Keystone logo
© Lindenwood University
Lindenwood University

Lindenwood University

Lindenwood University

مقدمه

دانشگاه بزرگ بعدی یادگیرنده محور

 • یک موسسه آموزش عالی در سطح ملی.
 • ارائه یادگیری جامع دانش آموز محور و مشارکت جامعه.
 • برنامه های آکادمیک و تجربی نوآورانه، مرتبط و آینده نگر.
 • بیش از 100 گزینه مدرک و گواهی ارائه شده است.
 • تجربیات تاثیرگذار در دانشگاه، آنلاین و ترکیبی.
 • یکی از اعضای افتخار بخش NCAA Division I.

لیندن‌وود یک دانشگاه مستقل و خدمات عمومی است که با کلیسای پروتستان رابطه تاریخی دارد و ریشه‌ای محکم در ارزش‌های یهودی-مسیحی دارد. این ارزش ها عبارتند از: اعتقاد به جهان منظم و هدفمند، شأن کار، ارزش و درستی فرد، تعهدات و امتیازات شهروندی، و تقدم حقیقت.

ماموریت

تجربه واقعی. موفقیت واقعی

بهبود زندگی از طریق آموزش با کیفیت و تجارب آمادگی حرفه ای.

چشم انداز

دانشگاه بزرگ بعدی دانش آموز محور

Lindenwood Universityیک موسسه آموزش عالی در سطح ملی، یادگیری جامع دانشجو محور و مشارکت جامعه را از طریق برنامه های آکادمیک و تجربی نوآورانه، مرتبط و آینده نگر ارائه می دهد.

ارزش های

 • تعالی - ما متعهد به ارائه کیفیت و برتری در تمام تلاش های خود هستیم.
 • فداکاری - ما متعهد به توسعه اخلاق کاری با عملکرد بالا و تعهد به نظم یا حرفه هستیم.
 • صداقت - ما متعهد به اطمینان از اعتماد و احترام برای همه افراد در محیطی هستیم که یکپارچگی فردی و نهادی را پرورش می دهد.
 • خلاقیت - ما متعهد به توسعه ایده های اصلی، دانش و رویکردهای نوآورانه برای حل مشکلات پیچیده هستیم.
 • کار تیمی - ما متعهد به ایجاد یک جامعه مرتبط و متنوع از بازیکنان تیم هستیم که متواضع، با انگیزه و باهوش هستند. متعهد به همکاری برای پیشبرد ماموریت دانشگاه.

تنوع، برابری، و شمول

هدف دفتر عدالت و شمول جامعه، تقویت جامعه دانشگاهی با ارتقای فرصت‌هایی برای تحول فکری، فرهنگی، اخلاقی و معنوی است.

مرکز تنوع و شمول (CDI)گفتگوهای شجاعانه

آموزش تنوع

ماموریت مرکز تنوع و شمول (CDI) پرورش فرهنگ تعلق و خدمت به عنوان یک منبع و رابط برای دانشجویان، کارکنان و اساتید در مورد مسائل برابری از طریق حمایت، اطلاع رسانی، همکاری، آموزش و آموزش است.گفتگوهای شجاعانه یک مکالمه تسهیل شده برای اساتید و کارکنان است تا گفتگوی باز درباره موضوعاتی داشته باشند که بر تجربیات شغلی و زندگی واقعی تأثیر می گذارد.


آموزش‌های تنوع در Lindenwood University شامل Safe Zone، آموزش تعصب ضمنی، آموزش تعصب جنسیتی، آموزش تعصب ناتوانی و غیره است.
بیانیه تنوع، برابری، و شمول

Lindenwood University به جمعیت متنوع خود از اساتید، کارکنان و دانشجویان از تمام نقاط جهان افتخار می کند. ما عمداً سیاست‌های خود را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که با همه ذینفعان (اعم از دانشجویان، کارمندان یا بازدیدکنندگان) محترمانه، منصفانه، عادلانه و با عزت و شمول در تعقیب و دستیابی به اهداف ارتباطشان با دانشگاه رفتار شود.

علاوه بر این، ما تلاش می‌کنیم فرصت‌هایی را که دانشگاه برای یادگیری، پیشرفت شخصی و اشتغال فراهم می‌کند بدون تبعیض برای همه فراهم کند و همیشه محیطی امن، حمایت‌کننده و دلپذیر برای همه دانشجویان، کارمندان و بازدیدکنندگان فراهم کنیم. حمایت از فرهنگ تنوع، برابری، و شمول به این معناست که با مردم از فرهنگ‌ها، نژادها، رنگ‌ها، جنسیت‌ها، سنین، مذهب‌ها، گرایش‌ها، وابستگی‌ها، گرایش‌های جنسی، زمینه‌های اقتصادی-اجتماعی، معلولیت‌ها یا کشورهای مبدا بدرفتاری نشود. بر اساس تفاوت هایشان مورد تبعیض قرار می گیرند. بنابراین، همه سیاست‌ها، امکانات، منابع، فعالیت‌ها و امتیازات Lindenwood، صرف نظر از تفاوت‌های فردی، برای همه افراد جامعه پردیس ما در دسترس و قابل دسترسی است.

در Lindenwood University ، ما تلاش خواهیم کرد:

 • برنامه های مشترک و یکپارچه آکادمیک، برنامه های مشترک و ورزشی را ارائه دهید که تجربیات سودمند متقابل را برای بدنه متنوع دانش آموزان ما فراهم می کند.
 • درک متقابل، احترام و همکاری را بین دانش آموزان، کارکنان آموزشی و غیرآموزشی، پیمانکاران، تامین کنندگان و بازدیدکنندگان جامعه ما که نشان دهنده تفاوت های فوق الذکر هستند، دنبال و ارتقاء دهیم.
 • تشویق و ارتقاء توانمندی و پیشرفت گروه های اقلیت در جامعه خود را از طریق فعالیت های آکادمیک و اجتماعی، ارائه فعالیت های مورد علاقه ویژه به آنها و ایجاد فرصت های برابر برای ادغام آنها در جامعه ما.
 • به دانش، مهارت ها و تجربیاتی که هر فرد در جامعه ما به دانشگاه می آورد احترام بگذاریم.
 • خدمات، امکانات و فعالیت‌های انعطاف‌پذیر و با دسترسی آسان را طراحی و اجرا کنید که رویه‌های آن‌ها به‌طور مناسب نیازهای همه افراد جامعه ما را تشخیص دهد.
 • تمام تلاش خود را بکار ببندید تا اطمینان حاصل شود که توافقات و تعهدات قراردادی فعلی و آتی ما به طور کامل تعهد ما به فلسفه و فرهنگ تنوع، برابری، و شمول را که در این بیانیه مشخص شده است منعکس کرده و در بر می گیرد.
 • همه اعضای هیئت علمی و کارکنان را تشویق کنید تا تنوع، برابری و شمول را در سراسر جامعه ما ترویج کنند.
 • از همه اعضای جامعه خود در برابر هر گونه تبعیض محافظت کنید.


بیانیه عدم تبعیض

Lindenwood University بر اساس نژاد، رنگ، منشاء ملی، سن، جنس، گرایش جنسی، هویت جنسی، بیان جنسیت، بارداری، مذهب، ناتوانی، وضعیت جانبازی، اطلاعات ژنتیکی یا سایر وضعیت های محافظت شده تحت قانون قابل اجرا تبعیض قائل نمی شود. این سیاست شامل پذیرش، اشتغال، فعالیت ها، درمان، برنامه های آموزشی و خدمات آن می شود.

Lindenwood University متعهد به سیاست عدم تبعیض است. هر نوع تبعیض، آزار و اذیت، ارعاب، یا تلافی غیر قابل قبول است. برای اهداف این سیاست، تبعیض، آزار و اذیت، ارعاب یا تلافی ممکن است به عنوان هرگونه تلاش از سوی افراد، گروه‌ها یا سازمان‌های دانشگاهی شناخته شده برای انکار یک فرد یا گروه از آن حقوق، آزادی‌ها یا فرصت‌های موجود برای همه اعضا تعریف شود. از انجمن Lindenwood University .

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Saint Charles

   South Kingshighway Street,209, 63301, Saint Charles

   برنامه ها

   سوالات