Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities هونز لیسانس هنر در عدالت ، فلسفه سیاسی و حقوق
McMaster University Faculty of Humanities

هونز لیسانس هنر در عدالت ، فلسفه سیاسی و حقوق

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

علوم انسانی با تکیه بر تخصص شناخته شده بین المللی مک مستر در فلسفه حقوقی و قانون اساسی ، یک برنامه افتخارآمیز جدید را ارائه داده است.

این برنامه درک پیچیده ای از قانون و نهادهای حقوقی و نظریه های سیاسی و اخلاقی را ارائه می دهد که به ارزش و عدالت این نهادها می پردازد. دانشجویان در سطح دوم وارد برنامه می شوند و طیف گسترده ای از دوره های مربوط به قانون ، سیاست ، سیاست جهانی ، فلسفه سیاسی و نظریه اخلاقی ، فقه فمینیستی ، حقوق بشر ، جهانی سازی ، حقوق بین الملل و جنگ و صلح را می گذرانند.

هدف عدالت ، فلسفه سیاسی و حقوق در دانشگاه مک مستر (JPPL) تقویت فهم پیشرفته ای از قانون و نهادهای حقوقی است که دنیای اجتماعی را که در آن زندگی می کنیم و نظریه های سیاسی و اخلاقی که ارزش و عدالت را تشکیل می دهند ، تشکیل می دهد. از این موسسات برای این منظور ، JPPL طیف گسترده ای از دوره های مربوط به قانون ، سیاست ، سیاست جهانی ، فلسفه سیاسی و نظریه اخلاقی ، فقه فمینیستی ، حقوق بشر ، جهانی سازی ، حقوق بین الملل و جنگ و صلح را به دانشجویان ارائه می دهد. علاوه بر این ، هسته میان رشته ای JPPL ، که در مضامین سیاست و قانون ، فلسفه سیاسی و اخلاقی و حقوق بشر و عدالت جهانی ساختار یافته است ، یک تجربه یادگیری غنی و یکپارچه را برای تکمیل تمرکز اصلی برنامه تضمین می کند. دانشجویان JPPL برای مطالعات بعدی یا مشاغل مربوط به حقوق ، فلسفه ، سیاست ، آموزش ، حقوق بشر یا سیاست های عمومی به خوبی آماده خواهند شد.

130340_Lady_Justice.jpg

برنامه مکمل

ثبت نام در این برنامه محدود است. انتخاب بر اساس پیشرفت تحصیلی و یک برنامه تکمیلی است. دانشجویان باید تقاضای تکمیلی را با بخش فلسفه ، که معمولاً تا پایان آوریل انجام می شود ، تکمیل کنند.

اهداف این برنامه تقویت فهم پیشرفته ای از قانون و نهادهای حقوقی است که دنیای اجتماعی را که در آن زندگی می کنیم تشکیل می شود و از نظریه های سیاسی و اخلاقی که به ارزش و عدالت این نهادها می پردازد. دانشجویان برای تحصیلات بعدی یا مشاغل مربوط به حقوق ، فلسفه ، سیاست ، آموزش ، حقوق بشر یا سیاست های عمومی به خوبی آماده خواهند شد.

به تعبیر دانشجویان ما

دریابید که دانشجویان برنامه عدالت ، فلسفه سیاسی و حقوق برای گفتن درباره این برنامه به قول خودشان باید بدانند.

پذیرش ها

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات