Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities هونس. لیسانس هنر در مطالعات یونانی و رومی
McMaster University Faculty of Humanities

هونس. لیسانس هنر در مطالعات یونانی و رومی

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

به عنوان دانشجوی مطالعات یونانی و رومی، شما با مردم یونان و روم باستان، با جوامع آنها و رویدادهای تاریخی که آنها جدا از آنها بودند آشنا خواهید شد. شما این شانس را خواهید داشت که تمدن های باستانی دنیای مدیترانه را که از حدود 2500 قبل از میلاد تا 500 بعد از میلاد شکوفا شده اند، کشف کنید، که تأثیر عظیم آن بر توسعه سنت غربی همچنان احساس می شود.

دانش‌آموزان دپارتمان مطالعات یونانی و رومی سه حوزه اصلی تحقیق را بررسی می‌کنند - هنر و باستان‌شناسی، تاریخ باستان و زندگی اجتماعی، و زبان و ادبیات (دوره‌های مبتدی به دو زبان یونانی باستان و لاتین ارائه می‌شوند).

دانش‌آموزان علاقه‌مند به باستان‌شناسی باید در مورد جزئی بین‌رشته‌ای در باستان‌شناسی که به طور مشترک توسط گروه مطالعات یونانی و رومی، دانشکده جغرافیا و زمین‌شناسی و گروه انسان‌شناسی ارائه می‌شود، تحقیق کنند. دانش آموزان طیف گسترده ای از هنرها و علوم مرتبط با باستان شناسی را مطالعه می کنند و می توانند تجربه عملی در حفاری های باستان شناسی به دست آورند.

برای پذیرش در برنامه مطالعات یونانی و رومی در سطح II، دانش آموزان باید 3 واحد از مطالعات یونانی و رومی، یونانی یا لاتین را در برنامه سطح I خود بگنجانند.

دانش‌آموزان در برنامه مطالعات یونانی و رومی می‌توانند دوره‌هایی را از زیرشاخه‌های زیر انتخاب کنند:

  • تاریخ و جامعه باستان.
  • فلسفه باستان.
  • باستان شناسی کلاسیک و تاریخ هنر.
  • ادبیات کلاسیک در ترجمه.
  • زبان و ادبیات یونانی.
  • زبان و ادبیات لاتین.

با تأیید دپارتمان مطالعات یونانی و رومی و دانشیار علوم انسانی (مطالعات)، دانشجویانی که 60 واحد کار را در یک برنامه افتخاری در مطالعات یونانی و رومی تکمیل کرده اند، می توانند تمام یا بخشی از کار سطح III خود را با دوره جایگزین کنند. تحصیل در دانشگاه یا موسسه معادل آن در خارج از کشور. برای جزئیات بیشتر با بخش مشورت کنید. دانش آموزان ممکن است تا شش واحد اعتبار برای کار میدانی باستان شناسی در یک سایت تایید شده یونانی یا رومی دریافت کنند. برای جزئیات بیشتر با بخش مشورت کنید.

دانشجویانی که قصد انجام کار فارغ التحصیلی در زمینه مطالعات یونانی و رومی را دارند باید توجه داشته باشند که اکثر دانشگاه هایی که چنین برنامه هایی را ارائه می دهند برای پذیرش به کار در مقطع کارشناسی به زبان های یونانی و لاتین نیاز دارند. این دانش آموزان به شدت تشویق می شوند که دروس یونانی و لاتین را در اسرع وقت در برنامه خود بگنجانند. دانشجویانی که قصد انجام کار فارغ التحصیلی در زمینه مطالعات یونانی و رومی را دارند به شدت تشویق می شوند که یک دوره پایان نامه (GRKRMSTU 4T06) را در سطح نهایی برنامه خود قرار دهند.

مشاغل برای گرایش های مطالعات یونانی و رومی

اداره میراث فرهنگی

موزه موزه دار

ارتباطات دیجیتال و طراحی وب برای بازسازی واقعیت مجازی دنیای باستان

مشاور روابط بین الملل

محقق شرکتهای فنی

محقق سازمان های مردم نهاد

صاحب شراب سازی

انتشارات

کتابدار / بایگانی

مشاور سیاسی

معلم (با مدرک افتخارات ترکیبی)

مدیریت دانشگاه

دکتر پزشکی: بالاترین میزان موفقیت در دانشکده های پزشکی و حقوق ایالات متحده، فارغ التحصیلان مطالعات یونان و روم هستند (بررسی پرینستون)

سایر اطلاعات

دانش‌آموزان ممکن است در حین تحصیل در بخش مطالعات یونانی و رومی برای کار میدانی باستان‌شناسی در یک سایت یونانی یا رومی تأیید شده، اعتبار علمی دریافت کنند. یک تیم تحقیقاتی مک مستر در حال حاضر مشغول مطالعه سکونتگاه های یونان باستان در متاپونتو ایتالیا هستند.

درباره مدرسه

سوالات