Keystone logo
© The University of Fredericton
Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

مقدمه

پردیس گرنفول، دانشگاه یادبود در شرق کانادا در شهر Corner Brook در ساحل غربی نیوفاندلند واقع شده است.

مکان منحصر به فرد Grenfell دانشجویان بین المللی را فراهم می کند محیط زیست پر جنب و جوش، دوستانه و امن. در Grenfell ، اندازه های کلاس ما کوچک است، بنابراین آسان است که به دانستن اساتید و همکلاسی های خود بپردازید - هیچ وقت در خانه احساس نمی کنید. دانشگاه یادبود همچنین دارای کمترین نرخ تحصیلات در سطح بین المللی در کشور است، در حالیکه به شما آموزش می دهد که در سراسر جهان مورد احترام است.

دانشجویان بین المللی در زندگی دانشجویی در گرنفل نقش مهمی ایفا می کنند. شما بخشی از جامعه دانشگاهی خواهید شد و به تنوع فرهنگی جامعه افزوده می شود.

چرا گرونل؟ از آنجا که ما عالی هستیم، به همین دلیل است.

ما مقرون به صرفه است، محل شگفت انگیزی داشته باشیم، کلاس های کوچکی در محیط امن فراهم کنیم، مسکن دانشجویان تضمین شده را به دانش آموزان سال اول ارائه دهیم و امکانات بالایی داشته باشیم.

توان مالی

به عنوان یک محوطه دانشگاه یادبود، از کمترین هزینه تحصیل در کانادا انگلیسی زبان لذت خواهید برد. حکومت ولایتی اولویت را به آموزش و پرورش اختصاص می دهد و منابع مالی زیادی را به دانشگاه Memorial اختصاص می دهد. این تعهد ما را قادر می سازد تا آموزش مقدماتی متوسطه با کیفیت بالا را با کیفیت بالا ارائه دهیم.

کلاس های کوچک، محیط امن

مطمئنا بسیاری از دانشگاه ها دارای کلاس های کوچک هستند، اما در Grenfell، شما می توانید profs خود را بر اساس نام اول شناخت. و Corner Brook نیز کوچک است، بنابراین شما در یکی از امن ترین شهرهای آمریکای شمالی احساس امنیت و امنیت می کنید. ما در مقطع کارشناسی در هنر، کسب و کار، آموزش و پرورش، هنرهای زیبا، پرستاری، مدیریت منابع و علوم ارائه می دهیم. مقطع کارشناسی ارشد در زمینه سیاست های زیست محیطی و اکوسیستم های بومی و علوم کشاورزی ارائه شده است. محیط دانشگاه کوچک ما به شما کمک می کند تا در تلاش های آموزشی خود پیشرفت کنید. بسیاری از دانش آموزان ما همچنین می توانند با استادان خود تحقیق کنند - این فرصتی است که به شما تجربه ی منحصر به فردی می دهد.

محل سکونت، محل، محل

Grenfell در یکی از زیباترین تنظیمات کشور واقع شده است: هوای پاک، اقیانوس رگه ای، کوه های با شکوه. ساحل غربی نیوفاندلند، در تابستان، زمستان، بهار و پاییز، یک مرکز ماجراجویی است. پیاده روی مسیرهای پیاده روی را از بین می برد. نقاط اسکی، اسنوبورد، صخره نوردی و zipline وجود دارد. کوه مرمری کوهستانی 1700 فوت از اسکی و اسنوبوردی بالا و منفجر کردن منفجر شدن است. کوهستان اسکی کوهستان دارای 42 کیلومتر مسیرهای نگهداری شده است - هر دو دقیقه از دانشگاه. پارک ملی Gros Morne، یک سایت جهانی میراث جهانی با ورودی های دریایی، جنگل های غنی و فجردرهای یخچال دار حک شده است. شیار فضای باز خود را در

ما همچنین یک گروه تئاتر پرطرفدار است که هر ساله چندین تولید کننده دارد. گالری های هنری ما به نمایشگاه ها از سراسر جهان می روند. مرکز شهر را برای خرید، شب زنده داری و ناهار خوری به قدم زدن بروید یا از مکان های خرید دیگر خود، از جمله منطقه ای بزرگ خرده فروشی خرده فروشی بازدید کنید. ما یک شهر کوچک با همه چیز شما نیاز دارید.

مکان ها

  • Corner Brook

    20 University Drive, Corner Brook, A2H 5G4, Corner Brook

    سوالات