Keystone logo
Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

مقدمه

لوئیس و کلارک یک موسسه خصوصی با وجدان عمومی ، یک پردیس مسکونی با گستره جهانی است. دانشجویان و اعضای هیئت علمی در هر سه مدرسه لوئیس و کلارک - کالج کارشناسی هنر و علوم ، دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و مشاوره و دانشکده حقوق - با ترکیب یادگیری لیبرال کلاسیک و همکاری پیشگامانه روش های جدیدی را برای شناختن دنبال می کنند.

دانشجویان ما نمایندگان نسل بعدی متفکران و رهبران جهانی هستند ، و ترس از کنار گذاشتن تفکر متعارف ، رضایت مدنی و عقاید قدیمی ندارند. با این وجود آنها به آنچه لوئیس و کلارک ارائه می دهند ، اهمیت می دهند: آموزشی که از عناصر آزمایش شده زمان ، مطالعه دقیق ، تحقیقات اصلی و بحث روحیه ساخته شده است.

بنابراین چه چیزی تجربه دانشجویان ما را منحصر به فرد می کند؟ در مورد زیبایی الهام بخش محیط طبیعی ما ، در 137 هکتار جنگلی در تپه های جنوب غربی پورتلند چطور؟ یا تاریخ غنی و حال حاضر متنوع و چندفرهنگی ما. یا تعهد ما به یادگیری آکادمیک بین رشته ای و همچنین مشارکت جامعه در اینجا در پورتلند و سراسر جهان.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Portland

    South Palatine Hill Road,615, 97219, Portland

    سوالات