Keystone logo
Maritime College Of Forest Technology

Maritime College Of Forest Technology

Maritime College Of Forest Technology

مقدمه

Maritime College Of Forest Technology (MCFT) ، قبلا مدرسه دریایی جنگل رنجر (MFRS) فردریکتون ، نیوبرانزویک در آوریل 1946 به عنوان تلاش مشترک دولت های استانی نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا و استفاده از چوب در آوریل 1946 تاسیس شد. صنایع دو استان. مکان اصلی ساخت MFRS در زمینهای متعلق به دانشگاه نیوبرانزویک بود که محل اسکان دانشکده الکساندر بود که امروزه به عنوان محوطه نمایشگاه فردریکتون شناخته می شود. در سال 1949 MFRS به مکان جدید خود مشرف به دره رودخانه سنت جان منتقل شد. MFRS تا زمان ساخت پردیس جدید در سال 1986 در این مکان به تنهایی ایستاده است. این پردیس فعلی بخشی از مرکز جنگلداری هیو جان فلمینگ است و در حال حاضر با اداره جنگل کانادا و اداره منابع طبیعی مشترک است. در سال 1980 این دانشکده گسترش یافت و یک پردیس فرانکوفون را در باترست ، نیویورک گفت. دانشکده MCFT Bathurst تا امروز به آموزش فنون جنگل به زبان فرانسه ادامه می دهد.

از سال 1946 تا 2003 ، MFRS با یک برنامه یک ساله فعالیت کرد. اکثر دانش آموزانی که در آن زمان ثبت نام کردند دانشجویان بالغ و دارای سوابق کاری بودند. در بیشتر این زمان ها ، داشتن تجربه قبلی جنگلداری برای پذیرش دانش آموزان نیز یک الزام اجباری بود. در سال 2003 ، کالج از MFRS به MCFT منتقل شد و همزمان با آن ، برنامه درسی دو ساله ای که امروز در حال اجرا است ، تصویب شد. کمتر به تجربه قبلی کار تأکید شده بود تا برنامه را به روی دانشجویان از سراسر دریانوردی باز کند. در سال 2008 ، MCFT شروع به ارائه یک برنامه دیپلم پیشرفته در فناوری جنگل و فناوری ماهی و حیات وحش به دانشجویانی کرد که می خواهند شغل خود را در جنگلداری یا زمینه های مرتبط با حیات وحش دنبال کنند.

MCFT از سال 1946 بیش از 3300 دانشجو فارغ التحصیل شده است و همچنان به تولید فارغ التحصیلان با کیفیتی می پردازد که برای کار در بخش منابع طبیعی آماده شده اند. آنها را می توان در ادارات دولتی شهری ، استانی و فدرال یافت ، در سازمان های غیر دولتی و غیرانتفاعی کار می کنند ، در مشاغل شخصی خود کار می کنند ، آتش سوزی را مهار می کنند و در بسیاری از موقعیت های هیجان انگیز دیگر کار می کنند.

مکان ها

  • Fredericton

    Regent Street,1350, E3C 2G6, Fredericton

    سوالات