Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Malta College of Arts, Science and Technology

Malta College of Arts, Science and Technology

Malta College of Arts, Science and Technology

مقدمه

بررسی اجمالی

تاسیس در سال 2001، کالج مالت از هنر، علم و فناوری (MCAST) آموزش و پرورش و آموزش فنی و حرفه ای نهاد رهبری این کشور است. از طریق شش موسسات ما در مالت و پردیس گزو، ما ارائه می دهیم 185 تمام وقت و بیش از 300 دوره های حرفه ای پاره وقت از صدور گواهی به درجه (سطح 1 به سطح MQF 6). دانش آموزان ما برای مشاغل در بخش های مختلف اقتصاد و برای آموزش عالی آماده شده است.

ما همکاری با صنایع محلی به اطمینان حاصل شود که دانش، مهارت ها و شایستگی در برنامه های درسی ما مناسب و مربوط به یک اقتصاد پویا و رو به جلو، به دنبال. این رابطه تحریک موفقیت کالج - برنامه های ما انعطاف پذیر، مرتبط و پاسخگو به خواسته های دانش آموزان ما و نیازهای صنایع، که دائما در حال تحول به مقابله با چالش های یک اقتصاد جهانی در حال تغییر هستند.

ساختار جدید MCAST به نفع دانش آموزان

MCAST است حواله در محدوده گسترده ای و منحصر به فرد در ارائه دوره های بخش بعد از متوسطه اعم از سطح 1 به سطح 6. در مالت چارچوب شرایط، MCAST فراهم می کند سطح 1 و 2 بنیاد برنامه برای دانش آموزان که ممکن است آموزش رسمی و بدون هر گونه مدارک رسمی با هدف کمک به آنها را به حداقل رسیدن به یک صلاحیت حرفه ای سطح 3 و احتمالا حتی بیشتر است. MCAST نیز فراهم می کند سطح 4 دوره به دانشجویانی که ممکن است مایل به ورود به اشتغال در سطح تکنسین یا که ممکن است آرزوی در سطح درجه بالاتر ادامه مطالعات خود. در نهایت، MCAST دوره در سطح 5 و 6 که در آن هدف دانش آموزان برای رسیدن به یک درجه اول است.

همه این سطوح مختلف یک بخش مهم و حیاتی از ماموریت MCAST است. به منظور تقویت هر یک از این سطوح مختلف، آن را احساس شده است که ساختار MCAST نیاز به توسعه بیشتر به منظور تهیه کردن به شیوه ای بهتر برای نیازهای دانش آموزان ما در سطوح مختلف.

MCAST خواهد به عنوان یک سازمان ترکیب تمام این سطح و با تاکید بر احتمال یک در مسیر مستمر و قوی بین سطوح مختلف باقی می ماند. به منظور تقویت تمرکز خود را بر نیازهای مختلف دانش آموزان در این سطوح مختلف، MCAST معرفی خواهد شد سه کالج زیر چتر MCAST یعنی کالج بنیاد، دانشکده فنی و دانشگاه.

کالج بنیاد

کالج بنیاد در ارائه بهترین برنامه های درسی و تکنیکهای آموزشی برای نامزدهای دوره در سطوح MQF / EQF 1، 2 و 3 زیر با پرداختن به نیازهای خاص خود را دارند و آماده سازی آنها برای آموزش و پرورش بیشتر در دانشکده فنی یادگیری، تمرکز دارد.

دانشکده فنی

دانشکده فنی فراهم می کند برنامه های بیشتر را از تحصیل در MQF / سطح EQF 4 در همکاری نزدیک با صنعت است. پیشرفته گواهینامه در ارائه دانش آموزان ما با علم به حق، مهارت ها و شایستگی ها در را به این سمت فنی در صنعت و یا پیشرفت را به دانشگاه کالج باید آنها ترجیح می دهند برای انجام این کار آماده می شود. ما سطح 4 برنامه ترکیب طیف گسترده ای از دوره های کارآموزی در زمینه های مختلف از مطالعات بنابراین امکان دانش آموزان ما به تجربه کار عملی نیز به دست آورید در حالی که تحصیل.

دانشگاه کالج

کالج دانشگاه برآورده سازد برای برنامه های آموزش عالی و درجه فنی و حرفه ای در حالی که در همکاری نزدیک با صنعت نیز کار به منظور ارائه حرفه ای که هم از نظر علمی و عملا آماده آموزش دیده برای برآوردن نیازهای صنعت محلی است.

مؤسسات و مراکز ارائه تمام مهارت های فنی و حرفه ای نسبت به تحویل تمام برنامه های در MCAST در حالی که داشتن هدف اصلی رانندگی به جلو تمام مناطق مورد مطالعه تحت مسئولیت های مربوطه خود را با یک چشم انداز به سوی آینده. این ساختار شرکت های بزرگ هر کالج را قادر می سازد برای ایجاد استراتژی متمرکز است که رسیدگی به نیازهای خاص از دانش آموزان در هر سطح در حالی که حفظ یک گفت و گو سالم با همه ذینفعان علاقه مند به منظور ارائه بهترین برنامه برای نیازهای اقتصاد محلی و جامعه است.

MCAST چرا؟

  • یک شغل با ارزش

ما نه تنها شما آماده شدن برای امتحانات.

ما با بازیکنان برجسته صنعت همکاری به شما آموزش عملی در آخرین بهترین شیوه و فن آوری است. آماده به آستین های خود را قرار داده و آنچه را که در کلاس درس یاد بگیرند برای تمرین در کارگاه های ما، آزمایشگاه ها و در تنظیمات کار واقعی، از طریق دادن و دوره های کارآموزی را دریافت کنید.

هدف نهایی ما این است که به شما مهارت ها و تجارب لازم برای کمک به شما در دستیابی به زندگی حرفه ای پر رونق شما مشتاق می دهد.

  • جهان از فرصت

هر سال، ما ارائه فرصت های آموزشی به بیش از 6،000 دانش آموزان تمام وقت.

برنامه های جدید به طور مداوم به لیست ما را از دوره های اضافه شده به شما گزینه های آموزشی جدید بیشتر به انتخاب از. اگر شما مصمم به پیشرفت در زندگی حرفه ای خود هستند، ما باید برنامه های آموزشی که برای شما ساخته شده است.

  • یک دانشگاه مراقبت و پر جنب و جوش

ما باور داریم که آموزش و پرورش است که به سادگی یک ماده از صلاحیت ها و مهارت های فنی است. ما متعهد به کمک به شما را مسئول، بزرگسالان مشتاق با ارزش های اجتماعی قوی را توسعه دهد. فراتر از کلاس درس، در MCAST به شما خواهد شد در ورزش، فعالیت های سرگرم کننده فرهنگی و دیگر که به شما کمک دوستان جدید، اعتماد به نفس و بهبود مهارت های کار تیمی و ارتباطات خود را شرکت کننده است.

همچنین شما می خواهد فرصت برای پیوستن به مسابقات و رویدادها ملی و بین المللی، و همچنین برای به دست آوردن تجربه ارزشمند از طریق برنامه های تبادل دانشجو بین المللی است. اگر می خواهید از طریق یک لحظه دشوار در زندگی، ما شما را با طیف گسترده ای از مراقبت و پشتیبانی خدمات شخصی فراهم می کند.

  • مرکز بین المللی تعالی

ما اولین موسسه آموزشی در اروپا به عنوان یک مرکز بین المللی تعالی توسط مشهور EDEXCEL بین المللی بدن گواهی شود.

تعهد مداوم ما برای ارتقاء کیفیت تمام خدمات ما و شما را با تجربه یادگیری لذت بخش ارائه شامل مقدمه ای از آخرین فن آوری های آموزش، استخدام استادان با تجربه و کارکنان اداری، و همچنین سرمایه گذاری های گسترده ای در دولت از نظریه تجهیزات هنر است.

ما در حال حاضر اجرای سه پروژه اتحادیه اروپا بودجه، به ارزش بیش از 20 میلیون €، برای ادامه، ارتقاء کیفیت از تمام برنامه های موجود ما، و معرفی امکانات جدید.

مکان ها

  • Paola

    Triq Kordin

    سوالات