Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

مقدمه

Manhattan College در سال 1853 توسط برادران مدرسه های مسیحی تاسیس شد، یک ترتیب تدریس کاتولیک توسط سنت جان باپتیست de la salle آغاز شد. ماموریت Lasallian تمرکز ما بر آموزش کیفی برای همه و خدمات به همسایگان ما در نیاز است. محوطه دانشگاهی ما در Bronx واقع شده است، در یک مترو 35 دقیقه ای از قلب منهتن واقع شده است.

در آغاز

مکان 131 و برادوی

در ماه مه سال 1853 ، پنج برادر مسیحی مدرسه كانال خیابان كوچك خود را به آنچه كه در آن زمان به نام منهتن وان معروف بود ، بخش از شهر نیویورك در خیابان 131 و خیابان برادوی منتقل كردند. برادران حامل یک سنت آموزشی بودند که در قرن هفدهم در فرانسه با سنت جان باپتیست دو لا سالله ، حامی مقدس معلمان آغاز شد. سنت لاسالیان نوع جدیدی از سیستم مدارس را ایجاد کرد و کار آموزش مدرسه را بالا برد - با آن به عنوان یک حرفه و حرفه حرف زد. از برادران خواسته شد كه برای "لمس كردن قلب" دانش آموزان ، از حافظه فراتر بروند. مباحث عملی آموزش داده می شد که می تواند به نقش مفیدی در جامعه منجر شود. به دین آموخته می شود که تعهد خود را به اخلاق مسیحی انتقال دهد.

از Manhattan به Riverdale بروید

ساخت چهار ضلعی

با بزرگ شدن مدرسه ، محله های جدید مورد نیاز بود. سنگ بنای "منهتن جدید" در سال 1922 در محله Riverdale Bronx ، محل فعلی آن گذاشته شد. افزودن ساختمانهای جدید و اقامتگاههای دانشجویی دانشگاه را به طور چشمگیری افزایش داده و پیشرفت کرده است. از این سایت قابل دسترسی ، کالج دسترسی به فرصت های فرهنگی ، آموزشی ، تجاری و تفریحی شهر نیویورک و همچنین یک محیط مسکونی پردیس خود را ارائه می دهد.

قرن بیستم

آزمایشگاه علوم در دهه 50

پس از جنگ جهانی دوم و در طول نیمه قرن ، Manhattan College با افزودن مدارس و برنامه های جدید ، به رشد و شکوفایی خود ادامه داد. این دانشکده هم دانشکده و هم یک مدرسه مقدماتی برای دانش آموزان دبیرستانی را در خود جای داده بود. در سال 1973 ، Manhattan College و اولین دانشجویان کارشناسی ارشد خود را پذیرفت. طی چند دهه آینده ، کالج دانشجویی با افتتاح برج های تالار اقامتی جدید از مسافر اکثریت به دانشکده مسکونی اکثریت تبدیل شد.

مکان ها

  • The Bronx

    Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

    سوالات