Keystone logo
© The University of Milan La Statale
University of Milan

University of Milan

University of Milan

مقدمه

دانشگاه میلان، همچنین به عنوان "La Statale" شناخته می شود، یک دانشگاه عمومی صد ساله، چند دانشگاهی و چند رشته ای در قلب میلان، پایتخت نوآوری، فرهنگ و طراحی ایتالیا است. La Statale، بزرگترین دانشگاه در منطقه لمباردی، یکی از غنی ترین و پیشرفته ترین مناطق اروپا، به لطف کیفیت بالای تدریس و تحقیقات آکادمیک، رتبه بسیار خوبی را در سطح ملی و بین المللی دارد. با 8 دانشکده و 2 دانشکده (علوم انسانی، دانشکده ورزش و علوم ورزشی، داروسازی، پزشکی، دامپزشکی، حقوق، علوم سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، علوم کشاورزی و غذایی، علوم و فناوری، دانشکده میانجیگری زبان و ارتباطات بین فرهنگی) La Statale دوره های 157 درجه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، 36 برنامه دکترا، 65 مدرسه کارشناسی ارشد، و چندین مدرسه کارشناسی ارشد حرفه ای، تابستانی و زمستانی ارائه می دهد.

با پیوستن به ما، یک محیط دانشگاهی واقعی، چالش برانگیز و پیشرفته را تجربه خواهید کرد! La Statale در واقع تنها عضو ایتالیایی LERU است، یک شبکه معتبر که تنها با دعوت، 25 دانشگاه اروپایی را گرد هم می آورد. همچنین یکی از اعضای مفتخر اتحادیه 4EU+ است که هدف آن توسعه یک سیستم دانشگاهی اروپایی یکپارچه است. در آینده نزدیک، دانشکده های علمی ما به پردیس MIND (منطقه نوآوری میلانو) منتقل خواهند شد، پروژه ای جاه طلبانه که هدف آن ارائه پیشرفته ترین، جذاب ترین و کاربردی ترین زیرساخت ها، امکانات و آزمایشگاه ها به دانشجویان از سراسر جهان است. با آزمایشگاه‌های The Human Technopole.

شما در یک پردیس شهری مدرن در یک اکوسیستم شدیداً مبتنی بر نوآوری تحصیل خواهید کرد. دانشجویان بین المللی در دانشگاه ما بسیار استقبال می کنند. ما بیش از 40 برنامه تدریس شده به زبان انگلیسی در همه سطوح (لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا)، بیش از 20 برنامه درجه دو، دوره های رایگان زبان و فرهنگ ایتالیایی، کمک های مالی اختصاصی، و هزینه های تحصیلی مطلوب را ارائه می دهیم. به ما بپیوندید و بخشی از آینده هیجان انگیز ما باشید!

ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در میلان هستیم.

سازمان

افراد، هیأت‌ها و اسناد برنامه‌ریزی درگیر در حاکمیت دانشگاهی: از رئیس تا هیئت مدیره. دفاتر مدیریت و اداری، کتابخانه ها، ادارات، دانشکده ها و مدارس، مراکز و مؤسسات فرهنگی و مزارع دانشگاه.

 • حکمرانی و استراتژی
 • دفاتر و امکانات

تضمین کیفیت

فرآیندها، افراد و ابزارها کیفیت در آموزش، تحقیق و مأموریت سوم، تقویم رویدادهای آموزشی را تضمین می کنند.

پژوهش

دانشگاه میلان یک دانشگاه ایتالیایی پیشرو برای سرمایه گذاری در زیرساخت های تحقیقاتی و سرمایه انسانی است: دو عنصر ضروری برای مقابله با چالش های پیچیده دانش در یک زمینه اجتماعی و صنعتی که به سرعت در حال تغییر است.

دانشگاه به عنوان یک نهاد عمومی که با توسعه و پیشرفت دانش مرتبط است، همواره متعهد به پروژه های تحقیقاتی است که بر کیفیت زندگی شهروندان تأثیر می گذارد. تحقیقات در دانشگاه میلان بیشتر در بخش‌ها و ساختارهای تخصصی متعدد انجام می‌شود که به ایجاد و رشد شبکه‌های همکاری در سطح محلی، ملی و بین‌المللی کمک می‌کند.

فعالیت علمی کل جامعه آکادمیک از اساتید، محققان، دانشجویان دکترا، دارندگان بورسیه تحصیلی، و همکاران گرفته تا دانشجویان کارشناسی را در یک جستجوی ایده آل برای ایده های جدید درگیر می کند.

ماموریت سوم

دانشگاه علاوه بر دو وظیفه کلیدی خود - پژوهش علمی و آموزشی - در فعالیت‌های ماموریت سوم با هدف اشاعه فرهنگ و دانش و انتقال نتایج تحقیقات به خارج از جامعه دانشگاهی شرکت می‌کند. بنابراین به رشد اجتماعی و فرهنگی کمک می کند.

دانشگاه در نظر دارد یک موتور اقتصادی و فرهنگی برای منطقه محلی باشد، که پیشرفت و نوآوری را تقویت کند، و گفتگو و تعامل را ارتقا بخشد با شهروندان، نظام اقتصادی و نهادهای دولتی و خصوصی.

در "جامعه دانش"، ما از مهارت های چند رشته ای خود برای ایجاد هم افزایی strong> و ترویج همکاری ها و تبادلات داخلی و خارجی استفاده خواهیم کرد.

ویژگی های پردیس

Libraries

خدمات کتابخانه دانشگاه (Servizio bibliotecario d'Ateneo، SBA) شامل 17 کتابخانه است که هر یک در یکی از زمینه های تدریس و تحقیق در University of Milan تخصص دارند. آنها به 1800000 کتاب چاپی و بیش از 28000 مجله دسترسی دارند. علاوه بر این، کتابخانه دیجیتال به 700000 کتاب الکترونیکی، 140000 مجله و حدود 270 پایگاه داده دسترسی دارد.

کاربران می توانند از طریق Minerva ، کاتالوگ دانشگاه که به شما امکان می دهد از همه مجموعه ها پرس و جو کنید و به منابع الکترونیکی دسترسی داشته باشید، به این مجموعه غنی از کتاب ها و اسناد دسترسی پیدا کنند.
از طریق منطقه شخصی Minerva، خوانندگان می توانند درخواست های وام ارسال کنند، کتاب هایی را که در حال حاضر امانت داده شده اند رزرو کنند و درخواست تمدید کنند.

خدمات کتابخانه همچنین دسترسی به مستندهای غنی را فراهم می کند آرشیوهای مربوط به شخصیت ها و موسسات جهان دانشگاهی، فرهنگی و انتشاراتی و همچنین آرشیو تاریخی دانشگاه.

کتابخانه‌های دانشگاه علاوه بر ارائه اتاق‌های مجهز که در آن کاربران می‌توانند مطالعه کنند، مجلات پیدا کنند، و برای امتحانات و تحقیقات خود کتاب به امانت بگیرند ، خدمات کمکی و اطلاعات کتابشناختی ارائه می‌دهند. کتابداران می توانند به شما کمک کنند آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید: همچنین می توانید از طریق سرویس آنلاین "از یک کتابدار بپرسید" از خانه با آنها تماس بگیرید.

کتابخانه‌ها همچنین جلسات آموزشی در مورد جستجوی وب و استفاده از فهرست‌های آنلاین، پایگاه‌های اطلاعاتی، کتاب‌های الکترونیکی و مجلات در کتابخانه دیجیتالی ترتیب می‌دهند.

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Milan

   Via Festa del Perdono, 7, 20122, Milan

  • Milan

   Milan, ایتالیا

  سوالات