Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

مقدمه

LMU که در سال 1911 تأسیس شد ، دانشگاهی با رتبه بالا است که ریشه در روایات Jesuit و Marymount دارد. ما متعهد هستیم که یک جامعه دانشگاهی متنوع و سرشار از فرصت برای تعامل فکری و تجربه در دنیای واقعی را پرورش دهیم. ما یک کالج دانشجویی جاه طلب ، فرهنگی ، فرهنگی و متنوع را ثبت می کنیم. ما دانشکده متنوعی را متعهد به تعالی در تدریس ، تحقیق ، بورس تحصیلی و خلاقیت استخدام می کنیم ، حفظ و پشتیبانی می کنیم. سه پردیس ما ریشه در قلب لس آنجلس ، پایتخت جهانی برای هنر و سرگرمی ، نوآوری و فناوری ، تجارت و کارآفرینی دارد.

Loyola Marymount University برنامه های سخت کارشناسی ، کارشناسی ارشد و حرفه ای را به دانشجویان جاه طلب دانشگاهی متعهد به زندگی با معنا و هدف ارائه می دهد. ما از موقعیت مکانی خود در لس آنجلس ، شهری پویا بهره می بریم که موضوعات زمانه ما را به خود معطوف می کند و زمینه ای ایده آل برای مطالعه ، تحقیق ، کار خلاقانه و تعامل فعال فراهم می کند. با نیت و فلسفه ، ما از مردها و زنهای متنوع در استعدادها ، علایق و پیشینه های فرهنگی دعوت می کنیم تا جامعه آموزشی خود را غنی سازند و رسالت خود را پیش ببرند:

  • تشویق یادگیری
  • آموزش کل شخص
  • خدمت ایمان و ترقی عدالت

این دانشگاه بطور رسمی متعهد به كاتولیك رومی است و الهام بخش اساسی خود را از میراث ترکیبی جیزوها ، آیین های مقدس مقدس مریم ، و خواهران سنت یوسف نارنجی به خود می گیرد. این هویت کاتولیک و میراث مذهبی ، LMU را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند و سنگ های سنگی را برای درک مأموریت سه گانه ما فراهم می کند.

مکان ها

  • Los Angeles

    Loyola Marymount University Drive,1, 90045, Los Angeles

    سوالات