Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Meritus University

Meritus University

Meritus University

مقدمه

ما که هستیم

77445_DSC_0628_1.jpg

به عنوان یک دانشگاه طاقت فرسا، رویکرد منحصر به فرد MERITUS به آموزش، ارائه یک ترکیب عملی و موثر یادگیری سنتی، مدرن و تجربی برای اطمینان از موفقیت است. بر خلاف دیگر دانشگاه هایی که فقط در رشته های دانشگاهی تمرکز می کنند، MERITUS متعهد به تولید فارغ التحصیلان خوبی می شود، که قادر به پاسخگویی به خواسته های کارفرمایان امروز است، که با فضایل موفقیت آمیخته شده است و پس از فارغ التحصیلی توسط سازمان های برتر دنبال می شوند.

Meritus University در این فرضیه تاسیس شد. رئیس هیئت موسس و مدیر اجرایی Tan Sri (دکتر) هالیم محمد، تجربه و علاقه مندی در حمل و نقل و سایر فعالیت های تجاری، منجر به تشکیل MERITUS شد.

چرا Meritus University را انتخاب می کنید؟

77443_DSC_0698_1.jpg

چشم انداز مالزی برای دستیابی به یک اقتصاد با درآمد بالا نیازمند نیروی کار دانش آموز است که قادر است تغییرات نه تنها به سازمان، بلکه به کل جامعه نیز بستگی دارد. آنها باید رهبران صنعت باشند، مجرب، خلاق، تحلیلی، نوآورانه، متعهد و قادر به گرفتن مالکیت و حل مسائل چالش برانگیز که مهم است.

برتری علمی

به منظور توسعه و تولید رهبران صنعت با چنین استعدادهایی، مفهوم تحویل ما شامل یک محیط آموزشی جامع است که دانش آموزان در معرض هر دو دانش نظری، مهارت های زندگی و دیدگاه جهانی به شرح زیر است:

خودتان را در جهت گیری شخصیت های دو هفته خودتان بسازید.

77498_Webp.net-resizeimage15.jpg
77499_Webp.net-resizeimage16.jpg

در MERITUS همه دانش آموزان در ابتدای جلسه خود دو هفته برنامه آموزشی شخصی و رهبری را تحت پوشش قرار می دهند.

 • دانش علمی در زمینه امور دریایی و حمل و نقل، صنعت حمل و نقل هوایی، کسب و کار، امور مالی و توسعه.

 • مهارت های زندگی از طریق خدمات اجتماعی و مشارکت اجتماعی.

 • کارآموزی با شرکت های پیشرو در صنعت

 • تجربه دست و پاگیر که در آن دانش آموزان نیاز به شناور در کشتی های آموزشی متعلق به گروه Halim Mazmin را خواهند داشت.

 • یادگیری معتبر از طریق مطالعات موردی واقعی و بازدیدکننده سایت.

 • ارتباطات موثر و مهارت های ارائه.
77446_Webp.net-resizeimage5.jpg

مزیت شغلی

بر اساس رویکرد فوق، فارغ التحصیلان MERITUS کارآیی و مشارکت فوری در صنعت را در اختیار خواهند داشت. آموزش رهبری که در این برنامه تعبیه شده است، به آنها الزام لازم در توسعه حرفه ای خود را می دهد.

MERITUS یک شبکه وسیع از شرکای استراتژیک را ایجاد کرده است تا کاپیتان صنعت را به خوبی در زمینه های مربوطه مانند امور مالی، تکنولوژی، دریایی، تدارکات، حمل و نقل هوایی و کسب و کار به اشتراک بگذارند و دانش خود را به دانشجویان ما ارائه دهند، هنگامی که آنها فارغ التحصیل می شوند علاوه بر این، MERITUS در همکاری با سازمان های معتبر مشغول به کار است. همه اینها دانش آموزان را با یک محیط یادگیری منحصر به فرد فراهم می کند که مانند هیچ کس دیگری نیست.

شما را با فرصتی برای یادگیری فراهم می کند.

77448_Webp.net-resizeimage6.jpg

Meritus University بر روی نتیجه یادگیری دانش آموز متمرکز است، در مقایسه با آموزه های آموزش و یادگیری سنتی. در Meritus University ، ما دانش آموزان را با فرصت هایی برای یادگیری نحوه موفق شدن مدیران اجرایی در صنعت، که می تواند از طریق چهره به چهره تسهیل، جلسه، اینترنت، آموزش الکترونیکی و کتابخانه الکترونیکی، فراهم شود. ما معتقدیم که یادگیرندگان صاحب فرآیند یادگیری در سطح تحصیلات ما هستند. با این حال، این تنها 20٪ از آنچه دانش آموزان باید برای صنعت بدست آورند را پوشش دهد.

Meritus University بیشتر تجربیات یادگیری تجربی را با فراهم کردن فرصت های دانش آموزان برای به دست آوردن تجربیات بخصوصی دنبال می کند و به دنبال آن بازتاب و تجدید نظر در آن تجربیات است که آنها را به تجزیه و تحلیل و شکل گیری نتیجه می رساند و سپس به ایجاد فرضیه جدید برای استفاده در آینده می پردازد.

این دانش انباشته همچنین مهارت های دانش آموزی مانند رهبری، کار گروهی، ارتباطات، مذاکره، تفکر متوسط، عقل سلیم، منطق منطقی و بسیاری دیگر از افراد و مهارت های اجتماعی را تشکیل می دهد که به نظر می رسد 70٪ دیگر نیاز به صنعت را توسعه می دهد.

77449_Webp.net-resizeimage8.jpg

Meritus University واقع در قلب کوالالامپور واقع در کنار معروف ترین مراکز مالزی - Midvalley Megamall واقع شده است. چه راهی بهتر برای مطالعه و لذت بردن از طرف نیز هست. Meritus University ارائه می دهد یک روش منحصر به فرد برای آموزش و پرورش با ترکیب ترکیب عملی و موثر تجارب یادگیری سنتی، مدرن و دست ساز برای اطمینان از موفقیت است. به خاطر زمینه های دریایی و تدارکاتی شما حتی می توانید فرصتی برای رفتن به روی کشتی های واقعی آموزش دریایی متعلق به Tan Sri (دکتر) Halim محمد.

77450_Webp.net-resizeimage9.jpg

علاوه بر این، شما همچنین می توانید فرصتی برای انجام کارآموزی خود را با گروه Halim Mazmin که توسط Tan Sri (دکتر) Halim محمد تاسیس شده است، ارائه دهید. این در واقع یک جنبه بعدی در فرآیندهای یادگیری را باز می کند - عنصر سرگرم کننده!

دانشجویان بین المللی فرصتی برای کشف مالزی و مطالعه در Meritus University ، ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما به اهداف خود دست می یابید.

77451_Webp.net-resizeimage11.jpg

شما بهترین ها را از هر دو جهان دریافت خواهید کرد - برای کشف یک بهشت ​​گرمسیری و به طور همزمان فرصتی برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های برتر مالزی خواهید داشت. یک فرصت غیر قابل مقاومت در واقع!

مکان ها

 • Kuala Lumpur

  49, The Boulevard, Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra,, 59200, Kuala Lumpur

  سوالات