Keystone logo
Lewis-Clark State College لیسانس ریاضی: آموزش متوسطه
Lewis-Clark State College

لیسانس ریاضی: آموزش متوسطه

Lewiston, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۲۱٬۸۳۶ / per year *

در محوطه دانشگاه

* + هزینه دوره؛ شهریه تمام وقت دوره کارشناسی 2023

مقدمه

برنامه آموزش معلمان داوطلبان را برای گواهینامه در کلاس های K-12 آماده می کند. برنامه آموزش متوسطه به 27 واحد درسی آموزش در پایه ها و مطالعات حرفه ای و 13 واحد در طول دوره کارآموزی نیاز دارد. دانشجویان پس از گذراندن موفقیت آمیز 9 واحد درسی آموزش در پایه های حرفه ای برای پذیرش در این برنامه اقدام می کنند. در طول این مطالعات، ممکن است از داوطلبان خواسته شود که در صورتی که معدل آنها کمتر از 3.0 باشد، مجدداً برای برنامه درخواست دهند.

طبق استانداردهای گواهینامه معلم آیداهو، مناطق تأیید تدریس به یک گواهی آموزشی استاندارد (درجه‌های K-12) پیوست می‌شوند. همه تاییدیه ها به حداقل 45 واحد ترم نیاز دارند، به استثنای تاییدیه های دوگانه که 30 واحد ترم برای تایید اصلی و 20 واحد ترم برای تایید جزئی مورد نیاز است. حوزه‌های ایالتی LC زیر برای تدریس رشته‌های رشته‌ای تأیید شده‌اند: زیست‌شناسی، شیمی، هنرهای ارتباطی، علوم زمین، انگلیسی. حرکت شناسی- تربیت بدنی K-12 و سلامت 6-12; ریاضیات; علوم طبیعی؛ روانشناسی؛ و علوم اجتماعی با تأکید بر تاریخ (به مدرک مورد نیاز برای هر رشته مراجعه کنید). داوطلبان معلم باید امتحان Praxis II مربوطه را در حوزه محتوای آموزشی خود با موفقیت پشت سر بگذارند.

برای اهداف بازارپسندی، دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا تأییدیه‌ها و خردسالان را در زمینه آموزشی دوم دنبال کنند. برای انجام مراحل مناسب با یک مشاور مشورت کنید. رشته های آموزش متوسطه باید دارای مشاور حوزه محتوا و مشاور آموزش متوسطه باشند.

فارغ‌التحصیلان سایر کالج‌ها یا دانشگاه‌هایی که به‌دنبال دریافت گواهینامه معلم متوسطه هستند، باید تمام الزامات دوره‌های حرفه‌ای آموزش متوسطه را علاوه بر رعایت تمام الزامات رشته‌های آموزشی اصلی یا فرعی آکادمیک برای تأیید حوزه موضوعی برآورده کنند.

از دانش‌آموزان برنامه گواهینامه آموزش معلمان انتظار می‌رود که از طریق عملکرد، شواهدی ارائه دهند که نشان دهد الزامات آیداهو برای صدور گواهینامه را برآورده کرده‌اند و به متخصصان متعهد و آگاه، متخصصان محتوا، طراحان آموزشی شایسته، تسهیل‌گران آموزشی توانمند، ارزیاب‌های آموزشی با بصیرت، متخصصان متفکر، متخصصان فرهنگی پاسخگو تبدیل می‌شوند. قبل از اینکه برای گواهی معلم توصیه شود.

فرصت های شغلی

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات