Keystone logo
Mansfield University کارشناسی در ریاضیات
Mansfield University

کارشناسی در ریاضیات

Mansfield, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

لیسانس علوم ریاضیات، آموزش عالی با مضامین آموزشی و حرفه ای دانش آموزان خود را ارائه می دهد که در آن ریاضیات، انتزاع، سختی و توجیه را درک می کنند.

این دوره دانشجویان ما را برای حرفه های مربوط به ریاضی در آموزش و پرورش، دولت و بخش خصوصی، و همچنین برای تحصیلات تکمیلی در ریاضیات آماده می کند. دانش آموزان از سه غلظت انتخاب می کنند: ریاضی کاربردی، ریاضیات کاربردی با علوم کامپیوتر و ریاضیات خالص.

تمرکز ریاضی کاربردی

تمرکز ریاضی کاربردی بر ابزارهای ریاضی مورد استفاده در رشته های دیگر تمرکز دارد. به طور خاص، دانش آموزان درک و تجربه با کاربرد عملی معادلات دیفرانسیل، تجزیه و تحلیل عددی، و تحقیقات عملی به دست آورد. دوره کارشناسی شامل دوره های ریاضی اصلی و همچنین دوره های مورد نیاز از زیست شناسی، شیمی، و / یا فیزیک است.

ریاضی کاربردی با تمرکز دانش کامپیوتر

تمرکز ریاضی کاربردی با تمرکز دانش کامپیوتر دانش آموزان را درک کامل از اصول کلیدی محاسبات و کاربرد این اصول را فراهم می کند. برنامه درسی ترکیبی از هر دو دوره های ریاضی پایه با دوره های کار در کامپیوتر و علوم اطلاعات است. دانش آموزانی که این غلظت را تکمیل می کنند، مهارت برنامه نویسی را با استفاده از زبان سطح بالا، درک روشنی از ساختار داده ها و الگوریتم ها و دانش چند پارادایم زبان برنامه نویسی نشان می دهند.

غلظت ریاضی خالص

غالبا توسط دانشجویان برنامه ریزی شده برای تحصیلات تکمیلی در ریاضیات انتخاب می شود، تمرکز اصلی ریاضیات بر مفاهیم کلیدی در هندسه، جبر انتزاعی و تجزیه و تحلیل واقعی یا توپولوژی.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه