Keystone logo
Mainz University Of Applied Sciences لیسانس مهندسی عمران بین المللی
Mainz University Of Applied Sciences

لیسانس مهندسی عمران بین المللی

Mainz, آلمان

1 Semesters

زبان انگلیسی, آلمانی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* هیچ شهریه ای وجود ندارد. هزینه خدمات اجتماعی (حدود 325 یورو در هر ترم) باید پرداخت شود. این هزینه شامل یک بلیط برای حمل و نقل عمومی برای کل منطقه راین-ماین می شود.

مقدمه

برنامه لیسانس

(B2 آلمانی الزامی است، درخواست با B1 آلمان امکان پذیر است)

خواسته های مهندسان عمران در حال تغییر است. پروژه ها توسط شرکت های سراسر جهان خریداری می شوند و توسط تیم های بین المللی مدیریت می شوند.

برنامه ریزی و ساخت و ساز پایدار به یک هدف کلیدی با اهمیت بین المللی روزافزون تبدیل شده است.

این مهم است که به طور خاص مهندسان عمران را برای این وظایف در قرن 21 آماده کنیم. برنامه لیسانس ما در مهندسی عمران بین المللی این چالش ها را در بخش ساخت و ساز به عهده می گیرد.

ما پایگاه دانش گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهیم و شما را برای تحصیل در خارج از کشور با واژگان انگلیسی بخش ساخت و ساز آماده می کنیم. برنامه لیسانس ما مهندسی عمران بین المللی شما را برای کار در شرکت های مهندسی و ساخت و ساز فرامرزی و همچنین در مقامات و سازمان های دولتی و بین المللی آموزش می دهد.

مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی (B.Eng.) در بخش ساخت و ساز پس از اتمام دوره هفت ترم تحصیلی اعطا می شود.

برای دوره لیسانس سطح B2 تسلط به زبان آلمانی الزامی است.

تحصیل یک ساله در خارج از کشور

در طول ترم پنجم و ششم، شما در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های همکار ما در سراسر جهان تحصیل خواهید کرد.

در اینجا تجربه ارزشمندی در فرهنگ متفاوت به دست می آورید، مهارت های زبانی خود را بهبود می بخشید و آنچه را که در چهار ترم اول آموخته اید در پروژه پروژه به کار می گیرید. علاوه بر این، پایان نامه لیسانس علمی خود را بنویسید.

محتوای تحصیلات شما در خارج از کشور بسته به دانشگاه شریکی که انتخاب می کنید متفاوت است. ما با هر دانشگاه شریک قرارداد یادگیری داریم که دارای ماژول هایی از دسته های عمومی است: روبنا، زیرساخت، زیرساخت، پایداری و مدیریت پروژه.

پروژه عملی و پایان نامه کارشناسی

ترم هفتم شامل پروژه عملی (کارآموزی) است که می توانید آن را در آلمان یا خارج از کشور تکمیل کنید. دانش آموزان اغلب اولین تماس خود را با کارفرمای بعدی خود در اینجا دارند.

پایان نامه کارشناسی تأیید می کند که شما می توانید به طور مستقل یک کار عملی خاص را با استفاده از روش های علمی در یک دوره زمانی تعیین شده انجام دهید.

پس از گذراندن امتحانات، واحدها با استفاده از سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) تخصیص می‌یابند که به شما امکان می‌دهد مدرک کارشناسی ارشد را در دانشگاه ما دنبال کنید یا به دانشگاه‌های دیگر در آلمان و خارج بروید.

برنامه تبادل 1 یا 2 ترم

دانشجویانی از دانشگاه های همکار یا دانشجویانی که از سطح 2 یا 3 در برنامه خانگی خود می آیند، می توانند برای 1 یا 2 ترم با ما تحصیل کنند.

برنامه ما شامل حجم کاری کامل 30 ECTS در هر ترم است و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. چندین Pathways موجود است، مانند:

  • مهندسی عمران
  • مدیریت ساخت و ساز
  • محیط ساخت بین المللی

جزئیات در مورد موضوعات تدریس شده، پیش شرط ها، زندگی و تحصیل در Mainz را می توان در کتابچه راهنمای کاربر یافت.

href="https://www.hs-mainz.de/studium/services/technik/incoming/

پذیرش ها

برنامه درسی

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات