Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities هونز لیسانس هنر در مطالعات انگلیسی و مطالعات فرهنگی
McMaster University Faculty of Humanities

هونز لیسانس هنر در مطالعات انگلیسی و مطالعات فرهنگی

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

تحصیل مطالعات انگلیسی و فرهنگی در مک مستر شما را با انبار فرهنگی غنی که در طول قرن ها ایجاد شده است ، از نخستین نسخه های خطی قدیمی انگلیسی تا جدیدترین نمونه های فرهنگ عامه معرفی می کند. این دستگاه شما را با ابزارهای مهم مورد نیاز برای تحلیل و تفسیر رسانه های متنوع مورد استفاده نویسندگان و سایر سازندگان محصولات فرهنگی و همچنین افزایش قدرت بیان و تفکر انتقادی شما مجهز می کند.

درام ، شعر ، رمان ، داستان کوتاه و نظریه انتقادی ، همه پایه و اساس مطالعه ادبی را تشکیل می دهند. می توانید متونی از انواع ادبیات ملی و همچنین کاوش در مطالعات فرهنگی ، یکی از سریعترین زمینه های تحقیق و پژوهش فکری در علوم انسانی را بررسی کنید. مطالعات فرهنگی نقش حیاتی فرهنگ عامه را در ساخت و گردش واقعیتهای اجتماعی ما بازی می کند.

دپارتمان مطالعات انگلیسی و فرهنگی همچنین دوره هایی را در زمینه نوشتن خلاقانه ارائه می دهد و میزبان نویسنده حرفه ای در محل اقامت است که دانشجویان و اعضای جامعه برای بحث درباره آثار خلاقانه فعلی و دستنوشته های آنها تشویق می شوند.

130339_Shakespeare_English.jpg

فرصت های شغلی

بیشتر دانشجویان مدرک تحصیلی در مطالعات انگلیسی و مطالعات فرهنگی را دنبال می کنند زیرا در می یابند که علاقه به ادبیات و فرهنگ ، امکانات در حال رشد با زبان و استعداد قوی برای تفکر انتقادی دارند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما به سمت حرفه هایی می روند که در تجزیه و تحلیل متون و در برقراری ارتباط ایده ها مانند انتشارات ، حقوق ، روزنامه نگاری ، علوم کتابخانه و به ویژه تدریس نیاز به مهارت دارند. به عنوان مبنایی برای شغل تدریس یا تحقیقات فارغ التحصیلان ، برنامه های افتخارات ما از اعتبار علمی اثبات شده برخوردار است اما بسیاری از فارغ التحصیلان انگلیسی نیز وارد دنیای تجارت می شوند - بازاریابی ، روابط عمومی ، تبلیغات و روابط کارمندان ، همه خواستار زبان واضح و متقاعد کننده هستند - و برخی حتی برای تبدیل شدن به پزشک و بازرگانان اوراق بهادار آموزش می دهند.

مدارک دانشگاهی در علوم انسانی برای تقویت رشد فکری و توسعه دانشکده های جامع استدلال و استدلال طراحی شده است. آنها به معنای ارائه آموزش حرفه ای باریک نیستند. مدرک تحصیلی شما یک دارایی مهم است ، اما این تنها بخشی از آموزش مداوم شما است. بیشتر فارغ التحصیلان قبل از ورود به بازار کار یا در محل کار خود آموزش های بیشتری را می گذرانند. انتخاب نهایی شغلی شما تا حدودی به مهارتها و دانشهایی که در دانشگاه به دست می آورید ، بلکه به شخصیت ، علایق و نیازهای بازار شما نیز بستگی دارد.

مرکز برنامه ریزی و اشتغال شغلی در تالار گیلمور ، اتاق GH110 ، اطلاعات زیادی در مورد شغل های دانش آموختگان انگلیسی دارد و راهنمایی هایی را برای کمک به شما در برنامه ریزی آینده خود ارائه می دهد.

آنچه دانشجویان ما می گویند

اطلاعاتی را که دانش آموزان ما در مورد برنامه مطالعات انگلیسی و فرهنگی انگلیسی می گویند ، بدانید.

فرصت های شغلی

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات