Keystone logo
Medaille College

Medaille College

Medaille College

مقدمه

Medaille College یک کالج چهار ساله خصوصی و غیر فرقه ای است که دارای پردیس هایی در بوفالو و روچستر است و برنامه های آنلاین ارائه می دهد. Medaille با ارائه برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در محیط های عملی و مبتنی بر تمرین در محوطه دانشگاه و در جامعه ، بر موفقیت شما تمرکز می کند.

ما شما را برای تعهد مادام العمر به پایداری مدنی و موفقیت حرفه ای با ارائه دسترسی سریع به آموزش شغلی آماده می کنیم. شما بیش از آنکه از کتاب های درسی یاد بگیرید ، کار می کنید. شما با انجام کار یاد می گیرید. به جای خواندن نحوه اعمال شیوه های روان درمانی ، متخصصان واقعی را در جلسه مشاهده می کنید. به جای مطالعه طرح های تجاری قدیمی ، با یک تیم همکاری می کنید تا برنامه های جدیدی را ایجاد کنید که مشاغل واقعی را در بوفالو نجات دهد.

جامعه شما کلاس شما در Medaille College . یادگیری بسیار فراتر از چهار دیوار یک سالن سخنرانی گسترش می یابد. شما به میدان می روید و مشکلات واقعی را در مورد جامعه محلی خود حل می کنید. الگوریتمی را ایجاد کنید که مربیان بهتر با جوانان در خواهران بزرگ خواهران بزرگ است. اینگونه است که Medaille شما را آموزش می دهد که در تمام زندگی خود فردی اخلاقی و دارای مسئولیت مدنی باشید.

روابطی که در مدایل ایجاد می کنید یک عمر نیز دوام می آورد. شما ساخت یک شبکه حرفه ای را از روزی که وارد محوطه دانشگاه می شوید شروع می کنید. مربیان شما کمتر با شما مانند یک دانش آموز و بیشتر مانند یک همکار آینده رفتار می کنند. فارغ التحصیلان ما همیشه در حال بازگشت به محوطه دانشگاه برای مجموعه سخنرانان ویژه ، گفتگوهای پنل یا فقط برای گفتن "سلام" هستند. هنگامی که عضو خانواده Medaille می شوید ، یک سیستم پشتیبانی دارید که فراتر از محوطه Buffalo ما گسترش می یابد ، زیرا فارغ التحصیلان Medaille در سراسر جهان تفاوت ایجاد می کنند.

مکان ها

  • Buffalo

    Agassiz Circle,18, 14214, Buffalo

  • Rochester

    South Winton Road,1880, 14618, Rochester

    سوالات