Keystone logo
Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

مقدمه

آکادمی آموزش عالی Manipal ، پردیس دبی محوطه دانشگاهی MAHE (دانشگاه به نظر می رسد) ، در Manipal هند با بیش از 64 سال میراث است. 400000+ فارغ التحصیل و بزرگترین دانشگاه خصوصی که در کشور دانشگاه محسوب می شود و در هر سال تحصیلی بیش از 28،000 دانشجو در 23 رشته را ثبت می کند.

در حال حاضر ، دانشگاه Manipal MAHE حضور خود را در سال 2000 در دبی ، امارات متحده عربی تأسیس کرده است. در حال حاضر ، بیش از 1800 دانشجو از 40+ کشور در سراسر جهان ثبت نام کرده و یک دانشگاه چند رشته ای هند در منطقه است.

MAHE دبی در سپتامبر 2011 به پردیس مدرن دانشگاه خود منتقل شد. با گسترش بیش از 750،000 فوت مربع در منطقه ساخته شده ، پردیس گسترده می تواند بیش از 5000 دانشجو را در خود جای دهد. جدا از کلاسهای هدف معاصر ساخته شده ، پردیس جدید در دانشگاه بین المللی آکادمی دبی (DIAC) آزمایشگاه های برشانی در مهندسی ، مدیریت ، بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات را در خود جای داده است و همچنین خانه برخی از بهترین استودیوهای منطقه و کارگاه های آموزشی برای برنامه ها است. در رسانه ها و ارتباطات و طراحی داخلی.

این محوطه دانشگاه همچنین دارای یک کتابخانه پراکنده ، کافه تریا ، امکانات ورزشی فراوان در فضای باز و سرپوشیده از جمله پیست دو و میدانی ، زمین تنیس ، سالن بدنسازی ، سالن بدنسازی و مرکز تفریحی برای پسران و دختران است. کل دانشگاه از طریق Wi-Fi فعال است.

فراتر از دانشگاهیان ، دانش آموزان در MU ، دبی در معرض حضور گسترده برنامه های درسی ، فعالیت های ورزشی و سایر رویدادهای فرهنگی قرار می گیرند.

دلایل انتخاب برنامه کارشناسی در MAHE Manipal ، پردیس دبی

 • دانشکده های با تجربه و برجسته - 60 سال سال تعالی
 • برنامه درسی برنامه محور و صنعت تراز شده
 • قرار دادن سلول اختصاصی و خدمات پشتیبانی
 • بهترین ها در آزمایشگاه ها و امکانات کلاس
 • همکاری های جهانی و همکاری های علمی گسترش یافته است
 • امکانات ورزشی گسترده در فضای باز و سرپوشیده
 • دانش آموزان از 40 کشور

گواهی نامه

"این در حالی بود که در سفر بین المللی آکادمیک من به ویتنام توانستم خود را بهتر به عنوان یک شخص کشف کنم و مرزهای خودم را تحت فشار قرار دهم."
بهاوانا
آکادمی آموزش عالی فارغ التحصیلان - MAHE ، پردیس دبی

"این یک مکان خوب برای ملاقات با مردم از گوشه و کنار جهان است."
پرشین پونیت
آکادمی آموزش عالی Manipal - MAHE ، پردیس دبی

"تجربه ای که من در هنگام کار برای دانش آموزان دانشجویی در اینجا ، در تلاش برای رسیدن به اهداف واقع بینانه دریافت کردم ، همان چیزی است که بهترین ها را در من به ارمغان آورد."
الكس آنتو
آکادمی آموزش عالی فارغ التحصیلان - MAHE ، پردیس دبی

"MAHE دبی به خانه ای دور از خانه تبدیل شده است. من کلاس ها را دوست دارم و چگونه استادانم به هر دانش آموز علاقه واقعی دارند."
D'Atra Monroe
آکادمی آموزش عالی Manipal Student - MAHE ، پردیس دبی

مکان ها

 • Dubai

  G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050, , Dubai

  سوالات