسهای هوشمند تبدیل می شوند که آموزش در محل را برای همه دانش آموزان تضمین می کند و اطمینان حاصل می کند که آنها یک تجربه آموزشی با کیفیت متناسب با نیازها یا شرایط خود را در هر کجا که باشند و بدون در نظر گرفتن زندگی می کنند. سناریوی بهداشتی در دوره های بعدی. این مدل جدید و فناوری به کار رفته به دانش آموزانی که نیاز به حضور مستقیم دارند و بدون حضور فیزیکی در کلاس ها در کلاس ها شرکت می کنند ، امکان پذیر خواهد بود.

این مدل جدید به دانشجویان بین المللی که نمی توانند در ابتدای سال تحصیلی موفق شوند ، اجازه می دهد برنامه ها را مانند اینکه در دانشگاه هستند شروع کنند. به همین ترتیب ، اگر در طول دوره برخی از دانشجویان از نظر جسمی به دانشگاه دسترسی داشته باشند ، می توان جلسات و تمرینات را به طور موقت ، از راه دور و به صورت زنده ، با حفظ همان برنامه تحصیلی ، همان تجربه آموزشی و تماس با بقیه دانشجویان انجام داد. در گروه و در دانشگاه.

ویژگی های مدل یادگیری هوشمند

 • شرکت کنندگان در زمان واقعی از نظر جغرافیایی توزیع شده (دانش آموزان و خارج از کلاس)
 • سازگاری با اولویت و تقاضای یادگیری هر دانش آموز.
 • روابط اجتماعی و همکاری بین دانش آموزان را تقویت می کند.
 • نامزدی بالا
 • تعامل طبیعی
 • اتصال از هر دستگاهی.
 • دسترسی به منابع یادگیری و خدمات مربوطه
 • قابلیت همکاری بین سرویس ها و سیستم عامل ها.
 • نظارت بر یادگیری و سوابق فردی

آمار

La Salle در اعداد

بیش از 4000 دانش آموز ثبت نام کردند. 25 درصد دانشجویان بین المللی هستند. 75100 مترمربع زیرساخت برای آموزش، خدمات و مناطق بیرونی.

 • 77 کشور
 • +1000 مدرسه
 • 60 مرکز دانشگاهی
 • +85000 معلم
 • +1,000,000 دانشجو

  ویژگی های پردیس

  محل اقامت در دانشگاه La Salle Ramon Llull و در کنار بهترین دانشکده‌های IQS، UIC، Abat Oliba و دیگر مراکز URL، در منطقه‌ای از شهر نیز قرار دارد. تصور کنید همه چیز را در فاصله چند قدمی دانشکده ای که در آن تحصیل می کنید دارید. می توانید در کولسرولا بدوید یا در مرکز خرید کنید.

  فضایی برای زندگی و مطالعه با سرعت خودتان. از آزادی یک سالن اقامتی، 24 ساعته، در تمام طول سال، لذت ببرید.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات اقامت، لطفاً وب سایت دانشگاه را بررسی کنید.

   بورسیه و بودجه

   در La Salle، ما افراد را در اولویت قرار می دهیم، و برنامه بورس تحصیلی ما این امکان را برای جوانان مستعد فراهم می کند که بدون توجه به وضعیت مالی یا خانواده، موقعیت جغرافیایی یا فرهنگی، با ما تحصیل کنند.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات بورسیه، لطفاً وب سایت دانشگاه را بررسی کنید.

   مکان ها

   • Barcelona

    Llucanes,41, 08022, Barcelona

    برنامه ها

    سوالات