Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities احترام. لیسانس هنرهای زیبا - iArts (هنرهای یکپارچه)
McMaster University Faculty of Humanities

احترام. لیسانس هنرهای زیبا - iArts (هنرهای یکپارچه)

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

IArts BFA یک برنامه ورود مستقیم سطح 1 است که بر تمرینات خلاقانه بین رشته ای به عنوان یک شیوه یادگیری جمعی تأکید می کند و دانش آموزان را برای مشاغل حرفه ای در هنر آماده می کند. شما این فرصت را خواهید داشت که با طیف وسیعی از رسانه ها و تکنیک های کاربردی در هنر و اجرا مشارکت داشته باشید ، در عین حال در مورد تاریخچه و زمینه های مهم هنر و اجرا در سطح محلی ، ملی و بین المللی نیز اطلاعات کسب کنید.

BFA با تمرکز بر یادگیری هدایت شده توسط دانش آموزان ، به شما امکان می دهد تا علایق خود را دنبال کرده و مجموعه مهارت هایی را برای حمایت از بیان شخصی و هنری خود توسعه دهید. شما همچنین فرصت های زیادی برای همکاری و گسترش فراتر از هنرهای سنتی خواهید داشت تا بتوانید با یکدیگر و به طور کلی با دانشگاه و جامعه تعامل داشته باشید.

بیانیه ای در مورد چگونگی پایه گذاری عدالت اجتماعی و معنای آن

برنامه iArts از همه دانشجویانی که در همه ژانرهای خلاق کار می کنند استقبال می کند. ما از دانش آموزان جوامع برابری خواه (از جمله اما محدود به آنها) استقبال نمی کنیم: بومیان ، سیاهپوستان ، افراد رنگین پوست ، پناهندگان ، مهاجران تازه وارد ، مهاجران ، Two-Spirit ، LGBTQI+، افراد دارای جنسیت متنوع و افراد دارای معلولیت ، افراد دیوانه و افرادی که ناشنوا ، ناشنوا یا کم شنوا هستند. iArts با پذیرش تنوع و شیوه های عدالت اجتماعی در هنرها متعهد به مبارزه با ظلم و نژادپرستی است. "

دسترسی

استودیوهای ما دارای نور مناسب ، تا حدی قابل دسترسی هستند ، حمام های قابل شستشو با اتاق برای چرخش کامل و آسانسور بزرگ وجود دارد. کلاسهای درس در محوطه دانشگاه تا حدی قابل دسترسی هستند ، برخی از آنها کاملاً در دسترس هستند و برخی دارای پله های چوبی هستند. دانش آموزان ناشنوا می توانند به ASL و CART دسترسی داشته باشند. کلاسها و استودیوهای ما دارای نور مناسب و جادار هستند و فضایی برای جابجایی در آنها وجود دارد.

آنا کلوسیوک / Unsplash

124271_photo-1513364776144-60967b0f800f.jpg

مشاغل اصلی در زمینه iArts

هنرمند تمرین کننده

کار سرپرستی در موزه ها و گالری ها

مدیر هنر و فرهنگ و میراث

طراح

مدیریت هنری

معلمان در همه سطوح

درمانگر هنر

تصویرگر پزشکی

نجاری

سازنده فلز ، کار ریخته گری

هنرمند خال کوبی

کار در صنعت تلویزیون ، فیلم و تئاتر (لوازم ، صحنه و لباس)

فیلم های

Print Pulse 30 تنها برخی از انواع کارهایی را که دانش آموزان در برنامه iArts ما ایجاد کرده اند به نمایش می گذارد.

درباره مدرسه

سوالات