Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities هونز ترکیبی لیسانس هنر در مطالعات صلح
McMaster University Faculty of Humanities

هونز ترکیبی لیسانس هنر در مطالعات صلح

Hamilton, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

ما فقط باید به اطراف خود نگاه كنیم تا تأثیر منفی درگیری انسان در مقیاس بین المللی و ملی و همچنین در جوامع خودمان را ببینیم. این برنامه در صدد است تا دلایل رویارویی و خشونت در همه سطوح را بفهمد و با فهمیدن ، راه هایی برای تحول یا جلوگیری از درگیری های مخرب پیدا کند.

رشته مطالعات صلح طیف وسیعی از زمینه ها شامل فلسفه ، دین ، سیاست ، انسان شناسی ، علوم و بسیاری دیگر را در بر می گیرد.

مطالعات صلح یک رشته درگیر است که بسیاری از اعضای هیئت علمی به طور فعال در ارتقاء بهزیستی بشر از طریق پروژه هایی برای آموزش صلح در سراسر جهان شرکت می کنند. این دانش آموزان پویا را جذب می کند که قادرند آنچه را که در کلاس یاد می گیرند با اقدام عملی در جامعه اعمال کنند. فارغ التحصیلان مطالعات صلح به عنوان معلمان ، واسطه ها ، مشاوران و کارگران توسعه ، توسط سازمانهایی که در داخل و خارج از کشور برای حل و فصل مناقشات کار می کنند ، مورد تقاضا هستند.

مطالعات صلح درگیر جنگ و صلح ، خشونت و خشونت ، خشونت و تغییر درگیری است. محققان صلح همچنین مفاهیم عدالت و روشهای سازماندهی و درگیری مردم را مورد بررسی قرار می دهند تا آنچه را که به نظر می رسد به پایان می رسد برسند. محققان با تمرکز توجه به مشکلات درگیری ، به ویژه ماهیت خشن ، سعی در بهبود روشهای تحلیل و مقابله با این مشکلات دارند. مطالعات مربوط به صلح یک رشته میان رشته ای است که شامل حوزه های موضوعی از دانشکده های علوم و علوم اجتماعی و همچنین علوم انسانی است.

افتخارات ترکیبی در مطالعات صلح و موضوع دیگر (BA)

مطالعات صلح میان رشته ای است ، از بسیاری از رشته ها ترسیم می شود و از معلمان و دانش آموزانی که به دنبال حمایت از عدالت اجتماعی ، پایداری و سلامتی هستند ، از مشاغل خلاق فکری و عملی دعوت می کند. ما اصول و توصیه های کمیسیون حقیقت و آشتی کانادا را به رسمیت می شناسیم و به کار می گیریم و برای اجرای تعهد خود ، ما دانشجویان در مطالعات صلح را به شدت ترغیب می کنیم تا برنامه افتخارات ترکیبی را در مطالعات بومی و مطالعات صلح در نظر بگیرند. مک مستر تعدادی از دوره های مطالعات صلح را برای یادگیری تجربی ، جامعه محور ، خدمات ارائه می دهد. ما همچنین بر یادگیری فردی و همسالان تأکید می کنیم ، در حالی که فرصت های تحقیقاتی فشرده را در دسترس دانش آموزان در همه سطوح برنامه قرار می دهیم. تحصیل در خارج از کشور از طریق مشورت با دانشکده علوم انسانی تشویق می شود. در راستای تعهد ما به اعلامیه سازمان ملل در مورد حقوق مردم بومی و برنامه سازمان ملل 2030 برای توسعه پایدار و اهداف توسعه پایدار (SDG) ، دانشجویان مطالعات صلح نیز به تشویق افراد زیر سن قانونی ، مانند صغیر در پایداری ، توصیه می شوند جزئی در مطالعات بومی و جزئی درگیر شدن در جامعه.

مشاغل ارشد در مطالعات صلح

مطالعات صلح به دنبال ایجاد تمرین کنندگان صلح است که درک آگاهانه ای از ریشه های عدالت اجتماعی ، مهارت های لازم برای به کارگیری دانش خود داشته باشند و بتوانند به صورت انسانی و خلاقانه برای دستیابی به عدالت و صلح در خانه ها ، جوامع ، سازمان ها و جوامع خود کار کنند. در بزرگ.

برخی از نمونه ها عبارتند از:

فارغ التحصیلان مطالعات صلح تقاضا هستند
توسط سازمانهای دولتی ، غیردولتی و بین المللی به عنوان واسطه گر ، آموزگار ، مشاور سیاسی ، مشاور و کارگر توسعه فعالیت می کنند

مشاوران / محققان سیاست

تجارت: روابط عمومی؛ واسطه گر

سازمان های غیر انتفاعی

قانون: حقوق بشر؛ مهاجرت؛ اسکان پناهندگان؛ محیط

عدالت احیا کننده

مربیان در همه سطوح

دانش آموزان ما

به قول خودشان - دانشجویان به ما می گویند که تحصیل در برنامه مطالعات صلح چیست.

امسال ، برنامه مطالعات صلح و دانشگاه مک مستر 150 سالگرد تولد ماهاتما گاندی را جشن گرفتند.

درباره مدرسه

سوالات