Keystone logo
Medgar Evers College

Medgar Evers College

Medgar Evers College

مقدمه

Medgar Evers College ، جوانترین دانشکده از چهارساله کالج های ارشد در دانشگاه شهر نیویورک را متمایز می کند. در اوایل دهه 1960 ، جامعه مرکزی بروکلین این نیاز را تشخیص داد و تمایل خود را برای کالج عمومی محلی اعلام کرد. از طریق سازمان های مختلف اجتماعی ، از جمله ، اما نه محدود به ، شرکت بازسازی Bedford-Stuyvesant ، شورای هماهنگی مرکزی بروکلین و NAACP ، و از طریق مقامات منتخب محلی آنها ، ساکنان بروکلین مرکزی به شورای آموزش عالی شهر مراجعه کردند نیویورک با این درخواست

اعضای سازمان های مختلف مبتنی بر جامعه ائتلاف Bedford-Stuyvesant در مورد نیازها و خدمات آموزشی را تشکیل دادند که به عنوان وسیله اصلی ارتباط با هیئت آموزش عالی خدمت می کرد. پس از بحثهای فراوان و درگیریهای زیاد ساکنان جامعه و ائتلاف ، هیئت آموزش عالی در 17 نوامبر 1967 "حمایت مالی از کالج جامعه شماره 7 را تأیید کرد ، با اشاره به قصد پذیرش دانشجو در پاییز 969. "

در 13 فوریه 1968 ، هیئت آموزش عالی اعلام کرد که این دانشکده در منطقه بدفورد-استویوزانت بروکلین واقع خواهد شد. در 27 ژانویه 1969 ، هیئت مدیره تأسیس "یک کالج تجربی چهار ساله تحصیلات حرفه ای را ارائه می دهد که هر دو دوره کاردانی و کارشناسی انتقال و درجه کارشناسی را ارائه می دهد ، که در منطقه Bedford-Stuyvesant بروکلین واقع شود ، به جای یک کالج جدید Community VII که قبلاً تأیید شده اما شروع نشده بود ، تأسیس شد و همچنین دستور داد که طرح جامع دانشگاه شهر بر این اساس اصلاح شود. " این اقدام با اقدام Regents در 20 مارس 1970 تأیید شد.

هیئت مقالات آموزش عالی 14 آوریل 1970 ، عملکرد هیئت را منعکس می کند ، که طرح جامع 1968 را برای حذف کالج هفتم جامعه اصلاح کرد و به جای آن در کالج ارشد ، "کالج XVII ، میانه بروکلین ، امکانات اولیه ، تخمین زده شده است" هزینه: 10.000.000 دلار " در 30 ژوئیه 1970 ، هنگامی که فرماندار نلسون روکفلر قانون تصویب "تاسیس یک کالج تجربی چهار ساله تجربی در زمینه تحصیل حرفه ای و ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد" را تأیید کرد ، کالج به طور رسمی تاسیس شد.

سرانجام ، در 28 سپتامبر 1970 ، شورای آموزش عالی توصیه شورای جامعه کالج را مبنی بر نامگذاری دانشکده Medgar Evers College ، به افتخار رهبر حقوق مدنی شهید ، مدگار ویلی ایورز (1925-1963) ، تصویب کرد. به رسمیت شناختن این موضوع ، 28 سپتامبر به عنوان "روز بنیانگذاران" در Medgar Evers College .

در 2 دسامبر 1970 ، Medgar Evers College ، به ریاست جان Enoch و هیئت آموزش عالی ، به طور مشترک میزبان یک مراسم اعلامیه در YMCA در خیابان مونرو 139 در بروکلین بود. رئیس انوخ اظهار داشت: " Medgar Evers College ، با انعکاس تصویر رهبر شهیدی که زندگی خود را وقف آزادی ، عزت و رضایت فردی کرده است ، ستون دیگری از قدرت را به رشد روزافزون آموزشی ، اقتصادی ، فرهنگی و بنیادهای اجتماعی جامعه مرکزی بروکلین و شهر نیویورک. "

بیوه آقای ایورز ، خانم میرلی ایورز ، و دو نفر از سه فرزند این زوج از کلرمونت ، کالیفرنیا ، برای مراسم به پرواز درآمدند. او طوماری را ارائه کرده است که "مشارکت م Mrثر آقای ایورز در آزادی و عزت انسان را ذکر کرده است. در انتخاب نام مدگار ایورس ، امیدواریم ایده های وی الهام بخش دانشجویان و اساتید دانشکده در پیگیری حقیقت باشد. مطمئن ترین راه برای آزادی بشر و عدالت اجتماعی است. "

جامعه در آن زمان و همچنان نیروی مهمی در زندگی کالج بوده و هست. روش برنامه ریزی برای کالج و انتخاب اولین رئیس آن در تاریخ هیئت آموزش عالی بی سابقه بود. برای اولین بار ، نمایندگان جامعه محلی به طور فعال در فرایند تصمیم گیری شرکت کردند. هفت نفر از ائتلاف Bedford-Stuyvesant در مورد نیازها و خدمات آموزشی در کمیته جستجوی ریاست جمهوری خدمت کردند. شورای جامعه اجباری در بهار 1970 تحت رهبری آقای جان انوخ ، سرپرست رئیس سازماندهی شد.

احساس تعهد و خدمت به جامعه ، که در سراسر دانشکده وجود دارد ، ممکن است به طور مستقیم به نقش های چند وجهی ، که شورای جامعه و جامعه به طور کلی در ایجاد ، رشد و توسعه آن نقش داشته اند ، نسبت داده شود. این موسسه

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Brooklyn

    Bedford Avenue,1650, 11225, Brooklyn

سوالات