Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

مقدمه

این The Los Angeles Film School که در قلب هالیوود واقع شده است، از سال 1999 به خدمت جامعه و دانش آموزانش ادامه داده است. این موسسه تایید شده با مجوز معتبر VA با ارائه مدارک لیسانس علوم حرفه ای در زمینه فیلمبرداری دیجیتال، فیلم، طراحی گرافیک، تجارت سرگرمی و انیمیشن ؛ و همچنین دانشیار دانشکده علوم در تولید موسیقی، تولید صوتی و فیلم . امکانات آن شامل ساختمان تاریخی RCA در 6363 بلوار غروب خورشید است و مدرسه دانش آموزان خود را به تجهیزات مشابه مورد استفاده حرفه ای صنعت می دهد. خبرنگار هالیوود " The Los Angeles Film School " را یکی از مراکز یادگیری خصوصی مجهز در کشور نامید. دانشکده حرفه ای سرگرمی The Los Angeles Film School ، تعداد زیادی از فیلم های اصلی، بازی های ویدئویی و آلبوم ها را به دست آورده است. فارغ التحصیلان این مدرسه بر روی GRAMMY® و Oscar® نامزد شده و اهداف پروژه را به عهده دارند. فارغ التحصیلان جایزه های جشنواره های فیلم در سراسر جهان دریافت کرده اند و آلبوم های چند پلاتین را طراحی کرده اند. دیانا داریچ-کندلر، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت The Los Angeles Film School ، می گوید: "ما از سخنرانی فارغ التحصیلان ما چیزی جز افتخار نمی بریم. بسیاری از جوایز و دستاوردهای آنها نتیجه کار و تعهد دانشجویان ما است." برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد The Los Angeles Film School لطفا به آدرس www.lafilm.edu مراجعه کنید یا با شماره 323.860.0789 تماس بگیرید. دانشکده فیلم لس آنجلس "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" دانشکده فیلم لس آنجلس "/>

تاریخ ما

در بهار سال 1999، یک گروه از متخصصان هالیوود دانشکده فیلم لس آنجلس تاسیس کردند . هدف آنها ایجاد موسسه ای بود که جانبازان صنعت می توانند دانش خود را از تولید فیلم با نسل جدید فیلم سازان به اشتراک بگذارند. alt = "مدرسه فیلم لس آنجلس در سال 2004 با ارائه برنامه گواهی ضبط مهندسی مدارس ضبط شده در لس آنجلس ارائه داد. امروزه مدرسه مدارک تحصیلی و مدرک کارشناسی را در رشته های مختلف در زمینه صنعت سرگرمی و رسانه ای، از جمله انیمیشن، بازی ، کسب و کار سرگرمی، فیلم، تولید موسیقی و هنر ضبط.

ماموریت ما

ماموریت دانشکده فیلم لس آنجلس الهام بخشیدن به دانش آموزان با روش آموزشی نوین است که بر آمادگی برای فرصت های شغلی در صنعت سرگرمی تمرکز دارد. ما این کار را با برنامه درسی انجام می دهیم که دانش فنی را با اکتشاف هنری و خلاقیت ادغام می کند، که توسط کارکنان متخصصان صنعت آموزش داده می شود. آموزش و پرورش ما از طریق روش های تدریس بازتابنده و یادگیری درخشان در قلب هالیوود، پایتخت سرگرمی در جهان تحویل داده می شود. برنامه های ما طراحی شده اند که استعدادهای مشتاق را در شیوه های صنعت و تکنولوژی های فعلی غوطه ور سازند، و آنها را قادر می سازد تا از طریق همکاری و ایجاد اهداف شغلی خود در صنعت سرگرمی، صداهای فردی خود را بیابند.

کمپین ما

این دانشگاه اکنون بیش از 250،000 فوت مربع فضا را در قلب هالیوود، کالیفرنیا با امکانات آموزشی واقع در ساختمان تاریخی RCA (6363 Boulevard Sunset)، تئاتر حیرت انگیز (1605 Ivar Avenue)، استودیوهای ضبط حرفه ای در لوس دانشکده ضبط آلاچیق (6690 غروب خورشید بلوار) و مرکز اصلی در 6353 غروب خورشید بلوار، هالیوود، CA، 90028.

مکان ها

  • Los Angeles

    The Los Angeles Film School 6363 Sunset Bo Hollywood, 90028, Los Angeles

سوالات