Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities هونز لیسانس هنر در مطالعات ارتباطات
McMaster University Faculty of Humanities

هونز لیسانس هنر در مطالعات ارتباطات

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و جامعه ما به فارغ التحصیلان با سواد و دانش با دانش پیشرفته در مورد ماهیت ، عملکرد و تکامل ارتباطات نیاز دارد.

مطالعات ارتباطات در مک مستر یک برنامه میان رشته ای است که توسط دانشکده علوم انسانی ارائه شده است. دانش آموزان موضوعات اصلی را مورد بررسی قرار می دهند و در مورد تئوری های ارتباطات یاد می گیرند ، که به آنها ابزاری می دهد تا از شبکه درهم و برهم رسانه ، فرهنگ و زبان استفاده کنند ، در دنیایی که پیام ها در همه اشکال اطلاعات تعبیه شده است. آنها همچنین دوره هایی را در زمینه های مختلف مطالعات ارتباطی مانند مطالعات فرهنگی ، مطالعات عملکرد و ارتباطات جمعی گذرانده اند.

مطالعات ارتباطات یک رویکرد ترکیبی نظری و عملی را برای مطالعه ارتباطات انسانی و واسطه فراهم می کند. این برنامه میان رشته ای است و چشم اندازهای متنوعی از تعامل بین رسانه ، فرهنگ ، فناوری و ارتباط حرفه ای از زبانشناسی ، تاریخ ، مطالعات فرهنگی ، اقتصاد سیاسی ، مطالعات عملکرد ، مطالعات سیاست ، مطالعات جمعی و روابط عمومی ارائه می دهد. بسیاری از دانشکده های ما در زمینه های مختلف ارتباطات کاربردی یا عملی از جمله پخش ، اجرای موسیقی ، روابط عمومی ، قانون و سیاست ، ارتباطات سیاسی ، فعال سازی ، تحقیقات حرفه ای ، تحقیق مخاطبان و از جمله سایر افراد دارای تجربه به عنوان پزشک هستند. چشم انداز چگونگی یادگیری در کلاس می تواند نقشهای آینده خود را به عنوان ارتباط دهنده های حرفه ای در صنعت ، دولت یا بخش غیرانتفاعی آگاه سازد.

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد برنامه مطالعات ارتباطات ما ، تمرکز جدی آن بر روی روش های تحقیق است ، که به عنوان محققان در هر دو زمینه علمی و حرفه ای ، بنیادی جدی و عملی را به عنوان محقق فراهم می کند. برنامه مطالعات ارتباطات همچنین میزبان بسیاری از سخنرانان برتر و استادان مهمان از دانشگاه ، صنعت و بخش غیر انتفاعی است - این فرصت های شبکه سازی را برای دانشجویان ما و همچنین نمونه هایی از رهبری فراهم می کند.

هر ساله بیش از 20 دانشجو به عنوان کارورزی در رسانه ها و تنظیمات ارتباط حرفه ای در جنوب انتاریو مستقر می شوند. با وجود جوانی نسبی برنامه ما ، بسیاری از دانشجویان ما در روابط عمومی ، دانشگاهی ، کارآفرینی ، حقوق ، نیروی انسانی ، آموزش ، روزنامه نگاری ، خدمات ملکی و صنایع فرهنگی به سمت مشاغل موفقی رفته اند.

freestocks.org / Unsplash

124311_photo-1526045612212-70caf35c14df.jpg

مطالعات ارتباطات یک رشته آکادمیک است که شامل بسیاری از زمینه های تحقیق است. فارغ التحصیلان این برنامه دانش پیشرفته ای در مورد ماهیت ، عملکرد و تکامل ارتباطات دارند و مهارت های عملی و نظری لازم برای پیگیری مشاغل در زمینه ارتباطات را توسعه می دهند.

فرصت های شغلی

مهارتهای بدست آمده و / یا فرصتها

  • بیاموزید که چگونه کارآمد ، دقیق و سازماندهی اطلاعات کار کنید.
  • مهارت های ارتباطی ، چه به صورت کلامی و چه به صورت نوشتاری.
  • مهارت های ارتباطی ، در تصویر و صدا.
  • یادگیری تجربی.
  • درک انتقادی از عملکرد در هر دو رسانه زنده و ضبط شده.
  • بیان هنری.
  • مهارت های خلاق ، فنی و مهم.
  • تحقیق و تحلیل.
  • مهارتهای ارائه
  • مهارت های جدید در رسانه های دیجیتال را تجربه کنید.

آنچه دانشجویان ما می گویند

ما از یکی از دانشجویان برنامه مطالعات ارتباطات خواسته ایم تا تجربه ای را که در برنامه تحصیل ما می خواند به ما بگوید مانند است.

فرصت های شغلی

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات