Keystone logo
Maryville College

Maryville College

Maryville College

مقدمه

Maryville College در مریویل ، تنن ، بین پارک ملی کوههای بزرگ اسموکی و ناکسویل ، سومین شهر بزرگ ایالت واقع شده است. Maryville College که به دانشجویان خود یک تجربه دقیق و بسیار شخصی ارائه می دهد ، موسسه آموزش عالی در سطح ملی است که با مشارکت دیگران با موفقیت به هنرهای لیبرال و آماده سازی حرفه ای پیوست. مریویل در سال 1819 تأسیس شد ، دوازدهمین قدیمی ترین کالج در جنوب است و وابستگی خود را به کلیسای پرسبیتری (ایالات متحده آمریکا) حفظ می کند. تعداد کل ثبت نام برای ترم پاییز 2016 1،198 است.

Maryville College دانشجویان را برای زندگی شهروندی و رهبری آماده می کند، زیرا ما هرکسی را برای کشف حقیقت، رشد و شکوفایی، کار کردن برای عدالت و به رسمیت شناختن زندگی خلاقیت و خدمت به مردم جهان آماده می کنیم.

Maryville College یک دوره کارشناسی، هنر لیبرال، جامعه مسکونی از ایمان و یادگیری ریشه در سنت پروتستان / اصلاح شده برای خدمت دانش آموزان در تمام سنین و پس زمینه است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Maryville

    502 E. Lamar Alexander Pkwy, 37804, Maryville

سوالات